Nisan ve 1 Nisan İle İlgili Sözler

Aşağıda, çeşitli kaynaklardan yıllar boyunca toplanan ilham verici ve bilge Ramazan Ayı Sözleri ve Mesajları koleksiyonumuzu bulacaksınız.

Gönderim  6,751 Görüntüleme Güncelleme 2 yıl önce
Nisan ve 1 Nisan İle İlgili Sözler

Motivasyon Dolu Nisan Ay'ı Mesajları

Nisan geldi, projelerinizi gerçekleştirme ve hayallerinizi gerçekleştirme ayı. Hazırlanın, duygularla dolu bir ay yolda. Her gün elinizden gelenin en iyisini yapın ve inanılmaz ve harika bir Nisan geçireceksiniz!


Nisanda nazik olun, tatlı anlar, sevgili insanlar, hafif duygular ve güzel deneyimler getirin. Sevgi ve mutlulukla dolu bir ay olsun, benim, siz ve herkes için!


Nisan, sizi açık kollar ve umut, inanç ve güven dolu bir kalple karşılıyor. Bereketli yağmurlar ve binlerce sevinçle büyük bir ışık ayı olsun. Nisan'a hoş geldiniz!


Allah, size gelen bu yeni ayın tüm zorluklarıyla yüzleşmek için size çok fazla iman, cesaret ve isteklilik versin. Nisan size inanılmaz deneyimler ve benzersiz fırsatlar sunar.


Dönüşüm iyi olsun, yeni günler büyümek, olgunlaşmak ve gelişmek için yeni şanslar olarak görülebilir. Tüm kötü şeyler sonsuza dek hayatımızdan kaybolsun, kalbimizde üzüntü, incinme veya kızgınlık izi yok. Bu yeni ayda bize sadece mutluluk ve sevgi eşlik edebilir.


Ayı yüzünüzde bir gülümseme ve teşekkür duası ile başlatın, çünkü hayatınızı sonsuza dek değiştirmek için otuz yeni şans kazandınız. Bu fırsatın geçmesine izin vermeyin.


İyi Nisan rüzgarları size harika şeyler getirsin. Her şafak yaşam için minnettar olmayı ve yaşamanın büyük fırsatını tanımayı hatırlatsın. Üzüntü gelmekte ısrar ederse, Allah tüm zorluklarınızda size eşlik etsin ve sizi desteklesin. Ama her şeyden önce, yaşam sevinci bugün ve her gün kalbinizde hakim olsun.


Günleriniz kötü olursa, Mayıs çiçeklerinin çiçek açmasının Nisan yağmurları olduğunu daima unutmayın.


Allah başarısız olmaz, bugün bize hayatımızı değiştirmek, elimizden gelenin en iyisini yapmak ve mutlu olmanın mümkün olduğuna inanmak için otuz yeni fırsat getirdi. Nisan, size yeni bir umut getirsin!


Nisan, sabah esintisi olarak hafif ve her gün batımı için minnettarız. Her gün elimizden gelenin en iyisini yapmak ve saymak için bize yeni bir fırsat verildiğini unutmayalım. Nisan ayı sizin için ilham verebilir, beklediğiniz dönüşümleri ve bu yılki en güzel hediyeleri beraberinde getirebilir.


Mutluluk Nisan ayının bu ayın güneşi gibi kalbinde parlasın. Kalbin masmavi gökyüzü kadar saf olsun. Sonbaharın tazeliği hayatını hafifletsin. Bu ay daha inanılmaz olsun.


Yılın dördüncü ayına giriyoruz ve o dönem için planladığınız şeyi henüz başaramadıysanız, umutsuzluğa girmek için bir neden yoktur. Allah size bir şans daha veriyor, Nisan hayalini kurduğunuz her şeyi başarmak için otuz inanılmaz günle geldi. Yapabileceğinize inanın. Her gün elinizden gelenin en iyisini yapın. En azından beklediğinizde, hayat sizi bir mutluluk kamyonuyla şaşırtıyor. Kendinize güvenen bir kalple Nisan ayını mutlukla yaşayın ve her şey iyi olacak!


Nisan, kibar ol, bana huzur ve sessizlik, sevgi dolu ve uzun sarılmalar, özel ve unutulmaz anlar, sevgili ve sevdiklerimi getir. Sana soruyorum, Niasan, nazik ol, her gün yaşamama izin ver, her an mutlu ol!


Nisan, tüm yoğunluğu ve hafifliğiyle, taze günlerin ruhunun sıcaklığıyla bu karışımı. Yeni fırsatlar ve güzel deneyimlerle gelsin. Bu hayatın en iyilerini, gülümsemeleri ve barışı, uyumu ve sevgiyi getirir. Nisan gel!


Hayallerinizi gerçekleştirmek için yeni bir şans istiyorsanız, o zaman burada, Nisan sizin için güzel fırsatlarla burada. Hayatınızdaki birçok başarının bir ayı olsun.


Nisan'a teşekkür ederek başlayın. Geriye bakın, kaç şeyin üstesinden geldiğinizi görün. Bu yıl için hedeflerinize ulaşmadıysanız, sorun değil. İşte bunun gerçekleşmesi için bir şans daha geliyor. Derin bir nefes alın ve nisan ayının tadını çıkarın!


Nisan, Mart ayının getirmediği tüm hayalleri bana getir.


O zaman Nisan beklediğim gibi! Güzel anların geldiğini, hayatımın bu ay sonsuza kadar değişebileceğini biliyorum, çünkü sizlere büyük fırsatlar gelecek. Gel Nisan, geldiğini görmek için çok endişeliyim!


Sevgili Nisan, kibar ol, tüm istediğim bu. Sakin olmanı, sonbaharın tazeliğini ve her gün elimden gelenin huzurunu istiyorum. Sevgili Nisan, acele etme, çok yavaş gidebilirsin, güzel gökyüzünün ve gelecek neşenin tadını çıkarmama izin ver. Ah! Nisan, nazik ol, sana aşık olabileceğim. Bu dünyanın en güzel ayı ile birlikte geliyor.


Bugün Nisan gökyüzü ve güneş ortaya çıktı. Zaman geldiğinde bile durdu!


1 Nisan Türkiye'deki siyasetçilerin günü olmalı.


Acelem var mı bilmiyorum ama Nisan geçiyor gibi görünmüyor!


1 Nisan herkesi gerçeği kandırmanın günüdür.


Fırsatlar tüm Nisan ayında aslarla dolu olsun.


İroni Yalanları ve ardından 1 Nisan'da 364 gün canlı yalan, bu dünyada yaşamaktır , böyledir - sözde "1 Nisan'da Herkesin gerçeği konuşmak istiyor Gündür"


Her gün 1 Nisan olduğunu düşünen insanlar var, çünkü söylediğin her şey yalan gibi görünüyor!


Nisan, ölü topraklardan leylak yetiştiren, hafızayı ve arzuyu karıştıran, donuk kökleri ilkbahar yağmuru ile karıştıran en zalim aydır. - TS Eliot


Burada yine Nisan ayı kuyrukluydu ve gördüğüm kadarıyla dünyada her zamankinden daha fazla aptal var. - Charles Lamb


Bazı insanlar, tüm hayatları boyunca çok fazla kandırıldıkları için 1 Nisan'da kandırılamazlar. - Akash B Chandran


Nisan yağışı Mayıs çiçeklerini getirir.


Nisan ayı duşları Mayıs çiçeklerini getirir. - Thomas Tusser


Nisan her şeye gençlik ruhunu katar. - William ShakespeareNisan, Mayıs'ın tutmak zorunda olduğu bir sözdür. - Hal Borland


Nisan yağışı sizin yolunuza gelirse, Mayıs ayında çiçek açan çiçekleri getirir. - Buddy de Sylva


1 Nisan, yılın diğer 364 günü ne olduğumuzu hatırladığımız gündür. - Mark Twain


Nisan bir salak, gevezelik ve çiçek haşlamak gibi gelir. - Edna St.Vincent Millay


1 Nisan geride kaldı. Biz zaten büyük bir yalan yaşadık.


1 Nisan: Pinokyo Sendromu Günü! Ama mutluluğunuz için bir tedavisi var! Bilgeler der ki: OLGUNLUK!


1 Nisan'da bazıları yalan söyleyecek, bazıları doğruyu söyleyecek ve sonra "1 Nisan" diyecekler.


Yalanlar dünyasında, bugün 1 Nisan'ı değiştirmeye ve gerçeği anlatmaya ne dersiniz?


Nisan ayında çok soğuk bir gündü ve saatler on üçü gösteriyordu. - George Orwell


Nisan en güzel aydır. Nisan sizi kafanızdan çıkarır ve bahçede çalışmaya zorlar. - Marty Rubin


Ama bu dünyada yaşadığımız bir tür nisan havası hayatı. Küçük bir güneş ışığı genellikle fırtınanın başlangıcıdır. - William Cowper


Paris'te nisan, çiçek açan kestane, ağaçların altında tatil masalarıdor. - EY Harburg


Nisan, evrensel rıza ile "aptallar" ayı olarak kabul edildi. - Joseph Grimaldi


Nisan, olması gerektiği gibi ve genellikle olduğu gibi yılın en tatlı, en sevgili, en güzel aylarından biridir. - Joseph Grimaldi


Evet, Nisan güzel, ruh ilham veren, hayatı canlandıran bir aydır. - Joseph Grimaldi


Nisan ayında, baharın ilk yumuşak, yumuşak, narin yeşili her yönden göze selam verir. - Joseph Grimaldi


Nisan bir melodi ayıdır. Nisan ayında, alaycı kuşların uğultusunu ve gevezelik ya da sincapların sesini duyabilirsiniz. - Ellen Jackson


Nisan, birçok hayvan için kur yapma zamanıdır. - Ellen Jackson


Yağmur sağanaklarının nisan ayında nasıl geldiği, çiçeklere beslenme getirerek baharda çiçek açmalarını sağlar. - David C. Reyes


Nisan ayının gelişi, büyü tohumları ekme ve kalbi ve evi ışık ve yaşam sevinci ile doldurma zamanının habercisidir. - Lotuswulf Satyrhorn


Nisan ayı genellikle yeryüzünde büyümeyi teşvik etmek için gereken yağmurları getirir ve doğurganlık zirveye ulaşır. - Lotuswulf Satyrhorn


Nisan, ötekinin cenneti için büyüme, sihir ve neşe zamanıdır. - Lotuswulf Satyrhorn


Havada bahar var, kesinlikle bu neşeli Nisan ayında ve Nisan sağanaklarında Mayıs çiçekleri var.


Bu güzel, neşeli Nisan ayında hayatı çok bilinçli yaşarsanız sarhoşluğu hissedeceksiniz.


Yağmur toprağı ıslatır, büyümeyi teşvik eder ve mevsimin çiçeklerini hazırlar. Ve ilk ılık bahar gününde kendimizi kışlık paltolarımızı dökerken buluyoruz. Bu Nisan! - Sharon Leah     


Nisan en acımasız aydır, leylakları ölü topraklardan çıkarır, hafızayı ve arzuyu karıştırır, donuk kökleri bahar yağmuruyla karıştırır. - TS Eliot


İşte Nisan yine geliyor ve görebildiğim kadarıyla dünyada her zamankinden daha fazla aptal var. - Charles kuzu


Bazı insanlar 1 Nisan Şakası Günü'nde kandırılamazlar çünkü hayatları boyunca çok fazla kandırılmışlardır. - Akash B Chandran


Nisan yağmurları Mayıs çiçeklerini getirir. - Atasözü


Tatlı nisan yağmurları Mayıs çiçekleri getirir. - Thomas Tusser


Nisan her şeye gençlik ruhu kattı. - William Shakespeare


Tatlı nisanın gözyaşları, mayıs ayının eteklerinde ölüdür. - Alexander Smith


Nisan havası, yağmur ve güneş birliktedir.


Nisan, Mayıs'ın tutması gereken bir sözdür. - Hal Borland


Önünüze nisan yağmurları gelirse, mayıs ayında açan çiçekleri getirir. - Buddy de Sylva


1 Nisan Şakası geçti ve sonunda en büyük aptal oldun. - Bilinmeyen


1 Nisan, yılın diğer 364 günü ne olduğumuzu hatırladığımız gündür. - Mark Twain


Nisan, gevezelik eden ve çiçek yayan bir aptal gibi geliyor. - Edna St. Vincent Millay


Baharımız nihayet nisan güneşlerinin yumuşak kahkahaları ve nisan yağmurlarının gölgesiyle geldi. - Byron Caldwell Smith


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
1
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
1
KIZDIM