Öğretmenler Günü Mesajları: Eğitimin Işığında Değerli Öğretmenlerimize Teşekkür

Bu özel gün vesilesiyle, fedakarlıklarıyla hayatlarımıza yön veren öğretmenlerimizin değerini bir kez daha hatırlamak istedik. Onların özverili çabaları, bizlere yol gösteren ışık olmaları, yarının güçlü bireylerini yetiştirmedeki rol ve katkıları asla unutulmamalıdır. İşte bu nedenle, sizin için seçtiğimiz en dokunaklı, en etkileyici ve en içten Mutlu Öğretmenler Günü mesajları ile öğretmenlerimize minnettarlığımızı sunuyoruz. Onların sabrı, özverisi ve bilgelik dolu rehberlikleri olmadan hayatımızın ne kadar eksik olacağını bir kez daha fark ediyoruz. Siz de bu özel günde, onlara minnettarlığınızı ifade etmek ve onları mutlu etmek için bu duygusal mesajlardan ilham alabilirsiniz.

Gönderim  3,282 Görüntüleme Güncelleme 7 ay önce
Öğretmenler Günü Mesajları: Eğitimin Işığında Değerli Öğretmenlerimize Teşekkür

Mutlu Öğretmenler Günü Mesajları

İyi bir öğretmenin etkisi asla silinemez.


En iyi öğretmenler kitaptan değil yürekten öğretirler.


Sevgili öğretmenim... Söylediklerini unutabilirim, ama beni nasıl hissettirdiğini asla unutmayacağım.


Müthiş öğretmen bulmak zor, ayrılması zor ve unutması imkansız.


İyi bir öğretmen mum gibidir, başkalarının yolunu aydınlatmak için kendini tüketir.


Dünya için sadece bir öğretmen olabilirsiniz, ancak öğrencileriniz için bir yıldızsınız.


En iyi öğretmenler size cevap vermezler, cevabı kendiniz bulma arzusu içinizde kıvılcımlar çıkarırlar. Öğretmenler gününüz kutlu olsun!


Bir kitap, bir kalem, bir çocuk ve bir öğretmen dünyayı değiştirebilir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun!


Çocuklarımızı eğitmek için zamanlarını, enerjilerini ve bakımlarını seven tüm öğretmenlere yürekten teşekkür ederiz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun!


Bir öğretmen sonsuzluğu etkiler; etkisinin nerede durduğunu asla söyleyemez. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.


Sevgili öğretmenim, bize öğretmek istediğin yolu öğrenmediğin için değil, bize öğrenmek istediğimiz şekilde öğrettiğin için teşekkürler.


Sabah erken kalkmaktan ve okul otobüsünü beklemekten nefret ediyoruz. Ödevlerden nefret ediyoruz ve disiplinden nefret ediyoruz. Ama tüm bunlara değer çünkü sizin gibi bir öğretmen tarafından öğretilmeyi seviyoruz. Teşekkür ederim.


Sizin gibi büyük öğretmenler öğrencilerine ilham vererek iyi bir insan olmayı öğretiyorlar. Teşekkür ederim.


Sevgili öğretmenim, yoluma çıktığınız ve bize ders kitaplarından ve referans kitaplardan hiç öğrenemeyeceğimiz hayat derslerini verdiğiniz için teşekkürler.


Sınıf arkadaşlarım ünlü aktörlere, sporculara, işadamlarına ve liderlere bakar. Sadece sana bakıyorum ... öğretmenim. Gerçek bir idol olduğunuz için teşekkürler.


Bir öğretmen yardım eder, bir zihin açar ve bir kalbe dokunur!


Bir merak tohumu eklediğiniz ve gelişebilmem ve başarılı olabilmem için hayal gücümü tutuşturduğunuz için teşekkür ederim. Sizin sayenizde olmasaydı bugün olduğum yerde olmazdım sevgili öğretmenim! Öğretmenler gününüz kutlu olsun!


Sizin gibi öğretmenlerin mükemmel yolları öğretme ve yetiştirme arasındaki farktır. Bize öğrettiğiniz, eğittiğiniz ve bizi güçlendirdiğiniz için teşekkürler. Öğretmenler gününüz kutlu olsun


Bana kitaplardan daha çok şey öğrettiniz. Bana hayatın ABC'sini öğrettiniz. Herşey için teşekkür ederim! Öğretmenler gününüz kutlu olsun!


Sizin gibi harika bir öğretmene sahip olduğum için şanslıydım. Size keyifli anlarla dolu bir Öğretmenler Günü diliyorum!


Bana büyük hayaller kurup başarıya ulaşma araçları verdiğiniz için teşekkür ederim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun!


Bizi eğittiğiniz için verdiğiniz tüm sıkı çalışma ve çabalar için size her zaman minnettar olacağız.


Bana nazik davranarak kalbimi daha sıcak ve nazik olmayı öğrettiğin için teşekkürler, nereye gidersem gideyim seni hep hatırlayacağım! Öğretmenler gününüz kutlu olsun!


Sen sadece bir öğretmensin, benim için gerçek bir ilham kaynağısın. Sadece işini yapmadın, bundan daha fazlasını da yaptın. Teşekkürler ve harika bir Öğretmenler Günü geçirin!


Üstün zekalı bir öğretmen üstün zekalı bir doktor kadar nadirdir ve çok daha az para kazanır… Bu Öğretmenler Günü için en iyi dileklerimle!


Tepkiniz?

1
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM
  • Öğretmenler Günü Mesajları: Eğitimin Işığında Değerli Öğretmenlerimize Teşekkür
  • Admin