Sevgiliye Romantik İyi Geceler Mesajları ve Sözleri

Aşağıda, çeşitli kaynaklardan yıllar boyunca toplanan ilham verici ve bilge Sevgiliye Romantik İyi Geceler Mesajları koleksiyonumuzu bulacaksınız.

Gönderim  1,179 Görüntüleme Güncelleme 2 yıl önce
Sevgiliye Romantik İyi Geceler Mesajları ve Sözleri

Sevgiliye Etkileyici İyi Geceler Mesajları

Kalbindeki bana olan ışık asla sönmesin sevgilim çünkü benim ışığım ölünceye kadar devam edecek ve hatta öldükten sonra da bu ışık asla sönmeyecek. İyi geceler.


Benim Yanımda değilsin ama hep aklımdasın. İyi geceler Sevdiğim.


Aşk bazen o elini ilk tuttuğundaki sıcaklık, gözlerine ilk baktığımdaki o ışık ve tenine ilk yaklaştığındaki o tutkudur. İyi geceler kalbimin sahibi!


Karanlık ve yalnız geçen gecelere inat bir yıldız gibi sürerim seni semaya. Aydınlatır hayalin karanlık gecelerimi. Ne yapalım ben de böyle avunurum. Sensiz geçen gecelere inat hayalinle uyurum.


Geceleri yatağımız nasıl soğuk oluyor bilsen Sarıl lütfen üşüyorum Geceleri yatağımız nasıl soğuk oluyor bilsen Isıt beni üşüyorum.


Susmanın yorgunluğunda, İnsan kalabilmenin kırgınlığı da, Bazen dayanılır gibi değil... İyi geceler!


Sensizlik olsa da sonum geceler dert ortağım olur, rüyalarında cenneti gör bebeğim benim sonum yalnızlık olur, İyi geceler Aşkım!.


Gözlerim kapandığında senin güzel yüzün açılır rüyalarıma. Dünyanın en güzel gözlerini sürekli görebilmenin mutluluğunu yaşıyorum her şeyim. İyi Geceler en sevdiğim.


Seni hayal etmiyorum çünkü seni asla düşünerek uykuya dalamam. İyi geceler aşkım, tatlı bir rüya gör.


Başka bir gün bitti. Günümü doyurucu ve eğlenceli yapan biri olduğunu bilmek güzel. Verdiğin ilham için teşekkürler. Sana öpücüklerimi gönderiyorum. İyi geceler sevgilim, aşkım, bebeğim.


Güzelliklerle dolu huzurlu, keyifli güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle İyi geceler Aşkım!.. Sen benim rüyalarımdaki hayalim, hayattaki tek yaşama sebebimsin.. İyi geceler bebeğim.


Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.


Bu kalp her zaman seninle atıyor sevgili! Bunu anlaman için şimdi göğe bak, sayabildiğin yıldızlar sana olan sevgimin özel bir ifadesini oluşturuyorlar. İyi geceler Aşkım!.


Rüyama sen gel diye sadece uyuyorum aşkım. Sende bizi düşünerek kapat gözlerini. Sadece ikimizi ama. Beni değil ya da kendini değil sadece bizi düşünerek uyu ki en güzel rüyayı gör sevgilim.


Her şeyim benim, yüreğimin kor ateşi, her gün seni dünden daha çok seviyorum aşkım İyi geceler Aşkım!...


Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi çünkü ben sana ay kadar ışıltılı yansıyacağım. Işığımla aydınlan ve tatlı uyu bebeğim Seni Seviyorum!


Senin hayalin ile bir uykuya başlıyor ve senin hayalin ile yeni bir güne başlıyorum. Her zaman seni sevecek, her zaman seni düşünecek olandan İyi geceler Aşkım!.


Canım yanında olmak istiyor, canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor, canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabredelim iyi günler bizi bekliyor… İyi geceler canım.


Yarın sabah uyandığınızda gönlünüzden geçen her güzel şeyin hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi dileğiyle, hayırlı geceler…


Sen uyurken aslında ben hep yanındayım. Saçlarını okşuyorum, güzel yüzünü seyrediyorum. Nefesine nefes oluyorum. Beni senden ayırabilecek bir güç yok sevgilim, ben seninim sen de benim.


Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bitanem İyi geceler Aşkım!.


Her gece tek bir dileğim oluyor, o dilek her zaman günlerin çabucak geçmesi ve benim bir an önce seni görmem oluyor. Huzurla uyu bir tanem. Huzurlu ve mutlu. İyi geceler. Seni seviyorum.


Gülümsemek en iyi ilaçtır. Bu yüzden hastalığın süresince gülümsemeyi asla ihmal etme. En kısa sürede iyileşmen ümidiyle!


Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, İyi geceler Aşkım! aşkım.


Hayatımdaki en değerli varlık, canımın ta içi, aşkım sevgilim benim, iyi uyu yarın umarım görüşmek dileğiyle, seni çok seviyorum, İyi geceler Aşkım!...


Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım, sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim; Seni çok seviyorum!


Sevmek Zor Aşık Olmak ise Sevmekten Daha Zor gelir bazen insana Seni Tanıdığımdan beri Aşk Kitapları Okumaya Başladım şiirler ezberledim Sayende Bir tanem. İyi geceler Aşkım!


Seninle olmak seni yaşamak tek felsefem benim. Hep seninle yaşıyor olacağım sol yanım. İyi geceler.


Öylesine senin varlığın ile yaşıyorum ki sevgilim, sensiz gözüme tek bir an bile uyku girmiyor. Eğer sen uyursan ben de uyumuş olacağım.


Özlemim sana sevdiğim sensiz rüyalarımdan artık bıktım umarım sen beni rüyalarında görüyorsundur İyi geceler Aşkım! biriciğim seni çok seviyorum.


Gecelerin koyu sessizliğinde sadece sana söylediğim şarkılar gelir kulağına dikkatli dinlersen geceyi. Şu karanlık dünyamı aydınlatan bir ay gibi doğuyorsun. Gecelerimi aşkınla hep sen dolduruyorsun.


Bekliyorum geceler geçsin ve ardından güneşle birlikte sen gel diye. Ama az kaldı sevgilim. Yakında tüm uzaklıklar bitecek ve bir araya gelerek bir daha hiç ayrı düşmeyeceğiz. İyi geceler ve tatlı rüyalar sevgilim!


Güzel kalbin üzülmesin. Her gece seni dualarında zikreden bir aşığın olduğunu bil güzel sevgilim.


Her aya bakışında beni hatırla, gözlerin yıldızlara takılırsa seni düşündüğümü sakın unutma, unutma bir yaprak düşerse avuçlarına, ellerimdir sakın bırakma.


Rüyalarda buluşmak, sevdiğimiz şarkıyla kavuşmak dileğiyle. İyi geceler Sevgilim.


Canım sevgilim seni çok seviyorum, rüyanda beni gör bitanem, İyi geceler Aşkım! tatlı rüyalar aşkım


Gözlerimin her daldığı yerde seni düşünüyorum. Geceler sarınca şehri, şu yalnızlıkta sana olan aşkımı bir tek yıldızlı geceye söylüyorum.


Aşk dolu rüyalar görmeni istiyorum. En güzel sevgilerin, en güzel duyguların sonsuza kadar rüyalar görmeni istiyorum. Bu rüyaları görmek için sadece bizi düşünmen yeterli olacak. İyi geceler sevdiceğim…


Güzel rüyalarda, hayırlı rüyalarda seni görmek için dua ediyorum yaradana, İyi geceler Aşkım! Seni seviyorum…


Gece olduğu zaman içimi hüzün kaplıyor erkeğim. Çünkü senden tamamen uzakta kalıyor ve seni özlüyorum daima. Artık senin yanında olup, sana sarılıp kokunu duymak istiyorum sadece. İyi geceler aşkım.


Gözlerimi seninle kapatmak istiyorum ben. Az kaldı biliyorum, bunlar son ayrı uyumalarımız sevgilim. Çok yakında aynı yastığa baş olacağız, aynı eve has olacağız. Seni seviyorum kadınım. İyi geceler…


Her şeyden çok sevdiğim biricik sevgilim. Her gecemde benimle olman dileğiyle… İyi geceler!


Aklımda, fikrimde sensin. Ne olur sevgilim güzel bir söz söyle de şu karanlık geceyi senin gibi bir güzelle bitireyim.


Her gün yanımda olman beni mutlu ediyor, hastanede ne kadar uzun kalırsan o kadar mutsuz olurum. Beni mutsuz etmek istemezsin değil mi?


Seni o kadar çok seviyorum ki, sensiz geçen zamanlarımda seni görmek için uyku ilacı içiyorum. İyi geceler aşkım…


Gökyüzünden aldığım yıldızları kolye yapıp takayım beyaz gerdanına. Yıldızlar utansın senin beyaz, güzel boynunda. İyi geceler bebeğim.


O güzel yüzün küstürmüş ayı, yıldızları. Bu gecede karanlık gökyüzü. Olsun senin ay yüzün doğar gecelerime, İyi geceler Aşkım! dilerim güzel yüzlü sevgilime.


Güzel olanlar daima kendilerini güneş ışığı ile göstermekteler. O güzel gözlerini görebilmek için tüm aşkımla sana bakıp ortaya çıkartacağım. Çünkü hayatında bir güneşe sahipsin sevgilim. İyi geceler.


Canım sevgilim, şimdi ayrı yataklarda uyuyoruz ama kalbimiz her zaman birlikte atıyor. Kendin gibi güzel rüyalar görmen ve beni hiç aklından çıkarmaman dileğiyle, İyi geceler Aşkım. Seni çok seviyorum!.


Bir gece daha olduğunda sen düşüyorsun aklıma, hiç çıkmamak üzere…


Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun. İyi geceler.


Geceler yine giymiş kara matem giysisini. Geceler ve ben yokluğuna yas tutarız. Uzaklarda olsam da bil ki; her zaman aklımdasın sevgilim. Sana en güzel günler ve geceler dilerim.


Sen benim daima en güzel hissimsin ve öyle kalmaya da devam edeceksin sevgilim.


Geceler de düşmanlarda çat diye çatlasın. Gül dudaklım beni seviyor ya dünya yansa umurumda değil. İyi geceler aşkım.


Kalbimin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler!


Günümün aydınlığı, gecemin mum ışığı… Benim melek yüzlü sevgilim. İyi geceler, seni seviyorum.


Rengi bir türlü tutmayan sevgilimsin hayallerimi boyadığım. Sen teksin benimsin olsa da sensiz gecelerim.


Gülüşün gökteki ay kadar parlak ve sonsuz, umutlarınız yarın doğacak güneş misali erken gerçekleşmesi dileğiyle. İyi geceler.


Bütün zorlukları beraber atlatalım, bütün üzüntülerimizi beraber atlatalım. Kimselere ihtiyaç duymadan, sadece sen ve ben. Hep sarılalım, her şeye rağmen hep elimi tut. Hep yanında ol. İyi geceler.


Hayallerimdin, gerçeğim oldun. Yanımda, canımda hep sen oldun. Sadece seninle mutlu ve huzurlu bir hayat istiyorum. İyi ki varsın sevgilim, seni çok seviyorum.


Kalbimin ışığını gece olunca takip etmeye başlarsan sevgilim, o ışığın sonunda beni bulabileceksin. Ben her zaman senin bıraktığın yerde seni bekliyor olacağım. İyi geceler Aşkım!


Çayıma şeker niyetine kattığım, karanlık gecelerde hayaline sarıldığım, sevgilim, yârim, öbür yanım. İyi geceler sana.


Beni gecenin kara gözlerinde ara sevgilim. Çünkü gökyüzüne her gece seni anarak, yaşlı gözlerle bakan bir deli aşık benim sevgilim.


Gecenin ortasında oturmuşum, sen rüyalarda gezinirken ben aşk yorgunu olmuşum. İyi geceler bebeğim dilerim gündüzleri buluşamadığımız yollar rüyalarda birleştirir bizi.


Rüyalarım içinde sen varsa gerçektir. Çünkü geceleri senin dokunuşunu ellerimde hissedebiliyorum. Sıcaklığın beni sarıyor, böylece üşümüyorum. Hayatımı senin ellerine bırakıyorum, ben senin sayende yaşıyorum sevgilim.


Geceme ışık ol, Rüyalarımın Ateşi Ol, Sen Sadece benim Ol. İyi Geceler Sevdiğim.


Uyumadan önce, pencereden gökyüzüne bakmanı istiyorum. Gökyüzünde sayısız yıldız görüyor musun? Bu gece seni özlediğimi söylemek için gönderdim. İyi geceler hayatım!


İyi geceler güzel sevgilim. Bil ki her gün ve her gece, ben senin hayalinle avunur, seni görebilmek umudunu tutunurum.


Sen uyurdun. Bilmezdin, ben uzaklardan üstünü örterdim her gece…


İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.


Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşırma; çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum İyi geceler Aşkım! bir tanem Seni Seviyorum!


Aynı şehirde buluşmayan yollarımız dilerim rüyaların dünyasında buluşur. Aramızdaki bu insafsız mesafeler bilirim ki; ancak orada yorulur. İyi geceler uzaklarda bıraktığım sevgilim.


Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim İyi geceler Aşkım! bir tanem.


Rüyalara rest çektim uyumuyorum. Herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum. Uyku çok tatlı derler ama onlar uykuya ben sana doyamıyorum canım İyi geceler Aşkım!...


Uzaklarda olsak da sevgilim, gecelerin hayaline sarıl. Kanatlarına tutun hayallerinin ve bırak onlar seni bana getirsin.


Her gecenin sabahı yeni bir umuttur. Benim bu hayattaki umudum sadece sensin, bütün gecelerin ve gündüzlerin umudu sensin.


Güzeller güzeli olan sevgilim. Birbirimizden hiçbir zaman ayrılmayalım. Çünkü geceler o kadar uzun ve yorucu ki, her zaman güneş olsun istiyorum. Seni seviyorum…


Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için. Yanağına bir buse gönderiyorum. Huzurla uyu bir tanem. Huzurlu ve mutlu İyi geceler Aşkım!. Seni seviyorum.


Aşk güneşi batıyor ve yerine uzun, özlem dolu geceler geliyor. Geceleri aştığımızda sevgilim, her şey bizi daha mutlu edecek. İyi geceler sevdiceğim…


Ben bu mesajı yazarken belki sen çoktan uyumuş olacaksın ama yine de mesajım senin çok daha güzel uyumana yardımcı olacak. İyi geceler ve tatlı rüyalar sevgilim!


Her zaman aklımda olan sen, öylesine bende yer ediniyorsun ki bunun hiçbir zaman bitmesini istemiyorum. Her şey alt üst olsa, bir daha hiç sabah olmasa bile ben her zaman seni sevmeye devam edeceğim.


Duvarıma bakarken boş odamın, birden sen beliriverdin. Çevirdim gözlerimi baktım karanlık tavana yine geldin. Usulca yaklaşıp yanağıma bir buse verdin. Bende gönderiyorum canım sana. Öptüm biriciğim İyi geceler Aşkım!


Tatlı rüyalar sevgilim. Kısaca benli rüyalar Evliliğe giden yolumuzda bir günü de bitirmiş olmanın verdiği mutlulukla uyuyacağım. Senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek...


Koynunda kokunla uyumayı her şeyden çok isterdim bebeğim. Yastığımın yarısı ben yarısı sensin. İyi geceler her şeyim Seni Seviyorum...


Bir dua gönderiyorum Allah'ıma, sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.


Yatakta yatan ve bu mesajı okuyan dünyanın en tatlı kızına: Umarım onun için bu İyi geceler Aşkım! mesajı gülümsemesini sağlar. İyi geceler, tatlım.


Bir tanemsin sen, kalbimin en derin köşesindesin. Alamazlar asla gecelerimden bile, her anım seninle uykularım bile. İyi geceler aşkım yoğun duygularla.


Senin hayaline tutunarak uyuyorum her gece. Seni görebilmek, seni yaşayabilmek olsun diye. İyi geceler sevgilim.


Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır, her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanman dileğiyle. İyi geceler.


Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uymayabilirsin. İyi uykular aşkım. Seni Seviyorum!


Çöken karanlık korkutmuyor beni. Biliyorum ki gece sabaha teslim edecek kendini. Bende sana teslim ediyorum kendimi. Gün ışığıyla birlikte sana geleceğim sevgilim. İyi geceler, seni seviyorum.


Kalbim her zaman seni arıyor, her geçen dakika ve dakikalar geçmek bilmiyor sensiz gecelerde. Bu yüzden kalbim her gece sana takılıp kalıyor. İyi geceler Aşkım!


Kusursuz aşk yoktur der şairler. Çünkü sana olan aşkımı yazabilecek bir şiirleri hiç olmadı onların. Benim için sadece sen varsın, sen benim en güzel şiirim.


Bazen rüyaların gerçek olsun istersin, Bazen de yaşadıkların rüya olsun istersin. İyi geceler


Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim İyi geceler Aşkım! Seni Seviyorum!


Gece karanlık sokaklarda sarhoş yürüyorum. Bir ay birde yıldızlar anlıyor derdimi biliyorum. Gül yüzlüm sana İyi geceler Aşkım! diliyorum.


Ayrı dünyaların insanlarıyız ama aynı rüyanın yolcularıyız. Aynı hayalde kavuşacağımız günler elbet gelecek. Biraz illüzyon, biraz gerçek…İyi geceler


Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin, gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun. İyi geceler.


Rüyaların en güzelini görürken Allah'ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler bebeğim tatlı rüyalar bebeğim.


Her gece olduğu gibi bu gecede uykusuzluğumun sebebi aşkım! Hasrettim! Özlemim! Nefesim İyi geceler Aşkım!.


İyi geceler aşkım, çok şey istemiyorum; hayallerinde ben olayım , uyumadan önce beni düşünmeni istiyorum, sabah uyandığında bile beni düşünmeni istiyorum, çünkü seni çok seviyorum.


Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki yine ayrıyız ve uzağız. Yine de seninleyim uzat ellerini bebeğim iyi uykular Seni Seviyorum!


Gökyüzü mehtabı nasıl beklerse, sahiller dalgaları nasıl özlerse, kuru toprak suya nasıl hasretse, sen de benim hasretimsin aşkım. İyi uykular tatlı rüyalar.


Bakıyorum gökyüzüne ve orada her zaman seni görüyorum. Sen benim hem gözlerimde hem de baktığım her yerdesin. Seninle parlıyor yıldızlar, senin varlığınla doğuyor güneş.


Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.


Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar bebeğim.


Bir hüzün saklıdır gecede ve bin umut vardır her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanman dileğiyle İyi geceler Aşkım!


Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum İyi geceler Aşkım!…


Sen hayatımın en değerli varlığı, bana mutluluk veren güneşim, gecelerimi süsleyen yıldızımsın. İyi geceler biriciğim…


İsyanım sensiz geçen gecelerime. Ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana. İyi geceler canım. Rüyalarda kavuşmak dileğiyle.


Gece sana sarılıp yatmadan, sabahı senle uyanmadan, nasıl uyuyabilirim? İyi geceler bir tanem…


Aşk sadece sende gerçek oldu ben onu anladım. Senle aşkı yaşayabilmek için şu anda her şeyi silebilirim. İyi geceler bir tanem.


Geceleri rüyanda olsa bile şöyle bir köşeye iliştir beni. Söz ne bir şey söyler ne rahatsız ederim seni. Hayallerinin dünyasında bile olmak yeter bana. Rüyalarda buluşalım. Geceleri sevgimizle aydınlatalım.


Arım balım peteğim gülüm dalım çiçeğim karizmatik erkeğim. İyi geceler Aşkım!.


Güzel rüyalarında güle oynaya gez benim için, sen uyurken tatlı rüyaların koynunda, bu garip uykusuzluk çeker gecenin ıssız soğuğunda.


Gece kuşları olduk sevgilim sadece geceleri uçan kuşların kanadında yolluyoruz sevda şiirlerini birbirimize.


Karanlık gecenin yalnızlık kuyusuna düşersen, sana yolladığım aşk kanatlarına sarıl ve benim geceme gel sevgilim.


Yaşadığım kadar değil yaşattığın kadar Seviyorum Seni Bebeğim bu gece de dualarım seninle. Yaşama sebebim benim İyi geceler Aşkım!...


Gecenin sessizliğinde dinlerim seni, bir rüya gibisin beklerim seni, İyi geceler Aşkım! yıldız gözlüm.


İnsan cenneti bekler daima. Benim cennetim sensin bir tanem, her gecenin sabahı için bekliyorum seni güzel gülüşünde.


Dualardasın, rüyalardasın, hayallerdesin, özlemlerdesin, kısaca bende olan her şeydesin.


Yıldızlar ve ay nasıl bağlıysa birbirine gecelerde, ben de sana bağlıyım bütün varlığım ve yüreğimle.


Tek çaremsin, tek aşkımsın, tek umudumsun. Özlemini çektiğim tek kişisin, affına sığınarak gözlerimi ayırıyorum senden, İyi geceler Aşkım! bitanesi…


Biricik sevgilim, seni çok sevdiğimi unutma! Rüyanda beni gör, bende seni bitanem, İyi geceler Aşkım! Tatlı rüyalar. En güzel aşk…


Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir gece dilerim.


Sabahın Güneş'i kalbini Gece'nin Yıldız'ları ise o eşsiz gözlerini anımsatır bana... İyi geceler bir tanem!


Keşke şu an sesini duyabilsem... İyi geceler Aşkım! Öpüyorum dudağından sakalından bıyığından…


Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan.


Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte o zaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, İyi geceler Aşkım! bebeğim.


Sen İyi geceler Aşkım! demediğin için kötü geçen gecelerim var benim… İyi geceler Aşkım!


Yastığa başına koyduğunda bugün hiç kimsenin hakkını yemedim, çok şükür diyebiliyorsan o gün senden zengini yoktur. İyi Geceler


Seni rüyalarımda olsun göreyim diye dua ettiğim. Sana İyi geceler Aşkım! dilerim.


Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda. Bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara. Bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana. İyi geceler aşkitoma.


Gözlerimi kapattığımda bir daha seni göremeyeceğim diye çok korkuyorum. Ama bu sefer rüyalar seni.


Bir tek sıcak gülüşünle rüyalarıma girdin. Ben sensiz sadece tatsız rüyalardaymışım da haberim yokmuş. Hayatta, rüyalarda sen de buldu gerçek rengini. İyi geceler bir tanem.


Sana İyi geceler Aşkım! demek yerine, iyi uykular diyerek yanağına bir öpücük kondurmak hayalim…


Gecenin en güzel yıldızlarını saçına taç yapıp, sen uyurken güzelliğini rüyalarımda yaşatacağım. Senin gerçekliğin benim rüyalarımda yaşayacak sevgilim.


Dünyanın en güzel varlığına en güzel rüyaları diliyorum. Kendisini gibi güzel rüyalar görerek kendi güzelliğinin de ne olduğunu daha iyi anlaması dileğiyle. İyi Geceler en sevdiğim.


Seni gözlerimi kapattığımda değil, gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim Gül parem İyi geceler Aşkım!.


Bir şeyler beliriyor içimden sana doğru. Sen orada durmuş beni bekliyor ve her zaman en büyük sevgilerimi sana göstermemi istiyorsun. Ben her gece senin yanında oluyorum güzel sevgilim.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM