Olimpik Altın Madalya Sahibi Ünlü Yüzücü Michael Phelps Alıntıları

Michael Fred Phelps II veya daha iyi bilinen adıyla Michael Phelps, bugüne kadar 28 olan en fazla madalya rekorunu elinde tutan eski bir Amerikan rekabetçi Olimpik yüzücüdür.

Yüzme efsanesi Michael Phelps, 23 ile Olimpiyatlarda en yüksek altın madalya rekorunun sahibi. Phelps, 2004 Atina oyunlarından bu yana Olimpiyatlarda sınırı belirledi.

Michael, erkekler 400 metre bireysel karışık ve ayrıca uzun kulvarda 200 metre serbest, 100 metre ve 200 metre kelebek ve 200 metre bireysel karışıkta dünya rekorunu elinde tutuyor. Michael Phelps bu rekorları kafasına koyduğu için elde etti. Bu genellikle yaptığı her şey ve yaptığı her şey için geçerlidir. İşte size her şeyi başarmanız için ilham verecek ünlü Michael Phelps alıntıları. Bu alıntı listesi, Michael Phelps'in motivasyonel alıntılarını, ünlü Olimpiyat sözlerini ve ünlü şampiyon alıntılarının bir listesini içerecektir. Ayrıca yüzme takımı alıntıları, azim alıntıları, spor alıntıları ve Michael Phelps'in tekrarlama ve faydalarının başkalarına nasıl yardımcı olduğuna dair alıntıları içerir.

Gönderim  165 Görüntüleme Güncelleme 4 ay önce
Olimpik Altın Madalya Sahibi Ünlü Yüzücü Michael Phelps Alıntıları

Michael Phelps İlham Verici Alıntılar

İşte aklınız için bir ilham kaynağı olabilecek tüm Michael Phelps alıntılarının bir listesi.


1. “Rekorlar ne olursa olsun her zaman kırılmak için yapılır. Herkes aklına koyduğu her şeyi yapabilir.”


2. “Hiçbir şeye sınır koyamazsınız. Ne kadar çok hayal ederseniz, o kadar uzağa gidersiniz."


3. “Her zaman önünüze çıkan engeller olacaktır, pozitif kalın.”


4. "Yorgun hissettiğimde, sonunda hedefime ulaştığımda ne kadar harika hissedeceğimi düşünürüm."


5. “En iyi olmak istiyorsanız, diğer insanların yapmaya istekli olmadığı şeyleri yapmalısınız.”


6. “Bir düşününce çılgıncaydı, eğer çok yüksek bir hedefiniz varsa, o kadar uzak ki, hiç kimse böyle bir hedefi hayal bile edemez, tüm bu küçük şeyler çok büyük bir rol oynar.”


7. “Bitmemiş bir işim olduğunu hissettim. 20 yıl sonra, geriye dönüp 'neden bir olimpiyat daha yüzmedim' diye düşündüğüm o 'ya olursa' anını yaşamak istemedim.”


8. “Yapamam diyorsanız, yapabileceklerinizi ve yapacaklarınızı kısıtlıyorsunuz.”


9. “Sabah kalkabilmek için bir rüya görmelisin.”  


10. “Antrenman, kondisyon ve pratik konusunda ciddi değilseniz. Elinden gelenin en iyisi olmak konusunda ciddi değilsin,z.”


11. “Hiçbir şeyin imkansız olduğunu söyleyemem. Aklına koyduğun, emek ve zaman harcadığın sürece her şeyin mümkün olduğunu düşünüyorum.”


12. "Bence hedefler asla kolay olmamalı, o anda rahatsız edici olsalar bile sizi çalışmaya zorlamalılar."


13. “Sevdiğim bir şey buldum ve asla vazgeçmedim!”


14. “İşler mükemmel gitmeyecek. Her şey bu şeylerden nasıl adapte olduğunuz ve hatalardan nasıl ders aldığınızla ilgilidir.”


15. "Tarihi bir şey öngörmeyeceğim. Ama hiçbir şey imkansız değil."


16. "Uzun zamandır hayatımın bir parçası, bu yüzden uzaklaşmak garip olacak ama buna hazırım."


17. "Kendi alanıma girip rahatlayabildiğim için her zaman şanslıydım. Bu doğal olarak geliyor. Böyle olduğum için şanslıyım."


18. "Bunu eğlenmek için ve sevdiğim için yapıyorum. Mesa'da yaz ligi karşılaşmasında yüzen bir çocuk gibi hissettim. Bu bir süredir yaşamadığım bir şey."


19. “Hayal edebileceğin kadar büyük hayal et ve her şey mümkün.”


20. “Belki 2008'den beri arka arkaya bu güzel yüzme yarışlarını hissetmemiştim.”


Michael Phelps Motive Edici Yüzme Alıntıları


İşte Michael Phelps'in yüzme alıntılarının bir listesi.


21. "Yüzmek benim için normal. Rahatım. Rahatım ve çevremi biliyorum. Orası benim evim."


22. "Ian Thorpe ile karşılaştırılmak, yüzmede alabileceğiniz en büyük iltifatlardan biri olabilir, onunla ve Mark Spitz ile karşılaştırılmak."


23. "Yüzme tarihinin bir parçası olma fırsatına sahibim. Sporu yeni bir düzeye taşımak benim için bir onurdur. Bunu denemek için bundan daha iyi bir zaman olamaz."


24. "Yüzme kariyerim bitmiş olabilir ama önümde sayfayı çevirip istediğim zaman başlamak için bir gelecek var. Bu bir kariyerin sonu değil. Yeni bir yolculuğun başlangıcıdır."


25. "İnsanlar bana çok şanslısın diyorlar. Dünyayı görüyorsun. Ama ben görmüyorum. Otele, havuzlara gidip tekrar dönüyorum. Bu kadar."


Michael Phelps Rüya Görmek Üzerine Alıntılar


Tek gereken bir rüya olduğu için Michael Phelps'in görselleştirme alıntıları.


28. “Bunun yapılamayacağını söyleyen bir sürü insan varken, tek gereken bir hayal gücüdür.”


29. “Her gün uyandıktan sonra, 'Bekle… bu gerçek olamaz; Yine de uyanacağım.''


30. “Bu harika, çünkü yüzme sporunu değiştirme hayalim var ve sonunda gerçekleşiyor.”


31. “Yol boyunca pek çok insan, her ne yapmayı arzuluyorsanız, size bunun yapılamayacağını söyleyecektir. Ama gereken tek şey hayal gücü. Rüya görüyorsun. Engeller olacak. Şüpheliler olacaktır. Hatalar olacak. Ancak sıkı çalışmayla, inançla, kendinize ve çevrenizdekilere olan güven ve güvenle sınır yoktur.”


32. “Geriye bakıp 'Yapabileceğim her şeyi yaptım ve başarılı oldum' diyebilmek istiyorum. Geriye bakıp şunu ya da bunu yapmalıydım demek istemiyorum. Gelecek genç nesil yüzücüler için bir şeyleri değiştirmek istiyorum.”


33. "Hedefim bir olimpiyat altın madalyası. Bu dünyada pek çok insan 'Ben bir Olimpiyat altın madalyasıyım' diyemez."


34. “Hiçbir şekilde başarısız olmadığımı biliyordum ve bana yakın olanlar da öyle yaptı. Kısa düşmeniz önemli değil; Sahip olduğun her şeyle hedeflerin peşinden gitmek asla başarısızlık değildir."


35. “Uluslararası bir kahraman olmaktan ne kadar hızlı geçebileceğinizi, gece geç saatlerde bir talk show'da bir şakada referans olmaya kadar öğrendim.”


26. “Atina'daki ilk Olimpiyat yarışımdan önceki gece kendimi bir filmde görebiliyordum.”


27. “Yüzme, dört yılda bir yapılan bir spordan daha fazlasıdır. Amacım yüzmeye dikkat çekmek, ona biraz kişilik kazandırmak.”


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM