Sevgiliye İyi Geceler Sözleri

Hayatımızda sevgili melekler olan insanlar var. Yanımızda yürürler ve kalplerimizi sakinleştirme armağanına sahiptirler. Ancak onların da bakıma ihtiyacı var. Bu nedenle, tüm sevginizi ve sevginizi göstermeniz için iyi geceler meleğimin en hassas alıntılarını seçtik. Bir göz atın, paylaşın, neşe kaynağı olun ve bu güzel ilişkiye sahip çıkın.

Gönderim  628 Görüntüleme Güncelleme 2 yıl önce
Sevgiliye İyi Geceler Sözleri

Sevgiliye İyi Geceler Sözleri

İyi geceler meleğim! huzur ile yat ve beni hayal et. En güzel yıldız hayallerini aydınlatsın ve seni uyum içine dahil etsin.


Yıldızların parıltısı bile beni gözlerindeki ışıltıdan daha fazla büyüleyemez. Uykunu yatıştırmak için çokça sevgi gönderiyorum. İyi geceler meleğim.


Meleğimin kanatları yok, cennette yaşamıyor ve her zaman benimle ilgileniyor. Benim meleğim sensin, hayatımdaki en güzel insan. Hayallerin varlığın kadar tatlı olsun. İyi geceler!


Seni uyutmak için yatak odana sadece harika rüyalar gelsin. Güzel olan her şeyi hak ediyorsun. İyi geceler meleğim!


İyi geceler! Arkadaşlar, bizimle ilgilenmek için dünyada yaşayan gönüllü meleklerdir. Dünyadaki tüm mutluluklar battaniyen olsun. Bana güvenin, her zaman güvenli sığınağın olmak için buradayım.


Sen bana sevmenin en tatlı yolunu öğretmek için hayatıma giren meleksin. Sana tatlı rüyalarla dolu güzel bir dinlenme diliyorum. İyi geceler!


Yanında uyumayı özledim meleğim.  Bil ki seni düşünüyorum ve rüyalarımda seni bekliyorum.  İyi geceler!


İyi geceler meleğim! Sen hayatımı aydınlatan ve beni hayal kırıklığına uğratmayan ışıksın. Enerjini yenilemek için yeterince dinlen ve yarın güzel bir gülümsemeyle uyan.


Gündüzleri hayatımı aydınlatan ve ruhumu ısıtan güneşsin. Geceleri rüyalarımı ziyaret eden ve kalbime huzur getiren meleksin. İyi geceler!


İyi geceler meleğim! Sen Tanrı'nın hayatımı aydınlatmak için gönderdiği bir hediyesin. Sana olan sevgim her geçen daha da büyüyür.


Dinlenme zamanı! Meleklerin bile uykuya ihtiyacı vardır. Seni uyutmak için bolca huzur, sessizlik ve uyum. Hayallerin sevgi dolu olsun. İyi geceler!


Aşkım, hayatımın sebebi, sevgili meleğim, kollarımda uyuyamadığın için, en güzel rüyalarda örtülü uykuya dalmanı diliyorum. İyi geceler!


Sen benim hayatımın parıltısısın. Senin yanında kalbim aşkla dolup taşıyor ve ben her zaman cennetteyim. İyi geceler meleğim!


Huzur kalbinde yaşasın. Rüyalar tatlı olabilir. Ay ışığı uykunu sarsın. Beni düşündüğün için, çünkü ben seni düşünüyorum. İyi geceler meleğim!


Meleğim, her gün huzur içinde uyumam ve gülümseyerek uyanmam için en iyi sebepsin. Dinlenmen huzur dolu olsun ve evrendeki tüm sevgiler seni sarsın. İyi geceler!


İyi geceler güzel meleğim!  Sadece sana tüm aşkımın senin olduğunu hatırlatmak için geçiyorum.  Kalbim artık sensiz yaşamayı bilmiyor.


İyi geceler meleğim! Seni sevmek için binden fazla nedenim var ve hepsi bana senin hayatımdaki en tatlı ve en çekici insan olduğunu hatırlatıyor. Gülümsemen her zaman aydınlanmaya devam etmek için iyi dinlen.


Beni her zaman önemseyen ve kalbimi koruyan meleğim, senin de bakıma ihtiyacın var. Her zaman senin için burada olduğumu bil. Tüm sevgimle, iyi geceler!


Sensiz bir hayat yıldızsız bir geceye benzer, sadece yalnızlık vardır. Hep birlikte olalım ve aynı aşka ortak olalım. İyi geceler meleğim!


İyi geceler! İyi uykular meleğim. Barış hayallerini aydınlatsın ve sana hak ettiği dinlenmeyi getirsin. Seni sonsuz büyüklükte seviyorum.


İyi geceler sevgili meleğim! Mutluluğu yaymak için kalbinde her zaman inancın ve yüzünde güzel bir gülümseme olsun. İyi uykular ve tatlı rüyalar.


İyi geceler meleğim! İlahi ışık rüyalarını aydınlatsın ve yarın bol pozitif enerji ile uyanıp mutlu bir gün geçirmen dileğiyle.


Senin yanında hayat en tatlı ve en güzel rüya olur. Sen benim en güzel gülüşüm, sonsuz aşkım, mutluluğumun sebebisin. İyi geceler meleğim!


Enerji yenileme zamanı! Tanrı seni çokça sevgi ve koruma ile korusun. İnancın yastığın, umut hayallerinden hiç ayrılmasın. İyi geceler meleğim!


Seni sevmek çok güzel bir duygu. Her gün gülüşünde kayboluyorum ve kendimi senin kucağında buluyorum. Bolca sevgiye sarılmış olarak uyumanızı dilerim. İyi geceler meleğim!


İyi geceler meleğim! Gökyüzünün yıldızları, hayallerini aydınlatmak ve enerjilerini en güzel titreşimlerle yenilemek için toplansın. Sana güzel bir dinlenme diliyorum.


Meleklerin dilini nasıl konuşacağımı bilsem bile, aşkımın büyüklüğünü ifade etmeye kelimeler yetmezdi. Sensiz hayatın anlamsız olduğunu söylemek için uğradım. İyi geceler meleğim!


İyi geceler meleğim! Sana hak ettiğin tüm özeni ve ilgiyi göstereceğime söz veriyorum. Her zaman yanında olmak istiyorum. Yollarımız kesişsin.


İyi geceler meleğim! Hayatımda olduğunu bilerek uyumak, ne olursa olsun yarının güzel olacağının garantisidir. Beni umut ve sevgiyle dolduruyorsun.


Uyumadan önce, Tanrı'dan hayatını korumasını istiyorum, çünkü sen başıma gelen en güzel aşk mucizesisin. İyi geceler meleğim!


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
1
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM