Sean Combs'tan İlham Veren Güçlü Sözler: Müzik, Başarı ve Hayat Üzerine Düşünceler

Sean Combs, Puff Daddy veya P. Diddy olarak da bilinen, müzik, moda ve girişimcilik dünyalarında ikonik bir figürdür. Kariyeri boyunca sayısız başarıya imza atmış ve ilham verici sözleriyle milyonlara dokunmuştur. Bu yazıda, Sean Combs'un müzik, başarı, hayat ve daha fazlası hakkında 25 güçlü sözünü sizlerle paylaşacağız.

Gönderim  28 Görüntüleme Güncelleme 22 gün önce
Sean Combs'tan İlham Veren Güçlü Sözler: Müzik, Başarı ve Hayat Üzerine Düşünceler

Sean Combs Alıntılar

Dürüst olmak gerekirse ara vermem gerekiyor. Yalan bile söylemeyeceğim.


Bad Boy Entertainment kimseyi vurmadı. Ben kimseyi vurmadım.


Kimseyi terk etmezdim. Herkesle konuştuğumu söylesem yalan olurdu.


Düz P. Diddy olarak değiştirilecek. Bana P. veya Diddy veya P. Diddy diyebilirsiniz. Sadece yeni bir şey istiyorum.


Hayranlar beni yarattı. Hayranlar bana bir şans verdi ve beni yarattılar. Bunun ötesinde, kariyerim denemelerden, sıkıntılardan ve iniş çıkışlardan oluşuyor, bu yüzden yanımda giden gerçek hayranlarımın olması gerekiyor.


Müzik dünyadaki en güçlü iletişim şeklidir. Hepimizi bir araya getirir. Din bile bizi ayırır, ama hit bir kayıt bizi dini inançlar, ırk, politika gibi konularda birleştirir.


İçimde derinlerde bir melek olduğum için beyaz içinde güvendeyim.


Eğer hayal eder ve inanırsanız, başarabilirsiniz.


Koku inanılmaz derecede önemli ve duygusaldır; kim olduğunuzu iletir.


Eskiden biraz para kazanmak isterdik ama o zamanlar hip-hop hayallerinize ve fantezilerinize dayanıyordu. Şimdi her şey rüyaların ve fantezilerin gerçekleştiği yer ve bunu odak noktanız yapmak istemiyorsunuz. Ölü atı dövmeye devam edemezsiniz.


Zayıflıklarımden biri de gerçekten bir vicdanım olması.


Puff Daddy olayı beni çok yıprattı.


Çılgın olmak sorun değil, ama delirmeyin.


Adamım, kendimi gerçekten kutsanmış hissediyorum... İçinden çıkabilmenin tek yolu Tanrı'ya iman etmekti. Avukatlarım ne kadar iyi olursa olsun, ne kadar ünlü olursam olayım, her şey bana karşıydı.


Hayranlarım bana fotoğraf albümlerinden oluşan büyük kolajlar yaptı; bana doğum günü pastaları gönderen, sesli mesaja şarkı söyleyen hayranlarım oldu. Bana flaş veren hayranlarım oldu. Yaşlı hayranlarım bana sahnede sutyenlerini ve iç çamaşırlarını verdiler.


Sanki şu an bikini tanga ile dışarı çıkabilirmişim gibi geliyor.


Hiçbir zaman dört günden fazla izin almadım, bu yüzden üç buçuk ay boyunca gitmek benim için çok şey ifade ediyordu. Avrupa'nın her yerini gezdim. Bir sürü plajda yürüdüm ve çok düşündüm.


Hiperaktifim, stüdyoya girdim ve sebepsiz yere sadece kayıt yapmaya başladım.


Derin bir albüm arıyorsanız veya geçmiş durumlar hakkında konuşmamı istiyorsanız, bu onunla ilgili bile değil. Sadece sizi dans ettirecek 14 ateşli kayıt.


Herkes kayıtlarında bağırsaklarını döküyor ve bir eğlence insanı olmanın ne kadar zor olduğunu, ne kadar nefret edildiğimizi ve neler yapmak zorunda olduğumuzu anlatıyor. Ama ben öyle kötü değilim. Sadece burada olduğum için mutluyum.


Biggie'nin veya başka birinin öldürülmesi hakkında asla bilgi saklamazdım. Bu sadece aptalca ve saçma. Suçlamalar uçuşuyor. Hayatım boyunca yaptığım tek şey harika müzik yapmaktı.


Stüdyodayım 24 saat. Belirli bir başarı seviyesine ulaştığınızda hedef haline geldiğiniz doğru. Talk dergisi kendisinden utanmalı.


Afrika'da büyük bir AIDS salgını var ve Bad Boy'un bu yılki planlarından biri buna daha fazla farkındalık yaratmak. Afrika'daki kardeşlerimizin bazılarını kurtarmaya yardımcı olacak büyük bir yardım konseri düzenleyeceğiz.


Büyümenin bir parçası olduğunu düşünüyorum, nasıl davranmam ve ne söylemem gerektiğini kontrol etmem gerekiyor.


Oyuncu olmak istediğime karar verdiğimde kaliteli oyuncular ve yönetmenlerle çalışmak istediğimi söyledim.


Hayalimin gerçekleşme şansı yakaladım ve son albümümü bıraktığım zaman karar vermek istedim. Bu albümün inanılmaz bir çalışma olmadığını düşünüyorsam, yaptığım albümlerle sorun yok. Başka bir albüm çıkarmak zorunda değilim.


Tiyatrodaki insanlara çok saygı duyuyorum. 10 veya 15 çekim yapamazsınız. Hepsi canlı. Hareket halindeki yaşam gibi.


Gerçeğin ortaya çıktığına sevindim. Herkes masum olduğumu, suçlu olmadığımı biliyor.


Gazetelerde her gün yer almak insanı yoruyor. Bu yüzden geri döneceğimi düşündüm. Bütün insanlarla, hayranlarla konuşmak istiyorum. Bütün destekleri için ne kadar minnettar olduğumu bilmelerini istiyorum.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM
  • Sean Combs'tan İlham Veren Güçlü Sözler: Müzik, Başarı ve Hayat Üzerine Düşünceler
  • Admin