Sizi Daha Fazla Arzu Ettirecek 70 Romantik Erkek Arkadaş İçin Aşk Mesajı

Erkeğinize sizin için çok şey ifade ettiğini hissettirdiğinizde, size olan arzusu doğal olarak artar. Aşağıda onun için derin aşk mesajları, erkek arkadaş için kalbe dokunan aşk mesajları, onun için aşk mesajları, onu gülümsetecek metin mesajları ve erkeğinize gönderebileceğiniz ve onun sizi daha çok arzulamasını sağlayacak sevgi mesajları bulunmaktadır.

Gönderim  1,203 Görüntüleme Güncelleme 1 yıl önce
Sizi Daha Fazla Arzu Ettirecek 70 Romantik Erkek Arkadaş İçin Aşk Mesajı

Erkek Arkadaşınız İçin Derin Aşk Mesajları

Günüm ne kadar stresli olursa olsun, günün sonunda, en karanlık zamanlarımda güvenebileceğim en büyük stres gidericiye sahip olduğumu biliyorum, ruhuma çok sıkı bir şekilde ekildin.


Kendimi gözlerinde görüyorum ve varlığını kalbimin derinliklerinde hissediyorum. Seni seviyorum ve her zaman seveceğim. Seni her gün seviyorum çünkü sen benim için teksin. Aşkım her geçen gün güçlenmeye devam ediyor ve mutluluğum açıklanamaz. Sana sahip olduğum için gerçekten şanslıyım sevgilim.


Yıllar geçtikçe, senin hakkında seveceğim yeni şeyler öğreniyorum. Sen benim için en harika adamsın. Seni seviyorum ve her zaman seveceğim.


Sen benim rock yıldızımsın, ilham kaynağım ve yaşam koçumsun. Hayatımda elde ettiğim başarılar senin sevgin ve desteğin sayesinde mümkün oldu. Beni sevdiğin ve en iyi halimi gördüğün için teşekkür ederim.


Aşkın benim için basit bir kelimeden daha fazlası olduğunu söylediğimde bana güvenin. O kadar gerçek ki, kim olduğumun bir parçası. O kadar yoğun ki doyamıyorum.


Gözlerimi kapattığımda seni görüyorum. Gözlerimi açtığımda seni görüyorum. Seni düşünmeden yapabileceğim hiçbir şey yok.


Düşüncelerim herhangi bir yere gitmekte özgürler, ancak bu kadar sıklıkta size yönelmeleri şaşırtıcıdır.


Nezaketin ve süper özenin beni her zaman hayatın sensiz nasıl olurdu diye merak ettiriyor. Sen benim kahramanımsın ve seni sonsuza kadar seviyorum.


Seninle olmak istediğim sadece iki zaman var… Şimdi ve Sonsuza kadar.


Kalbim senin için asla kırılmayacak. Sana olan gülümsemem asla solmayacak. Benim sana olan aşkım asla bitmeyecek. Seni seviyorum!


Herhangi bir şey olabilseydim, senin gözyaşın olurdum, böylece gözünde doğabilir, yanağından aşağı yaşayabilir ve dudaklarında ölebilirdim.


Ben var olduğum sürece, kalbin olabileceğinin en iyisi olacak. Kalbini kırmamak, tutmaya hazır olduğum bir söz. Seni seviyorum.


Okyanusa bir gözyaşı düşürdüm, onu bulduğum gün seni sevmekten vazgeçeceğim gündür.


Seni seviyorum, Bir daha kimseyi sevmediğim ve bir daha sevmeyeceğim gibi, seni olduğum her şeyle ve olacağım her şeyle seviyorum.


Kendini yalnız hissettiğinde, parmakların arasındaki boşluğa bak ve parmağımın orada olduğunu unutma.


Sensiz ne kadar kaybolmuş olduğumu anlamamı sağlayan o günlerden birini yaşıyorum.


Ne kadar harika olduğunu anlatmaya kelimeler yetmez. seni seviyorum.


Erkek Arkadaşınıza Kısa Aşk Mesajları


Hava soğuk olduğunda, sevgin kalbimi sıcak tutar. Hava sıcak olduğunda, aşkın ruhumu eritir ve beni güvende tutar. Yardım edemem ama seni sonsuza kadar seviyorum.


Düşünceli olduğun için minnettarım, anlayışlı olduğun için minnettarım, etrafta olmak çok eğlenceli olduğun için minnettarım, ama hepsinden önemlisi, kocam olduğun için minnettarım. Seni seviyorum!


Aşkın, beni dünyayı saran sefalet ve acıdan koruyan sıcak bir battaniye gibi. Şövalyem, koruyucum, sağlayıcım, seni seviyorum.


Ne kadar uzakta olursan ol, her zaman kalbime yakınsın. Seni seviyorum sevgilim!


Gülümsemeni görmek için bin dağa tırmanırdım.


Kalbimi mutlu etmek için inanılmaz bir yolunuz var.


Ne kadar harika olduğunu anlatmaya kelimeler yetmez. Seni seviyorum.


Seni gördüğümde kalbimin ne kadar hızlandığını bilemezsin.


Seni bana bakarken yakalamayı seviyorum.


Seninle her gün hayatımın yolculuğuna harika bir katkıdır.


Erkek Arkadaşınız İçin Aşk Tatlı Mesajları


Telefonuma aptalca gülümsediğim tek zaman, senden kısa mesaj aldığım zamandır.


Sesini duyduğumda ya da yüzünü gördüğümde bana hissettirdiklerini anlatamam ama buna bayılıyorum.


Beni mutlu eden aşık olmak değil… ama beni mutlu eden sana aşık olmak.


Seni hayal kırıklığına uğrattığımda beni affettiğin için, başka hiç kimse yapmadığında bana inandığın için ve her şeye rağmen benimle olduğun için teşekkür ederim. Seni her zaman seveceğim.


Benim için ne kadar önemli olduğunu ifade edecek kelimelerin hepsine sahip değilim. Sadece hayatımın merkezi olduğunu ve diğer her şeyin birbirimize olan sevgimiz etrafında döndüğünü söyleyebilirim.


Senin için yanında olacak bana ihtiyacın olduğunda, her zaman yanında olacağım!


Dünyada senin gibi başka bir kadın yok. Sana benim diyebildiğim için yaşayan en şanslı adamım.


Kalbimin her atışında seni daha çok seviyorum. Sen beni yaşam boyunca yürüyüşte sabit tutan ritimsin.


Seni zaten sevdiğimden daha fazla sevmenin imkansız olduğunu düşündüğümde, beni yanıltırıyorsun.


Erkek Arkadaşınız İçin Sıcak Aşk Mesajları


Senin yerini alabilecek kimsenin olmadığını bilmeni istiyorum. Bakışın, ne düşündüğümü her zaman bilmen, en ihtiyacım olduğunda bana sarılman ve beni dinlemen paha biçilemez. Bana yapabileceğini düşündüğümden daha derinden dokundun. Seni seviyorum.


Sadece bilmeni istedim… seni sevmek başıma gelen en iyi şeysin.


Çoğu kadın, benim gibi yaşlanmaktan belli bir dereceye kadar korkar. Ancak, seninle yaşlanma fırsatı bulduğum sürece, iyi olacağımı biliyorum.


Hem iyi hem de kötü zamanlarda hep yanımdaydın! Bu güzel birliktelik bağına değer veriyorum! Seni seviyorum!


Bunca yıllık evliliğe rağmen ilişkimiz büyümeye ve gelişmeye devam ediyor ve hala birlikte çok eğleniyoruz. Sen benim hayatımın ışığısın.


Birlikte geçirdiğimiz bunca zamandan sonra bile, beni öptüğünde hala bana heyecan veriyorsun. Bana sevgiyle her baktığında kalbim hala atıyor. Sana sırılsıklam aşığım ve bu her zaman böyle olacak.


Bana gösterdiğin için gerçek aşkın anlamını biliyorum. Her şeyde benimle birlikte oldun ve bana koşulsuz sevgiden başka bir şey göstermedin. Teşekkürler aşkım.


İyi ve kötü zamanlarda seni desteklemek için elimden gelen her şeyi yapacağım. Seni seviyorum.


Her gün yatağa gitmenin ve senin benim, benim de senin olduğumu bilmenin ne kadar harika bir his olduğunu biliyor musun?


Seni olduğun, olduğun ve henüz olmayacağın her şey için seviyorum.


Düştüğünde seni kaldıracağım. Mutlu olduğunda sevincini paylaşacağım. Bir arkadaşa ihtiyacın olduğunda oradaki ilk kişi ben olacağım. Seni her zaman seveceğim.


Soğuk ve bazen acımasız bir dünyada, tatlı aşkın beni yükseltiyor ve bana huzur ve mutluluk veriyor. Sen hayatın bana verdiği en değerli hediyesin ve seninle tanıştığım için çok minnettarım.


Sevgilim, ihtiyacım olan, istediğim ve isteyebileceğim her şey sensin.


Ne kadar uzakta olursan ol, her zaman kalbime yakınsın. Seni seviyorum bebeğim!


Karşılaşacağımız kolay zamanlar ve zorluklar sırasında seni sonsuza kadar önemsemeye, tapmaya ve sevmeye devam edeceğim. Bu işte beraberiz ve sen benim ömür boyu ortağımsın.


Mutluluğumun sebebi sensin. Hayatıma anlam katıyorsun ve ona başka bir boyut katıyorsun. Beni daha iyi bir insan yapıyorsun. Hâlâ zorluklarla karşılaşacağız ama senin yanımda olduğunu bilmek beni rahatlatıyor.


İşler zorlaştığında endişelenmem. Akıllı, güçlü, güvenilir ve cesur bir kocam olduğunu biliyorum. Hiçbir sorun veya zorluk bizim için üstesinden gelemeyeceğimiz kadar büyük değildir. Birlikte olduğumuz sürece yok edilemeziz.


Erkek Arkadaş İçin Kalp Dokunaklı Aşk Mesajları


İstesem de seni görmezden gelemem. Günümün en güzel yanı seninle uyanmak mı yoksa seninle yatmak mı karar veremiyorum. Acele et ki ikisini tekrar karşılaştırabileyim.


Hayatımın aşkına, bugünün en iyi şekilde geçmesini dilerim. Kalbine koyduğun her şeyde mükemmellik. Harika ve neşeli kalındır. Seni seviyorum!


Kasvetli, sensiz geçen günümün tarifi. Yokluğunu çok hissediyorum canım.


Aşık olduğumu biliyorum. Hassas, sevecen, yakışıklı, güçlü ve dayanıklı sözcükleri artık bir yığın sözcük değil. Onlar Sensin.


Seni sevmek bir iş olsaydı, en hak eden, özverili ve nitelikli aday olurdum. Aslında, bedavaya çalışmaya bile razıyım!


Gülüşün kelimenin tam anlamıyla hayatımda gördüğüm en tatlı şey.


Biri seni sadece iki kelimeyle tanımlamamı isteseydi, “Tek kelimeyle Harika” derdim.


Hayatıma neşe katan milyonlarca küçük şey yapıyorsun.


Sana sahip olduğum için masalların gerçek olduğunu biliyorum.


Seninle olmak istediğim sadece iki zaman var: Şimdi ve Sonsuza Kadar.


Dört kelimelik aşk hikayem: “Sensiz bir hayat düşünemiyorum.”


Sesin benim en sevdiğim sestir.


Şimdiye kadar birlikte geçirdiğimiz her an harikaydı. Ama sana söz veriyorum, en iyisi henüz gelmedi.


Seninle olan o küçük anların benim için ne kadar önemli olduğunu bir bilsen.


Şu anda sana sarılmak mükemmel olurdu.


Kaliteli şarabın tadını, taze çiçeklerin kokusunu ve en iyi yemeklerin tatlarını sevmemin sebebi sensin. Hayat senin sayende güzel.


 


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM