Parlak Yeni Bir Gün İçin En İyi Gün Doğumu Alıntıları

Yeni bir güne başlamanız için size enerji verecek en iyi gün doğumu alıntılarını ve gün doğumu resmini mükemmel bir şekilde yazmanıza yardımcı olacak altyazıları burada bulabilirsiniz.

Bir gece kuşu olsanız bile, gün doğumu asla hayal kırıklığı yaratmaz. Bu ilham verici ve güzel gündoğumu alıntılarını kaçırmayın.

Gün doğumu, sizi tazeleyen, dünün suçluluğunu unutmanıza ve bugün için hazırlanmak için uyanmanıza yardımcı olan bir uyanış . Gelin bu konuya biraz daha dalalım ve güne daha fazla vakit kaybetmeden umut ve dileklerle başlamanız için sizi cesaretlendirecek güneş ve gün doğumu hakkında en iyi gün doğumu alıntılarından bazılarına göz atalım.

Gönderim  557 Görüntüleme Güncelleme 12 ay önce
Parlak Yeni Bir Gün İçin En İyi Gün Doğumu Alıntıları

En İyi Sabah Gündoğumu Alıntıları

Gündoğumu alıntıları geniş çapta okunur ve takdir edilir. Gün doğumu beraberinde birçok umut ve dilek getirir ve hayattaki tüm engelleri aşmanıza yardımcı olacak motivasyon ve enerjiyle dolu olması gereken yeni bir günün başlangıcını işaret eder. İşte her yeni gün doğumunun tadını çıkarmanıza yardımcı olacak en iyi gün doğumu sözleri.


1. “Fırsatlar gün doğumu gibidir. Çok beklersen onları kaçırırsın.” -  William Arthur Ward.


2. “Bir başka gün doğumu armağanıyla uyandığımda ilk düşüncem onu ​​uyandırmak ve sabahın görüntüsünü sana borçluyum demek oluyor.” -  Abraham Verghese.


3. "Yüzünüzü her zaman güneşe doğru tutun, gölgeler arkanıza düşer.” -  Walt Whitman .


4. “Ormanın gün doğumundan önceki güzelliğinden daha güzel bir şey yoktur.” -  George Washington Carver.


5. “Her gün bir milyon mucize gün doğarken başlar!” -  Eric Jerome Dickey.


6. “İster bir bitki, ister bir hayvan, ister bir balık olun, güneş herkesin hayatındaki en önemli şeydir ve biz onu hafife alıyoruz.” - Danny Boyle.


7. “Güneş Işığı! Dünyada bulunabilecek en değerli altındır.” -  Roman Payne.


8. “En karanlık gece bile sona erecek ve güneş doğacak.” -  Victor Hugo.


9. “Şafak, açtığı umutlarla, onun dışında bırakılırsa, bir gün de yaşanmaz. Güneşin doğuşunu ve suların pınarlarını ezbere bilen biri gibi doğadan ya da insandan hoşlanan kim?” -  Amos Bronson Alcott.


10. “Herkesin gün doğumunu görmesini ve her sabah yaratılan dünyanın mucizesi karşısında bayılmasını istedim.” -  Mordicai Gerstein.


11. “Mutluluk en karanlık zamanlarda bulunur, eğer biri sadece ışığı açmayı hatırlarsa.” -  Prof. Albus Dumbledore, 'Harry Potter ve Azkaban Tutsağı'.


12. “Çiçekler için güneş ne ​​ise, insanlık için de gülümsemeler odur. Bunlar elbette önemsiz şeyler; ama hayatın yoluna dağılmış olduklarından yaptıkları iyilik düşünülemez.” -  Joseph Addison.


13. Gün doğumu sabahlarımızı güzelleştirir, ancak Tanrı'nın sözleri bizi güçlendirir ve hayatımızı daha anlamlı kılar. Gülümse hayattan keyif al!” -  Azgraybebly Josland.


14. "Bana güzelliğin bazen sadece birkaç dakika sürdüğünü öğreten gün batımlarıydı ve bana her şeyi tekrar yaşamak için gereken tek şeyin sabır olduğunu gösteren gün doğumlarıydı.” -  AJ Lawless.


15. "Doğa, hazinesini gün doğumunun ilk ışıklarında açar.” -  Kishore Bansal.


16. “Güneş parladığında sadece günümüzü aydınlatmakla kalmaz; bizi, ruhumuzu aydınlatır, onu gecenin karanlığının getirdiği kasvetten arındırır.” -  Tista Ray.


17. “Her gün doğumu size yeni bir başlangıç ​​ve yeni bir son verir. Bu sabah daha iyi bir ilişki için yeni bir başlangıç ​​ve kötü anılar için yeni bir son olsun. Hayattan zevk almak, özgürce nefes almak, düşünmek ve sevmek için bir fırsattır. Bu güzel gün için şükredin.” -  Norton Juster.


18. “Dışarı çıkın. Güneşin doğuşunu izleyin. Güneşin batışını izleyin. Bu sizi nasıl hissettiriyor? Bu sizi büyük mü yoksa küçük mü hissettiriyor? Çünkü ikisini de hissetmenin güzel bir yanı var.” -  Amy Grant.


19. “Güneş, tek başına ışığı değil, insana yeni yaşamı, umudu ve tazeliği geri getiren parlak güneş, kalabalık şehrin üzerine berrak ve ışıltılı bir görkemle parladı. Pahalı renkli camdan ve kağıtla tamir edilmiş pencereden, katedral kubbesinden ve çürük yarıktan eşit ışığını saçıyor. ” -  Charles Dickens, "Oliver Twist".


20. “Tüm hayatını fırtınayı bekleyerek geçirirsen, güneş ışığının tadını asla çıkaramazsın.” -  Morris West.


21. “Günaydın en güzel isim, onu görmek beni her zaman ferahlatır.” -  Henry David Thoreau.


22. “Güneş ışığı en karanlık günlerde bile yüreğinize rehberlik edecek.” -  Anthony T. Hincks.


23. "Güneş doğduğunda dans edin.” -  AD Posey.


24. “Gün doğumu ve gün batımı sırasında gökyüzü turuncu tonlarını alır, size güneşin sadece yeniden doğmak için batacağına dair umut veren renktir.” -  Ram Charan.


25. “Güneş birkaç ağaç ve çiçek için değil, geniş dünyanın neşesi için parlar.” -  Henry Ward Beecher.


26. “Sabahın alacakaranlığında, tüm yaşam sessizce güneşin doğuşunu bekler. Karanlığın batması için güneş doğmalı!” - Mehmet Murat İldan.


27. "Bazı insanlar inç kareye kadar güneş ışığı alıyor.” -  Walt Whitman.


Yeni Gün İçin Gündoğumu Alıntıları


Gün batımları hepimizin gördüğü ve değer verdiği bir şeydir, ancak bu yalnızca sizi beklediğinizden çok daha fazla aydınlatan ve enerji veren yeterince gün doğumu görmediğiniz anlamına gelir. Başarısızlık veya suçluluk olmadan yeni bir başlangıcı simgeliyorlar, ancak bugün elinizden gelenin en iyisini yapmak için umut ve enerji dolular. Öyleyse, daha fazla zaman kaybetmeyelim ve yeni bir güne başlamak için en ilham verici gün doğumu alıntılarından bazılarına göz atalım.


28. “Nereye giderseniz gidin, hava nasıl olursa olsun, her zaman kendi güneş ışığınızı getirin.” -  Anthony J. D'Angelo.


29. “Her gün doğumu zihninizi umudun gücüyle süslesin. Bırakın hayatınızı sabah göğünün renkleriyle boyasın.” -  Mridha'yı debasish.


30. “Tanrı bize her gün Umut ışığını verir. Her gün onu bulup tadını çıkarmak bize kalmış.” -  Timothy Pina.


31. “Ama arada bir, doğru olanı, en iyi olanı seçersiniz. Her gün, gözlerini açıp battaniyelerini çıkardığın an, umduğun şey budur. Yüzündeki güneş ışığı, kalbinin şarkı söylemesini sağlayacak kadar sıcaktır.” -  Sarah Ockler, "Acı tatlı".


32. “Bana güzelliğin bazen sadece birkaç dakika sürdüğünü öğreten gün batımlarıydı ve bana her şeyi tekrar yaşamak için gereken tek şeyin sabır olduğunu gösteren gün doğumlarıydı.” -  AJ Lawless.


33. “Gün doğumu izleyip izlemememiz umurunda değil elbette. Kimse bakmaya tenezzül etmese bile güzel olmaya devam edecek.” -  Gene Amole.


34. “Mesih'in Kefareti, yaratılışın doğuşundan sonsuzluğun tüm çağlarına kadar şimdiye kadar meydana gelen veya gerçekleşecek olan en aşkın olaydır.” -  Bruce R. McConkie.


35. “Gün doğumu ve gün batımı saatlerini nerede bulacağınızı bilin ve en az bir kez o saatlerde gökyüzünün nasıl göründüğüne dikkat edin.” -  Marilyn Vos Savant.


36. “Dünyayı gün doğumunda bu kadar güzel ve gün batımında bu kadar muhteşem yapan gökyüzüdür. Birinde yeryüzüne kristalimsi eter, diğerinde ise sıvı altın üfler.” -  Thomas Cole.


37. “Güneş, altındaki bulutları sanki onlar, ve suyun kendisi yanıyordu.” -  Anthony T. Hincks.


38. “Güneş parlarken her şeyi yapabilirim; Hiçbir dağ çok yüksek değildir, hiçbir zorluk üstesinden gelinmesi çok zor değildir.” -  Wilma Rudolph.


39. “Gün doğumunu ya da umudu yenebilecek bir gece ya da sorun asla olmadı.” -  Bernard Williams.


40. “Güneşin parlaklığını tadacak olan, gölgenin serinliğini bırakmalıdır.” - Samuel Johnson.


41. “Dinlenin ama asla pes etmeyin. Güneşin bile her akşam batan bir büyüsü vardır. Ama her zaman ertesi sabah yükselir. Güneş doğarken her ruh yeniden doğar.” -  Muhammed Ali.


42. “Her gün doğumu daha çok vaatte bulunsun ve her gün batımı daha çok barış getirsin.” -  Umair Siddiqui.


43. “Ey Güneş Işığı! Dünyada bulunabilecek en değerli altındır.” -  Roman Payne.


44. “Başkanlık tanımlamaya boyun eğmez. Sabah gün doğumunun görkemi gibi, deneyimlenebilir.” -  Calvin Coolidge.


45. “Güneş ışığı varken orada olmak çok kolay ama karanlık zamanlarda birbirimiz için orada olmak gerçekten güç ve cesaret ister.” -  Bindi Irwin.


46. ​​“En güzel gün doğumunu yakalarsam, ancak o zaman onları yakalamayı bırakırım.” -  Danikelii.


47. "Güneşin yarın doğmaması, bir önermeden daha az anlaşılır değildir ve doğacağının olumlanmasından daha fazla çelişki içermez.” -  David hume.


48. "Güneşin ağaçlardan kurtulduğu ve sarısından kan aktığı, kırmızı-turuncu nehirler halinde ipeklerin üzerine döküldüğü bir an her zaman vardı, hızlı bir zaman kayması.” -  Terry Kay.


49. “Fırtınalar güneş ışığı kadar dostumuzdur.” -  Criss Jami, 'Killosophy'.


50. “Bir çiçeğin büyümesi ve gelişmesi için güneş ışığına ihtiyacı vardır. Öğrenmek bizim için gün ışığı gibidir, büyümemize ve gelişmemize yardımcı olur.” -  Catherine Pulsifer.


51. “Hayat. Bu sabah güneş ona tapmamı sağladı. Damlayan çam ağaçlarının arkasında, gerçek ve günlük bir cennetin fiziksel ve ideal birleşiminde, canlı bir varlığın, bir gülün ve bir elmanın oryantal parlaklığına, portakal ve kırmızısına sahipti. ” -  Juan Ramón Jiménez.


52. “Umut güneş gibidir, biz ona doğru giderken,yükümüzün gölgesini arkamıza atıyor.” - Samuel Gülümsüyor.


53. “Tıpkı günler gibi, iki gün doğumu asla aynı değildir.” -  Jonathan P Lamas.


54. “Uzaklarda, güneş ışığında en büyük özlemlerim var. Onlara ulaşamayabilirim ama başımı kaldırıp güzelliklerini görebilir, onlara inanabilir ve nereye gittiklerini takip etmeye çalışabilirim.” -  Louisa May Alcott.


55. "Yine de en parlak gün doğumu bile sona ermeli.” - Cameron Dokey.


56. “Bitkiler için su ve güneş ışığı ne ise, insanlar için aşk ve iş odur.” - Jonathan Haidt.


57. “Gün doğumunda bir tepeye tırmanın. Herkesin arada bir bakış açısına ihtiyacı vardır ve onu orada bulacaksınız.” -  Robb Sagendorf.


58. “Güneş, parlaklığını nasıl gördüğünüze bağlı olarak, en büyük kasvetiniz veya en büyük teselliniz olabilir.” -  Anthony Liccione.


59. “Benim için iyimserlik, gün batımına kol kola yürüyen iki sevgilidir. Ya da belki güneşin doğuşuna, size çekici gelen her neyse.” -  Krzysztof Kieslowski.


60. “Güneşim yeniden doğuyor.” - Robert Browning.


61. "Kızgın olun ve günah işlemeyin: gazabınızın üzerine güneş batmasın.” -  Aziz Paul.


62. "Aşk, ister yeni doğmuş olsun, ister ölüme benzer bir uykudan uyandırılmış olsun, her zaman güneş ışığı yaratmalı, kalbi öyle bir parlaklıkla doldurmalıdır ki, dış dünyaya taşar.” -  Nathaniel Hawthorne.


63. “Hayatım iyi ya da kötü değil. Güzel gök gürültülü fırtınalar ve çarpıcı gün doğumları ile inanılmaz bir duygusal ve zihinsel aşırılık dizisidir.” -  Jaeda DeWalt.


64. “Çiçekler insanları her zaman daha iyi, daha mutlu ve daha yardımsever yapar; onlar ruh için güneş ışığı, yiyecek ve ilaçtır.” - Luther Burbank.


65. “ Karahindiba şarabı. Sözler dilde yazlıktı. Şarap, yazın yakalanmış ve kapatılmıştı... Karların hızla yağdığı ve güneşin haftalarca görünmediği bir Ocak günü açılmak üzere mühürlendi...” -  Ray Bradbury.


Parlak Yeni Bir Gün İçin En İyi Gündoğumu Alıntıları


Gün doğumu, sizi heyecanlandıracak yeni fikirler, umutlar ve fırsatlar paketiyle gelen yeni ve taze bir gün için yeni bir başlangıçtır. Gün doğumu bizi huşu içinde tutar ve gece ne kadar karanlık olursa olsun, her zaman her zamankinden daha parlak ve daha iyi bir gün doğumu olacağını gösterir. Öyleyse, umut ve dileklerle dolu parlak yeni bir güne başlamak için en iyi gün doğumu alıntılarına bir göz atalım.


66. “Asla pes etme. Bugün zor, yarın daha kötü olacak ama yarından sonraki gün güneşli olacak." - Jack Ma.


67. “Güneş dağlara ne güzel selam verir!” - John Muir.


68. “Güneş, bizim de karanlıktan yeniden doğabileceğimizin, bizim de kendi ışığımızı parlayabileceğimizin günlük bir hatırlatıcısıdır.” -  S.Ajna.


69. “Dinlenin ama asla pes etmeyin. Güneşin bile her akşam batan bir büyüsü vardır. Ama her zaman ertesi sabah yükselir. Güneş doğarken her ruh yeniden doğar.” -  Muhammed Ali.


70. “Güneşin doğuşunun mucizesini ancak karanlıkta beklemişsek takdir edebiliriz.” -  Sapna Reddy.


71. “Güneş bile bakışımızı kendisinden ve onun aydınlattığı hayata çevirir.” - Eberhard Arnold.


72. “Bir dakikalığına dışarı çıkın, sessizce orada durun, gökyüzüne bakın ve hayatın ne kadar harika olduğunu düşünün.” -  Rhonda Byrne.


73. “Asla aynı gün doğumu veya aynı gün batımı olmaz.” - Carlos Santana.


74. “Gökyüzü, güneş ve ayın günlüklerini tuttuğu o güzel eski parşömendir.” -  Alfred Kreymborg.


75. “Pencerelerimi ağır perdelerle kapatırdım, asla çekilmezdi. Şimdi ise parke zeminlerimde güneş ışığında dans ettim.” -  Kimberly Novosel, 'Sevilen'.


76. “Güneş ne ​​olursa olsun doğacak ve batacak. Işık buradayken onunla ne yapmayı seçeceğimiz bize kalmış. Akıllıca yolculuk yapın.” -  Alexandra Elle.


77. “Sabah kalktığınızda, hayatta olmanın ne kadar değerli bir ayrıcalık olduğunu düşünün, yaşamak nefes almak, düşünmek, zevk almak, sevmektir.” - Marcus Aurelius.


78. “Kimsenin gülümsemeye ihtiyacı olmayan kadar ihtiyacı vardır. Bu yüzden, kalp ısıtan gülümsemelere alışın ve bazen kasvetli bir dünyaya güneş ışığı yayacaksınız." - Lawrence G. Lovasik.


79. “Gün doğumu gökyüzünü pembelerle ve gün batımı şeftalilerle boyar. Isınmak için soğutun. Çocukluktan yaşlılığa geçiş de öyledir.” -  Vera Nazaryan.


80. “Güneş ışığı, sonbaharın ihtişamına hayatın nefesi gibidir.” -  Nathaniel Hawthorne.


81. “Düşünceleriniz ve dünyayı algılayışınız yaptığınız her şeyi, olduğunuz her şeyi ve olabileceğiniz her şeyi etkiler. Güneş ışığını görürseniz, güneş ışığını hissedin, o zaman iyi hissedersiniz. Ama sadece bulutlara ve karanlık gökyüzüne odaklanıyorsanız o zaman kendinizi biraz kasvetli bulabilirsiniz.” -  Catherine Pulsifer.


82. “Gerçekten görseniz de görmeseniz de, her gün doğumu ve gün batımının bu zamanı işaretlemesini seviyorum.” -  Catherine Opie.


83. “Güneş doğarken her şey aydınlık ama net değil.” -  Norman Maclean.


84. “Güneşin yüzü ifadesiz değildir, ama bize kalbindekilerin çok azını anlatır.” -  Armin J. Deutsch.


85. “Gülmek, bulutları dağıtan ve ruhta güneş ışığı yaratan bir sihirdir.” -  Richelle E. Goodrich.


86. "Günaydının sırrı, güneşin doğuşunu açık bir kalple izlemektir." - Anthony T. Hincks.


87. “Herkesin gözünde sabah olun ve gününü güzel bir şeye dönüştürün.” -  Anthony T. Hincks.


88. “Gün doğumuna inandığınız gibi Tanrı'ya da inanın. Onu görebildiğiniz için değil, dokunduğu her şeyi görebildiğiniz için.” -  C.S. Lewis.


89. “Tehlike, cesur bir adamın gözünde güneş ışığı gibi parlar.” -  Euripides.


90. “Gün doğumunda mavi gökyüzü kendini altın rengine boyar ve sabah esintisinin müziğiyle neşeyle dans eder.” -  Mridha'yı debasish.


91. “Yüzünü güneşe tut, gölge göremezsin.” -  Helen Keller.


92. “Işığın bu kadar parlak olması için karanlığın mevcut olması gerekir.” -  Sör Francis Bacon.


93. “Aşk size çarpan dalgalar veya yıldırımlar halinde gelmez. Radyoda bir şarkı veya gökyüzünde belirli bir mavi olarak görünür. Yaz vaadinin içeriden parladığı ılık bir kış gün doğumu gibi yavaş yavaş sana doğar.” -  Lang Leav.


94. “Gün doğumunda yatakların yanında durmak ve çiçeklerin uyanık olduğunu görmek, ilahi bir zevktir.” -  Celia Thaxter.


95. “Güneş gibiydi, Dünyadaki yerini biliyordu. Ne olursa olsun yine parlayacaktı tüm fırtınaların ve değişken havanın Amacını değiştirmezdi geçen şeyler için." - Nikki Rowe.


Gündoğumu Hakkında Ünlü Alıntılar


Bir tatil ya da bir kumsala ya da dağa çıkmak, güne umutlarla ve yeni başlangıçlarla dolu bir başlangıç ​​yapmanız için size doğru miktarda enerji verecek olan bu farklı yerlerde güneşin doğuşunu deneyimleyene kadar yeterince önemli değildir. Sunrise, her seferinde sizi hayretler içinde bırakacak güzel bir doğa olgusunu gözler önüne seriyor. Öyleyse, size de ilham verecek en iyi gün doğumu alıntılarından bazılarına bir göz atalım.


96. “Bu sabahki gün doğumunun kendisini dün geceki gün batımıyla tanımlamamasını seviyorum.” -  Steve Maraboli.


97. "Sadece yaşamak yetmez... Güneşe, özgürlüğe ve küçük bir çiçeğe sahip olmak gerekir.” -  Hans Christian Andersen.


98. “Bazen bir gün doğumunun birkaç dakika sürdüğünü hatırlatmamız gerekiyor. Ama güzelliği sonsuza kadar kalbimizde yanabilir.” -  RA Salvatore.


99. "Yarın bu korkunç yerden ayrılmalı ve güneş ışığını aramaya gitmeliyiz.” -  F. Scott Fitzgerald.


100. “Güneş battığında onun yerini hiçbir mum tutamaz.” - George RR Martin.


101. "Üzgün ​​ruh, rahat ol ve unutma O gün doğumu henüz bizi hiç yanıltmadı.” -  Celia Thaxter.


102. “Güneş ufku öptüğünde, işte o zaman gökyüzünün kızardığını görürsün.” -  Anthony T. Hincks.


103. "Fırtınanın üzerine çıkın ve güneş ışığını bulacaksınız.” -  Mario Fernandez.


104. “Tanrı şimdi ufukta portakal ve ahududu şerbeti kepçeleri sunuyor. Ne güzel bir gün doğumu!” -  Terri Guillemets.


105. “Gün doğumu doğada muhteşem görünüyor; gün doğumu fotoğraflarda muhteşem görünüyor; gün doğumu rüyalarımızda muhteşem görünüyor; gün doğumu resimlerde muhteşem görünüyor, çünkü gerçekten muhteşem!” - Mehmet Murat İldan.


106. “Hayat harika bir gün doğumudur. Ölümün neden daha büyük olmaması gerektiğini anlamıyorum.” -  Vladimir Nabokov.


107. “Gün doğumu ve gün batımının tadını çıkarabileceğiniz güzel bir yerdeyseniz, o zaman bir lord gibi yaşıyorsunuz.” -  Nathan Phillips.


108. “Kayıp dün, gün doğumu ve gün batımı arasında bir yerde, her biri altmış elmas dakika ile ayarlanmış iki altın saat. Hiçbir ödül sunulmaz, çünkü sonsuza dek gittiler.” -  Horace Mann.


109. “Bir sonraki gün doğumunda, sonraki saniyede ve sonraki dakikada her zaman bir yol ve her zaman umut vardır.” -  Ziggy Marley.


110. “Güneşin günü bir kralın günü gibidir. Sabahları bir gezinti, öğlen tahta oturmak, akşamları bir törendir.” -  Wallace Stevens.


111. “Sanat sanatı, ifadenin görkemi ve harflerin ışığının güneşi, sadeliktir.” -  Walt Whitman.


112. “Her gün; her gün için bir mücadele. Her gün, her gün gün doğumunda ortaya çıkan gölgelerle kolaj yapılır. Her gün yeni bir şanstır.” -  Debby Ryan.


113. “Hoşçakal demek biraz ölmek demektir. Günaydın demek, bulutlu bir kışta yeni bir güneş ışığı için bir umuttur.” -  Nabil Toussi.


114. “Başkalarının hayatına güneş ışığı getirenler, onu kendilerinden tutamazlar.” -  James M.Barrie.


115. “Karanlık bir cadde için güneş ışığı çok hoş karşılanır; yaralı bir ruh için aşk çok hoş karşılanır!” - Mehmet Murat İldan.


116. “Karanlık en derin noktasında. Güneş doğmadan hemen önce.” -  Voltaire.


117. “Cennetin şanlı lambası, parıldayan güneş, Doğanın Gözüdür.” - John Dryden.


118. “Hiçbir güneş, gün batımını geçemez, ancak yeniden doğar ve şafağı getirir.” - Maya Angelou.


119. “O sabaha uyandığım gün doğumunu düşündüğümde, ulaşabileceğim hiçbir yere yaklaşamadığımı hissediyorum ve bulunduğum her yerden daha çok bir yer olduğunu anladım. ” -  Hank Green.


120. “Gün doğumu, her yerden yeni bir başlangıca başlayabileceğimizin hatırlatıcısıdır.” -  Rupal Asodaria.


121. "Gün batımının ardından gelen karanlık, hiçbir zaman gün doğumunun kaçınılmazlığını değiştirebilecek kadar karanlık değildir.” -  Craig D. Lounsbrough.


122. “Sonuna kadar dayanmak, gün doğumundan gün doğumuna kadar hayatımızın her dakikasını, her saatini, her gününü dolduran bir süreçtir. Bu, Tanrı'nın emirlerine uyarak kişisel disiplin yoluyla gerçekleştirilir.” -  Dieter F. Uchtdorf.


123. “Yolunuzu hedefinizle karıştırmayın. Yolunuzu gideceğiniz yerle karıştırmayın, şu anda havanın fırtınalı olması, gün ışığına çıkmadığınız anlamına gelmez, şu anda fırtınalı olması, gün ışığına çıkmadığınız anlamına gelmez.” -  Doktor Anthony Fernando.


124. “Bazı insanlar yağmurlu günlere o kadar iyi hazırlanıyorlar ki bugünün güneşinin tadını çıkaramıyorlar.” -  William Tüy.


125. “Gün doğumunda mavi gökyüzü kendini altın rengine boyar ve sabah esintisinin müziğiyle neşeyle dans eder.” -  Mridha'yı debasish.


126. “Günlük hayatımıza girmiyorlarsa, yıldızlarınızın ve ağaçlarınızın, gün doğumunuzun ve rüzgarın ne faydası var?” -  EM Forster.


127. “Hayat birçok kez karanlığı getirir ve karanlığın bu aşamasında kendimizi kötü hissederiz. Ama karanlığın gerçek değeri ancak karanlıkla yüzleştiğimizde, karanlığın içinde biraz güneş ışığı görünene kadar anlaşılır.” - John Magoss.


Yeni Bir Güne Başlamak İçin Ünlü Gündoğumu Alıntıları


Güneşin doğuşunu kim sevmez ki? Güneş, bize Tanrı'nın eşsiz yaratışını hatırlatan ve gün doğumunun herhangi bir karanlığa galip gelmesini yansıtan bir sıcaklığın ve başlangıcın sembolüdür. Öyleyse, sabahınızı tekmelemenize ve üretken bir gün geçirmenize yardımcı olacak en ünlü gün doğumu alıntılarından bazılarına göz atalım.


128. “Güneş lezzetlidir, yağmur ferahlatıcıdır, rüzgar bizi destekler, kar neşelendirir; gerçekten kötü hava diye bir şey yoktur, sadece farklı iyi hava türleri vardır.” - John Ruskin.


129. “Güneş parlarken saman yapacağım Başarısızlığı uzak tutmak için Bir ücret kaldığı için Her gün dürüstçe çalıştığım için.” -  Ogwo David Emenike.


130. “Asayişi ve gücü sayesinde yalnızca güneş görünür, bu güdü görevi için uygun (gezegenleri hareket ettirmek) ve bizzat Tanrı'nın evi olmaya layıktır.” - Johannes Kepler .


131. “Her gün doğumu bir nimettir, yeni bir şeyler öğrenmek ve başkalarına fayda sağlayabilecek bir şeyler yaratmak için bir fırsattır. Aynı zamanda düzeltme yapma şansı da verir. Gün batımından önce akıllıca kullanın.” -  Euginia Herlihy.


132. "Bu gün doğumu ile bir şekilde tam da olmam gereken yerde olduğumu hissettim... İnanın, ışık duyuruyor gibiydi.” - Ethan Hawke.


133. "Güneşin altında yeni bir şey yoksa, en azından güneşin kendisi her zaman yenidir, kendini her zaman kendi tükenmez ateşinden yeniden yaratır.” -  Michael Sims.


134. “Umarım her günün senin için yeni bir başlangıç ​​olduğunun farkındasındır. Her gün doğumu, hayatında yazılmayı bekleyen yeni bir bölümdür.” - Juansen Dizon.


135. "İster gün doğumu, ister gün batımı, hayal kurmak için yeni bir fırsatın habercisidir...” - Virginia Alison.


136. “Günde yalnızca bir gün doğumu ve bir gün batımı alıyorsunuz ve gezegende yalnızca bu kadar gün var. İyi bir fotoğrafçı hem hesap yapar hem de israf etmez.” -  Galen Rowell.


137. “Rab'bin sevgisini hatırlatmak istiyorsanız, sadece güneşin doğuşunu izleyin.” -  Jeannette Duvarları.


138. “Güneş her zaman bulutların üzerinde parlar.” -  Paul F. Davis.


139. “Her gün batımı aynı zamanda bir gün doğumudur. Her şey nerede durduğuna bağlı.” - Karl Schmidt.


140. “Hayatınız sürekli güneş ışığıyla doluysa, her günün güzelliğe dönüştüğü ve her dünyevi hediyenin size ait olduğu durumlarda, birkaç kişiden birisiniz demektir.” -  Byron Pulsifer.


141. “Sabah güneşi çıktı ve parlak Her şeyi yumuşatmak.” -  Richard L. Ratliff.


142. “Bir nesil gider ve bir nesil gelir, ancak dünya sonsuza kadar kalır. Güneş doğar, güneş batar ve doğduğu yere koşar.” -  Kutsal Kitap.


143. “Sabah Gökyüzü gölgesi en sevdiğiniz renk olsun!” -  Somya Kedia.


Güneş ve Güneş Işığı Hakkında Sunrise Alıntılar


Gün doğumu alıntıları dünyanın her yerinden insanlara ilham verir. Gündoğumu alıntıları herkes tarafından geniş çapta okunur ve takdir edilir. İşte okumanız gereken en iyi gündoğumu alıntılarından bazıları.


144. “Kesin olarak bildiğim şey, her gün doğumunun yeni bir sayfa gibi olduğu, kendimizi düzeltme ve her günü tüm ihtişamıyla alma şansı olduğudur. Her gün bir mucize.” -  Oprah Winfrey.


145. “Her gün doğumu size yeni bir başlangıç ​​ve yeni bir son verir. Bu sabah daha iyi bir ilişki için yeni bir başlangıç ​​ve kötü anılar için yeni bir son olsun. Hayatın tadını çıkarmak, özgürce nefes almak, düşünmek ve sevmek için bir fırsat. Bu güzel gün için şükredin.” -  Norton Juster.


146. "Bir çiçek güneş ışığı olmadan açamaz ve insan sevgisiz yaşayamaz.” -  Max Muller.


147. “Dağlarda gün doğumu görmek istiyorum. Bir ömür boyu böyle şeyleri asla yeterince göremezsiniz. Daha fazlasını görmek istiyorum.” -  Katarina Witt.


148. “Yeni bir gün. Dünün başarısızlığı gün doğumunda telafi edilir” -  Todd Stocker.


149. “İzlemedikçe, güneşin ne zaman batacağını bilemezsiniz. Dumansız sönen bir mum gibidir.” -  Henry David Thoreau.


150. “Gün doğumu bütün sabah sürmüyor, bir bulut patlaması bütün gün sürmüyor, galiba aşkım bitti ve seni hiçbir uyarıda bırakmadı. Her zaman bu gri olmayacak. Her şey geçmeli, her şey geçmeli.” - George Harrison.


151. “Ahlak gün doğarken yükselir. Işık geldiğinde, biz zaten oradayız.” -  Alan Maiccon.


152. “İyi bir kahkaha evin içindeki güneş ışığıdır.” -  William Makepeace Thackeray.


153. “Her gün bir gün doğumu ve gün batımı vardır ve bunlar tamamen ücretsizdir. Birçoğunu kaçırmayın.” - Jo Walton.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM