Size İlham Verecek Güzel Andrea Gibson Alıntıları

Andrea Gibson, Calais, Maine'den bir şair ve aktivistir.

Andrea Gibson'ın şiiri, sosyal reform, cinsiyet normları, siyaset ve LGBTQ mücadeleleri gibi temaları canlandırıyor. Andrea Gibson, eserlerinde cinsiyetten bağımsız zamirleri kullanma konusunda benzersiz bir yazı stiline sahiptir.

Gönderim  172 Görüntüleme Güncelleme 8 ay önce
Size İlham Verecek Güzel Andrea Gibson Alıntıları

Instagram İçin Aşk Sözleri

Andrea Gibson'ın aşkla ilgili sözleri harika Instagram başlıkları olabilir. İşte Andrea Gibson'ın eğlenceli alıntılarının bir listesi.


1. "Kalbin kırıldığında, çatlaklara tohum eker ve yağmur duası edersin." -  'İncil İlahilerine Direk Dansı', 2008.


2. "Kendinizi tamamen sevmeyi taahhüt edin. Hayatınız boyunca yapacağınız en radikal şey." -  'Beni Yanına Al', 2018.


3. "Yaprakların hepsi düşüyor ve yere aşık oluyormuş gibi düşüyorlar." -  'Fotoğraf'.


4. "Aşk, aşk, aşk, aşk güneş ışığı gibidir: Bazen orada olduğunu bilmek için yanmak gerekir." -  'Vasabi'.


5. "Evinize giden yolu aydınlatmak için bir takımyıldız oluşturmak için ruhumu milyonlarca farklı parçaya bölerdim." - Andrea Gibson.


6. "Beni ayda büyür ve küçülürken bulabilirsin. Kalbim yapraklarla dolu, her biri 'Beni sev, beni sev, beni sev. Ben her kimsem. Kim olursam olayım' diye yalvarıyor." -  'Andrew'.


7. "Vücudunun Satürn olduğunu hayal etmeyi seviyorum, vücudum sana sarılmış on bin halka gibi." -  'Delilik Vazo' (2011).


8. "Bazen tüm denizin dalgayı yapmaya başlaması için bir fırtına gerekir. Şişedeki mesajın sonunda kıyıma ulaşmasının bir fırtına sürdüğünü biliyorum." -  'Ateşkes' (2013).


9. "Karanlıkta parıldayan bir ses için dosdoğru görebileceğiniz bir kalp ve ay taşlarını atlamak için gerçekten iyi birkaç arkadaş diliyorum." -  'Deniz anası'.


10. "Keşke cüzdanının köşelerine sıkıştırılmış bir fotoğraf olsaydım, Gelecek gibi cebinde taşıdığın bir fotoğraf olsaydım." -  'Fotoğraf'.


11. "Rüyamda bir prens ya da parlayan, çıkarılabilir zırhlı bir şövalye. Aşkımın son sevgilisi, sürekli üzerine düştüğüm bir kılıç." -  'Merdiven' (2011).


Andrea Gibson'dan Şiirsel Alıntılar


Andrea Gibson'ın şiirleri kalbinizde uzun süreli bir etki bırakacak. İşte Andrea Gibson'ın şiirinden ve Andrea Gibson'ın şiir sözlerinden ilham alan alıntıların bir listesi.


12. "Kaburgalarım piyano tuşlarına dönüşene kadar bana dokun, ciğerlerimin içinde notalar dolaşana kadar." - 'Gospel Hymns'e Direk Dansı', 2008.


13. "Travma dedi ki, 'Bu şiirleri yazma. Kimse senin kemiklerindeki keder için ağladığını duymak istemiyor." -  'Delilik Vazo', 2011.


14. "Ve merak ediyorum, Beethoven parmakları tuşlara ilk dokunduğunda bir askerin parmağını tetiğe ilk basışında nefesini tuttuğu gibi nefesini mi tutuyordu? Hepimizin nefes almayı unutmak için farklı sebepleri var." - 'Beni Yanına Al', 2017.


15. "Hiçbir zaman kayan yıldızlara dilek tutmazsın. Olduğu yerde parlamaya cesareti olanlara dilek tutarsın." -  'Gospel Hymns'e Direk Dansı', 2011.


16. "Ama her ne olursa olsun, bu ne zaman biterse, bilmeni isterim ki şu anda seni sonsuza kadar seviyorum." -  'Nasıl bitiyor'.


17. "Tam olarak olduğumuz kişi olmak için tam olarak istediğimiz kişi olabiliriz. Yani eğer bagajımız koşmaksa, bir gün biri diz bacaklarımızı inşa etmek için bir çelloyu parçalamış gibi şarkı söyler gibi koşmayı öğreneceğiz." -  'Ateşkes', 2013.


18. "Yaralarımızın Atlantik kadar derin olduğunu biliyorum. Ama her okyanusun bir kıyısı vardır ve her kıyının sürekli geri gelen bir gelgiti vardır, elimizdeki ötücü kuşları uyandırmak, kemiklerimizdeki müziği uyandırmak için." -  'Gospel Hymns'e Direk Dansı', 2011.


19. "Nehri geçtik, yankının bizi içeri aldığı yere. Orası geri dönmenin kanyona karşı dürüst olmakla ilgili olduğunu öğrendiğim yer." -  'Ateşkes', 2013.


20. "Karanlık tarafınız hala yıldızlarını arıyor olabilir, ancak meteor yağmurlarımızda akustik hala harika. Işık asla liginizin dışına çıkmayacak." -  'Ateşkes', 2013.


21. "Sürekli söylüyorum onlara baharda yeni yapraklar gelecek ama ağaçlara bunları anlatamazsın. Benim gibiler öylece duruyorlar." -  'Fotoğraf'.


22. "En büyük umutlarınızın zirvesinde yaşayacağıma dair en ufak bir şüpheniz varsa, unutmayın ki, sizin için uçma korkumu yendim, kurtarmanın iplerini sizin için öğrendim." -  'Bal'.


23. "Biliyorsunuz, girdiğimiz onca savaşlar parıltımızı pasa çevirdi, artık birbirimizin kalbine dokunamıyoruz bile." -  'Prizma'.


Düşünceli Andrea Gibson Alıntılar


Bu çarpıcı alıntılar, Andrea Gibson'ın düşünceli şiirine aşık olmanızı sağlayacak. Güzel şiir ve şarkılardan ilham alan bu Andrea Gibson alıntılarına göz atın.


24. "Bana bazen yapılacak en iyileştirici şeyin kendimize tekrar tekrar hatırlatmak olduğu söylendi: Diğer insanlar da bunu hissediyor." -  'Diyet Uzmanı'.


25. "Bu dünyanın renkli rüyalar bile görmek için çok karanlık olduğunu düşündüğünü biliyorum ama gece yarısı çiçek açan çiçekler gördüm." -  'Ay Bir Uçurtmadır'.


26. "Kim olduğumuza inandığımızı veya kim olacağımızı hayal ettiğimizi söyleyemeden önce kutuya konuldu ve etiketlendik." - 'Andrew.'


27. "Ormanlar güzel olabilir ama mezarlıkta büyümeyi öğrenen bir ağaçtan daha canlı bir şey yoktur." -  'İncil Tuzu'.


28. "Düşünmek gerekirse, bir süveterin tamamı düğümlerden yapılmıştır. Midem bir köyü giydirebilir." - Andrea Gibson.


29. "Bu seninki gibi benim kalp atışım, bir balta, bir ev inşa edebilir veya bir ev yıkabilir." -  'Vücudu Elektrik Söylerim, Özellikle Gücüm Bittiğinde'.


30. "Kalbimin uçurumunda durup içimden 'çirkin'den başka bir şey diye bağırabilirsin. Söz veriyorum tek yankılayacağım 'Güzellik, güzellik, sen her zaman güzeldin." -  'Ay bir Uçurtmadır'.


31. "Sen benim en sevdiğim şiirdin ve her gece her kelimesini anlayamayacağımı bilerek seni okurdum ama sorun değil çünkü senin dizelerin şimdiye kadar duyduğum kutsala en yakın şeydi." -  'Yaparım'.


32. "Oturma odamızda su ısıtıcımızın melodisiyle dans etmeni izledim. Bizi metal kadar sert bırakabilecek bir dünyada, birlikte nostalji kadar yumuşaktık." -  'Yaparım'.


33. "Seni yanıp sönen kutsal yıldız. Zorlu yaşamınız, mükemmel yaşamınız, tatlı, güzel yaşamınız için defalarca düşen, otoyoldaki ışık çizgisi." -  'Senin hayatın'.


34. "Bana, sanki kaçış arabasının anahtarları gibi, sonunda geçmişimi kaybedebilecekmişim gibi hissettiriyor." -  'Bal'.


35. "Geçmişten daha akıllı gel. Gel beni gururlandır. Gel çok fazla umut et." -  'İyi ışık'.


Andrea Gibson Aşk Şiirlerinden Esinlenen Alıntılar


Andrea Gibson alıntıları ruh halinizi yükseltecek. İşte onun şiirinden ilham alan bazı güzel Andrea Gibson alıntıları.


36. "Sen, ağaçlara tırmanırken ayak parmaklarından parlayan ışığı tutabilseydi, yazacağım her şiirsin." - Andrea Gibson.


37. "İlk kez çiçek açtığında ay sensin ve çocuk ilham alarak 10.000 çekirgeyi serbest bırakan küçük kavanozu açtı." - Andrea Gibson.


38. "Ve sonra sonsuza kadar seninle olmak istediğim zamanlar var ve nereye gidersen git sonsuza kadar seni takip ediyorum." - Andrea Gibson.


39. "Sen bir rüyasın. Bazen bir kabusuz ama ağlayarak uyanırsan, seni inancımın cebine katlayıp, "İyi olacağız..." diyeceğim. -Andrea Gibson.


40. "Gün doğumunun kalbime parladığı göğüs kafesimdeki boşluklar ve sen gün batımının çok pembe olan parçasısın." - Andrea Gibson.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM