Sizi Gülmekten Dolduracak En İyi Tesisat Alıntıları

Sıhhi tesisat evlerimizin önemli bir bölümünü oluşturmaktadır.

Evlerimizin işleyişi, tahliye sistemleri veya diğer ev işleri için büyük ölçüde tesisatçıya bağlıdır. Ancak tesisatçılar, hayatımızda oynadıkları rol için mutlaka kredilendirilmezler.

İnsanların aklına gelebilecek pek çok görkemli meslek arasında, onlarsız yaşayamayacağımız meslekler geri planda kalıyor. Sıhhi tesisat böyle bir meslektir. Evlerimize sıhhi tesisat sistemi kurmak liyakat ister. Kabul etmek ve takdir etmek, kendi açımızdan yapabileceğimiz en az şeydir. Burada, tesisatçınıza su endişeleriniz için bir dahaki sefere geldiklerinde teşekkür etmenizi sağlayacak ünlü sıhhi tesisat sözleri ve alıntıları bulacaksınız.

Gönderim  1,031 Görüntüleme Güncelleme 11 ay önce
Sizi Gülmekten Dolduracak En İyi Tesisat Alıntıları

En İyi Sıhhi Tesisat Sözleri

Sıhhi tesisat bir sanattır. Sıhhi tesisat alıntıları bize bunun herkesin çayı olmadığını net bir şekilde iletir. İşte zevk için en iyi sıhhi tesisat alıntılarından bazıları.


1. "Tesisatçı, sızdıran boruları kaynağına kadar takip eden bir maceracıdır.” -  Arthur Baer.


2. "Nasıl oluyor da bir sıhhi tesisat sisteminin ayrıntılarını hatırlıyorsunuz ama temel görgü kurallarını hatırlamıyorsunuz? Çünkü sıhhi tesisat daha ilginçtir.” - Lisa Kleypas.


3. "Şarkı sesim sarhoşken özür dilemekle sıhhi tesisat sorunu arasında bir yerdedir.” -  Colin Firth.


4. “Hayatımı yeniden yaşayacak olsaydım, tesisatçı olurdum.” -  Albert Einstein.


5. “Modern sinikler ve şüpheciler… çocuklarının aklını emanet ettikleri kişilere, tesisatlarının bakımını emanet ettikleri kişilere ödenenden daha az bir ücret ödemekte bir sakınca görmezler.” -  John F. Kennedy.


6. “Diyelim ki tesisatçıydım ya da fabrikada çalıştım, müzik indirirdim, ne dediğimi anladın mı?” -  Obie Trice.


Komik Tesisat Alıntıları


Bir süre daha uzun süre hatırlanması için her zaman biraz mizahla bir noktaya değinilebilir. İşte tesisatçılar ve sıhhi tesisat hakkında en komik alıntılardan bazıları. Bunlar, sıhhi tesisattaki mücadeleyi ve bağımlılığı mizahi bir şekilde fark etmenizi sağlayacaktır. Bu alıntılardan sonra su ve tesisatın ne kadar önemli olduğunu anlayacaksınız!


7. “Bir tesisatçının maharetinden veya becerikliliğinden şüphesi olan hiç kimse, hiç kimseden fatura almaz.” - George Meany.


8. "Sıhhi tesisatım kimsenin işi değil, benim işim.” -  Peter O'Toole.


9. "Su tesisatı tıkandığında Amerikalı bir koca asla ofiste olmaz, karısıyla paylaşmak için eve koşardı.” - Stanley Shapiro.


10. "Kocanızın tamir ettiğini biz onarırız.” -  Bilinmeyen.*


11. "Yalnızca Tanrı yok değil, Pazar günü bir tesisatçı bulmaya çalışın.” -  Woody Allen.


12. “Bir insanın tesisatı zihni gibidir: basit, çok az sürpriz. Siz hanımlar, öte yandan, Tanrı sizi yaratırken çok düşündü.” - Khaled Hosseini.


13. "Gündüz orada çalışmak ve geceleri burada ovalamak. Hayatım banyolarda geçiyor.” - Frederick Hazlitt Brennan.


Ünlü Sıhhi Tesisat Alıntıları


Öyle oluyor ki, seçkin kişilikler de mutlak bir gereklilik olan tesisatın ne olduğunu anlamış ve dikkate almıştır. İşte bulabileceğiniz en ünlü sıhhi tesisat alıntılarından bazıları.


14. "Oyunculuk işlerin düzeni içinde önemli bir iş değil. Sıhhi tesisat önemli.” -  Spencer Tracy.


15. “Cırtcırt bir yana, zaman evrendeki en gizemli maddedir. Onu göremezsiniz veya ona dokunamazsınız, ancak bir tesisatçı, herhangi bir şeyi onarmak zorunda kalmadan bunun için sizden saatte yetmiş beş dolardan fazla ücret alabilir.” -  Dave Barry


16. "Küçük yaşlardan itibaren bir şeyler inşa etmeye odaklandım. 3 yaşlarındayken tuvaletimiz bozuldu ve annem tesisatçı çağırmaya hazırdı. Ona tamir edeceğimi söyledim. Bana parçaların nasıl çalıştığını açıklayan metni okudu, düzelttim.” -  Colin Açısı.


17. "Sıhhi işine tesisat başlattım. İnsanlar çete üyelerini evlerinde istemiyorlardı. Ben sadece bunun geleceğini görmedim.” - Greg Boyle.


Esprili Tesisat Alıntıları


Tesisatçı olmanın elbette bazı avantajları vardır. İşte sıhhi tesisat hakkında seveceğiniz bazı esprili sözler.


20. “Televizyon, iç mekan tesisatının icadı gibidir. İnsanların alışkanlıklarını değiştirmedi. Onları sadece evin içinde tuttu.” - Alfred Hitchcock.


21. "Wifi hiçbir zaman büyük bir şey olmamalıydı ve kesinlikle bir ev için iç mekan sıhhi tesisat kadar hayati bir şey olmayacaktı.” - Steven Levy.


22. "Bir tesisatçı, bir sızıntıyı giderirken bir sızıntıyı giderebilecek tek kişidir!” -  Bilinmeyen.*


23. "Şarkı yazmak için her oturduğumda ilham gelmesini bekleseydim, muhtemelen bugün tesisatçı olurdum.” - Barry Mann.


24. "İyi bir floş her zaman dolu bir evi yener!” -  Bilinmeyen.*


25. "Kurgu, çoğu zaman su tesisatçılığına benziyor. İki şeyi bir araya getiriyorsunuz ve içinden bir akım geçiyor.” -  Thelma Schoonmaker.


18. "Birçok meslekten olmayan kişinin gözünde tesisatçı, boruları birleştirerek suyu bir cihazdan diğerine akıtan kişidir.” -  RD Treloar.


19. “Gerçek bir erkek tesisatçı çağırmaz. Kendine erkek diyecekse, bunu nasıl düzelteceğini, anında bilmesi gerekiyor.” - Phil Robertson


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM