Seni Affediyorum : Sevgiliniz İçin Af Dileme Mesajları

Affetmek çok fazla güç ve cesaret ister. Evet, hepimiz insanları affetmek için ilham verici sözler okuduk, ama sadece hayat bu kadar kolay olsaydı! Bir kız arkadaşı, erkek arkadaşı, kocası, karısı ya da eski bir kişi olsun, birisini affetip affetmemeyi bilmek aslında ilişkiye gelir ve hayatınızda hangi rolü gördüğünüzü kararlaştırır. Eğer gerçekten bırakıp devam etmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken doğru kelimeleri bulmak ve geçmişle barışmak. Devam etmek ve bırakmak, tüm affetme hokkabazının merkez parçalarıdır. Zayıf birini affetme ihtiyacını asla karıştırmayın. Affettiğinizde, geçmişi kabul edersiniz ve daha iyi bir geleceğe doğru adım atacak kadar olgun olursunuz.

Gönderim  6,022 Görüntüleme Güncelleme 4 yıl önce
Seni Affediyorum : Sevgiliniz İçin Af Dileme Mesajları

Seni Affediyorum : Sevgiliniz İçin Af Dileme Mesajları

Seni affetmek ve asla gerçekleşmemiş gibi yapmak zorunda kalana kadar ne kadar güçlü olduğumu hiç bilmiyordum…


İlişkiler, hatalar cezalandırıldığı, cezalandırılmadığı için devam eder.


Özgür olmak için, gitmen gerekiyor. Sevmek için affetmelisin.


Bunca zaman, bir şekilde nasıl davrandığın için kendimi suçladım. Belki de sorunlara neden olanın ben olmadığım konusunda kendime inanamadım… Aşk,naifliğimden faydalandığını kör etti. Bugün, uzaklaşmak için cesaret buluyorum. Beni aldatmanın benim hatam olmadığını anlayacak gücü buluyorum. Yaptığın her şeye rağmen sana olan sevgime saygı duyuyorum ve her zaman olacak. Asla silmek istemeyeceğim bir parçam. İyi günler dilerim, ama devam etmeliyim. Seni affediyorum.


Geçmişten geleceği seçiyorum. Seni affediyorum.


İkinci şansa inanıyorum. Bırakmaya inanıyorum. Ama en önemlisi, bize inanıyorum… Seni affediyorum.


Garip, hayat… kalbimi ne kadar kırırsan, seninle o kadar çok olmak istiyorum. Ve tekrar, seni affediyorum.


Neyin daha zor olduğunu bilmiyorum, seni affetmek ya da ne yaptığını unutmak… Sanırım sadece içimden uyuşacağım, hayatın ilerleyeceğini ve tozun çöktüğünü umuyoruz hala birlikte kol kola ayakta. Seni seviyorum bebeğim.


Ne olursa olsun, derinlerde beni sevdiğini biliyorum ve seni seviyorum… ve başka hiçbir şey önemli değil. Seni affediyorum.


Affetmek, hayal kırıklığını ortadan kaldırmak ve umudu kucaklamak için bilinçli bir seçimdir. Bugün yapıyorum, seni affediyorum.


Affetmek yaraları iyileştirmeyebilir, ancak daha derine inmelerini engelleyecektir.


Sana kızgın değilim, senin olacağını hiç düşünmediğim kişi olduğun için üzgünüm. Belki devam etme zamanı… Seni affediyorum.


İkinci bir şans vermek, daha sonra istemediğinizden pişman olmaktan daha iyidir. Ve bu düşünce ile, bu ikinci şansın yaraları iyileştireceğini umarak seni affediyorum.


Seni affediyorum, yaptığınşeyle ilgili olduğum için değil… ama nefreti mahvetmesine izin vermek, hatıraları yüzünüze gülümsemek için yaptığım tüm fedakarlıklara bir hakaret olacaktır.


Seni affediyorum. Senin için değil, bizim için.


Özür dilemek için yeterince cesursan, affedecek kadar güçlüyüm.


Er ya da geç, geçmişin ne olduğu için geçmişi kabul etmek zorunda kalacağına karar verdim… ve ne kadar erken olursa o kadar iyi!


Seni affediyorum, çünkü sahip olduğumuz şeyi hatırlamak yerine sahip olduğumuz şeye tutunmak istiyorum.


Yaptığın şeyin yolunda olmadığını söylemiyorum… Sana inandığımı söylüyorum, bir daha asla yapmayacağını söylersen. Seni affederim .


Affetmenin mutlak olması gerekmez. Acıyı bırakmaya istekli olman, olanlarla iyi olman gerektiği anlamına gelmez. Bu sadece acılığa bir son verecek kadar olgun olduğun anlamına geliyor… Bu düşüncelerle seni affediyorum. Ama olgunluğumu zayıflıkla karıştırma.


Sen benim kız arkadaşımdın ve ben her zaman buna değer vereceğim. Hayatın bizim için farklı planları vardı, ama asla anıların kaybolmasına izin vermeyeceğim. Seni affediyorum, ve devam etme zamanı.


Başkasının hatalarının kim olduğunu tanımlamasına izin vermeyecek kadar güçlü ol. Affet ve devam et.


Her ilişkinin problemleri vardır. Sonunda, onu ne kadar kötü görmek istediğine gelir. Aptalca şeylerin onu parçalamasına izin vermeyeceğim. Seni affediyorum.


Neden yaptığını, ne yaptığını asla anlamayacağım. Gerçek şu ki, ben bile istemiyorum. Tek istediğimiz bizim olduğumuz gibi olmak ... mutlu olmak. Seni affediyorum.


Mutluluk nefretten daha büyük olduğu için seni affediyorum.


Kabul et, affet, bırak ve devam et … tek yol bu, acı gider.


Affedilmem zayıflığım değildir. Benim, benim ve gerçekten önemli olan her şeyin daha iyisi için geçmişten vazgeçmenin daha büyük iyiliğini görmek benim gücümdür.


Seni affediyorum, hak ettiğin için değil, barışı hak ettiğim için.


Affetme mutlak değildir. Sana yapılanlar konusunda iyi olduğun anlamına gelmez. Bu sadece geçmişin tutmaya değmeyeceğini anlayabilecek kadar olgun olduğun anlamına gelir. Bu demek oluyor ki sen hazırsın, ilerlemeye hazırsın ... öyle görünüyor, seni affediyorum.


Yaptığın şey hakkında sonsuza dek kendimi kötü hissedeceğim, ama bu sana karşı tutacağım anlamına gelmiyor. Seni affediyorum.


Seni affediyorum, çünkü aşk ikinci bir şansı hak ediyorsun.


İntikam ve nefret güçsüzler içindir. Affetme ve sevgi güçlüler içindir.


Bazı insanlar intikam ve nefretin onları güçlendirdiğini düşünür; ve bu gerçeklerden daha uzak olamazdı. İntikam ve nefret sizi acılandırır ve özünden zayıflatır. Kendinizi zincirlerinden kurtarmanın tek yolu, affediciliğin sizi daha güçlü hale getirecek tek şey olduğunu fark etmektir… sizi incitmekten ve sizi aşağı çeken acıdan kurtarır. Geriye bakmayı bırakmanıza ve ileriye bakmaya başlamanıza yardımcı olur.


Acı hatıraların acılarında yaşamaya devam etmek yerine seni affetmeyi ve devam etmeyi tercih ederim.


Ne yaptığını düşünmediğim bir gün bile geçmiyor. Hiç bırakabileceğimi sanmıyorum, ama tekrar başlamak istiyorum… Seni seviyorum.


Seni affediyorum, çünkü hala kim olduğumuz için çok geç olmadığına inanıyorum. Seni seviyorum bebeğim.


Bu konuda çok düşündüm ve geçmişi bırakmazsam, seni gerçekten affetmezsem, asla devam edemeyeceğimi fark ettim. Beğenip beğenmediğim, hayatımın gerçeği bu.


Seni affediyorum, hak ettiğin için değil, zaten olanları değiştirmek için yapabileceğim bir şey olduğunu bildiğim için.


Affedilmem mutlak değildir. Sadece acıyı bırakmaya istekli olduğum için, olanlarla iyi olduğum anlamına gelmez.


Değişmeni beklemiyorum… tek istediğim gönül rahatlığı. İlişkimizi, önemli olmayan şeylerin üzerine çöktüğünü görmek için çok fazla verdim.


Tepkiniz?

2
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
1
VAY CANINA
1
KOMİK
1
KÖTÜ!
0
BERBAT
1
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM