News
08.04.2023 14:10:47
News
23.09.2021 13:03:23

Sizi Teşvik Etmek ve Desteklemek İçin Sahte Arkadaşlar Hakkında En İyi Alıntılar

Sahte arkadaşlar, etraftayken önde çok tatlı olan ama arkanda iyi olmayan kişilerdir. Böyle bir sahte dostluktan ve sahte bir arkadaştan veya sahte bir arkadaştan kurtulmak gerekir. Sahte arkadaşlar ve sahte insanlar her fırsatta şeker kaplı sohbetleriyle sizi etkilemeye çalışacaklar.

Gönderim  563 Görüntüleme Güncelleme 2 yıl önce
Sizi Teşvik Etmek ve Desteklemek İçin Sahte Arkadaşlar Hakkında En İyi Alıntılar

Sahte Arkadaşlar Hakkında En İyi Alıntılar

Sahte arkadaşların çeşitli belirtileri vardır. En yaygın belirtilerden bazıları şunlardır: Sahte arkadaşlar çok bencildir; sahte arkadaşlar sizinle şartlı bir ilişki kuracak; sahte arkadaşlar sizi başkalarıyla gördükten sonra garip davranacaklar; sahte arkadaşlar dedikoduyu ve dramayı sever; sahte bir arkadaş patolojik bir yalancıdır; ve sahte bir arkadaş size tapmak için sahte şeyler yapacak. İşte size insanların başkalarına nasıl yalan söylediği hakkında bir fikir verecek bazı sahte arkadaş alıntıları. Sahte arkadaşlarla gerçek arkadaşları karşılaştırabilmen için senin için sahte arkadaş alıntılarını ve sahte insan alıntılarını derledik. Hangi sahte arkadaş alıntılarını ve hangi sahte kişilerle ilişki kurabileceğinizi görün.


1. "Gerçek bir arkadaş, dünyanın geri kalanı çekip gittiğinde içeri giren kişidir." -  Walter Winchell.


2. "Sonunda düşmanlarımızın sözlerini değil, dostlarımızın sessizliğini hatırlayacağız." - Martin Luther King Jr.


3. "Düşmanımızdan korkarız ama daha büyük ve gerçek korku, yüzünüze en tatlı ve arkanızdan en aşağılık olan sahte bir arkadaştır." -  Müftü İsmail Menk.


4. "İki yüzlü olacaksan en azından birini güzelleştir." -  Marilyn Monroe.


5. "'Arkadaş' kelimesi herkesin deneyebileceği bir etikettir. Onu en çok kimin giyeceğine siz karar verin." - Carlos Wallace.


6. "Dürüst bir düşman, yalan söyleyen en iyi arkadaştan iyidir." -  Vandi Tanko.


7. "Bazı arkadaşlar bozuk para gibidir, iki yüzlü ve değersizdir." -  Anonim.


8. "Arkadaşım olmak istiyorsan, sahte övgüye dürüstlüğü tercih ederim. Asla kurtlarla koşan biri olmadım." -  Christina Strigas.


9. "Sahte arkadaşlar, havalı olduğunuzu düşündüklerinde etrafınızdadır. Gerçek arkadaşlar, aptal olduğunuzu düşündüklerinde bile yanınızdadır." -  Anonim.


10. "Sahte Arkadaş, kılık değiştirmiş bir düşmandır." -  Ellen J. Bariyer.


11. "Sahte arkadaşlar söylentinin söylediğine inanır. Gerçek arkadaşlar söylediğinize inanır." -  Anonim.


12. "Çikolata arkadaşlar sahte olanlardan daha uzun süre dayanmayabilir, ama kesinlikle tadı daha iyidir." - Kevin Brooks.


13. "Düşmanını seven dostuna her zaman dikkat et, böyle birine ya hayatın için ya da ölümün için güveneceksin!" -  Ernest Agyemang Yeboah.


14. "Sahte arkadaşlar sonbahar yaprakları gibidir, her yere dağılırlar." -  Anonim.


15. "İki yüzlü insanlar genellikle hayatlarının bir döneminde hangi maskeyi taktıklarını unuturlar." - Anthony T. Hincks.


16. "Sahte arkadaşlar, onları seviyormuş gibi yapmadığımızda kızar." - Carlos Wallace.


17. "Sorununuzu kiminle paylaştığınıza çok dikkat edin, size gülümseyen her arkadaşınızın en iyi arkadaşınız olmadığını unutmayın." - Kemmy Nola.


18. "Arkadaşlık bir bardak kadar narindir, kırıldığında tamir edilebilir ama her zaman çatlaklar olacaktır." -  Waqar Ahmed.


19. "Sahte bir arkadaş ve bir gölge ancak güneş parlarken katılırlar." -  Benjamin Franklin.


20. "Gerçek bir arkadaş, başarısızlıklarınızı görmezden gelen ve başarınıza göz yumandır!" - Doug Larson.


21. "Arkadaş, sana kendin olma özgürlüğü veren kişidir." - Jim Morrison.


22. "Sahte insanlar kostüm takıları gibidir: Bir süre harika görünürler, sonra birden gerçek benlikleri "Parlar". - Nitya Prakash.


23. "Sahte arkadaşlar; teknenizin altında sadece sızdırmak için delikler açanlar; hırslarınızı itibarsızlaştıranlar ve sizi seviyormuş gibi yapanlar, ama arkalarından, miraslarınızı yok etmek için olduklarını biliyorlar." -  İsrailmore Ayivor.


24. "Hayat sahte insanlarla dolu ama onları yargılamadan önce onlardan biri olmadığınızdan emin olun." - Anonim.


25. "Birçok insan seninle limuzine binmek istiyor ama senin istediğin limuzin bozulduğunda seninle otobüse binecek biri." -  Oprah Winfrey.


26. "İyi zamanlarınızda pek çok sözde iyi dileklerle çevrili olacaksınız ama kötü zamanlarınızda etrafınızda sadece birkaç kişi olacak." -  Anurag Prakash Ray.


27. "Seni mutlu edecek tek şey, kim olduğunla mutlu olmaktır, insanların düşündüğün kişiyle değil." - Goldie Hawn.


28. "Bugün fazla kibar olmak suç. Sahte arkadaşlar her yerdeler. Seni kullanacaklar ve işe yaramadığın zaman seni bir paket gibi fırlatıp atacaklar." -  Şizra.


29. "Hayat, sahte tereyağı veya sahte insanlar için çok kısa." - Karen Salmansohn.


30. "Gerçek bir arkadaş, sen batmadıkça asla yoluna çıkmaz." -  Arnold H. Glasow.


31. "Sahte arkadaşlık ritüellerinden tiksiniyorum. Keşke birbirimizin gözlerini ovuşturup bir gün olarak adlandırabilsek; bunun yerine, tüm bunların sakarin tatlılığından dişlerimiz acıyana kadar kocaman ışıltılı gülümsemeler ve iltifatlar yağdırdık. " -  Jody Gehrman.


32. "Sahte insanları Bugatti'nin 100 mil hızına ulaştığından daha hızlı kesiyorum. Sık sık kendime bunun 'Yaşama Sanatı' dendiğini söylüyorum." -  Rakesh Vemulawada.


33. "Hayat, arkadaşlarınızı, tanıdığınız insanları kaybetmekle ilgilidir. Bu yüzden, acı çekmeye değer kişileri bulmakta daha iyi olursunuz." -  Mohit Kaushik.


Sahte Arkadaşları Geride Bırakmakla İlgili Motive Edici Alıntılar


Dünyada bir sürü sahte arkadaş ve sahte insan var. Sahte insan alıntıları ve sahte arkadaş alıntıları listemiz size ufuk açıcı dersler ve motivasyon sunacaktır. Sahte davranışlar nedeniyle geride kalan sahte bir arkadaştan esinlenilen sahte arkadaş alıntıları ve sahte insan alıntılarını sizler için derledik. "Sahte arkadaşlar gölgeler gibidir" ve "Kendini yenen nefsiyle dost olur. Yenilen kendi düşmanı olur." Sahte arkadaşlar ve sahte insanlar kolayca herkesin arkadaşı olur. Sahte arkadaş alıntılarımızı ve sahte insanların alıntılarını beğeneceğinizi umuyoruz.


34. "Arkadaşlarını kaybetmezsin çünkü gerçek arkadaşlar asla kaybedilmez. Arkadaş kılığına giren insanları kaybedersin ve bunun için daha iyisin." - Mandy Hale.


35. "Size çok fazla gülen biri, bazen arkanızda çok fazla kaşlarını çatabilir." -  Michael Bassey Johnson.


36. "Sizin için çok az şey yapan insanların zihninizin, hislerinizin ve duygularınızın çoğunu kontrol etmesine izin vermeyin." -  Will Smith.


37. "Kime arkadaş dediğine dikkat et çünkü arkadaşlar, artık arkadaş olmadığınızda işinizi herkese sızdıracak olanlardır." -  Ritu Ghtourey.


38. "Gerçek dostluk, gerçek bilgiyi sağlayabilir. Karanlığa ve cehalete bağlı değildir." -  Henry David Thereau.


39. "Kendine galip gelen, nefsiyle dost olur. Mağlup olan, kendi düşmanı olur." – Bhagavad Gita.


40. "Kaybedecek bir şeyin yok. Sahte arkadaşlarını kaybettiğinde kaybetmezsin." -  Joan Jett.


41. "Gerçek dost olabilecekler yalnızca büyük yüreklilerdir. Adi ve korkaklar gerçek dostluğun ne demek olduğunu asla bilemezler." -  Charles Kingsley.


42. "Arkadaşlık aynı zamanda bir insanı başarısızlıkları, zayıflıkları nedeniyle sevmekle ilgilidir. Aynı zamanda karşılıklı yardımla ilgilidir, sömürüyle değil." -  Paul Theroux.


43. "Sahte arkadaşlar gölgeler gibidir: en parlak anlarınızda her zaman yanınızda, ama en karanlık saatinizde hiçbir yerde görünmezler. Gerçek arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsiniz ama her zaman oradadırlar." -  Habeeb Akande.


44. "Hayatınızdaki toksik insanları bırakmak, kendinizi sevmek için büyük bir adımdır." -  Hüseyin Nisha.


45. "Boğanızın içini görecek doğru gözleri bulamazsanız, her zaman size beyaz yalanlar söyleyecek arkadaşlarla çevrili olacaksınız çünkü onlar şirketinizi seviyorlar ve akşamı mahvetmek istemiyorlar." -  Shannon L. Kızılağaç.


46. ​​"Bir arkadaş, sizi olduğunuz gibi tanıyan, nerede olduğunuzu anlayan, ne olduğunuzu kabul eden ve yine de nazikçe büyümenize izin veren kişidir." -  William Shakespeare.


47. "Ne çaresiz, zavallı bir aptaldım. "Arkadaşlarım" defalarca bana gerçek yüzlerini göstermişlerdi. Yine de, bana acı çektirdikleri için üzgün olduklarına inanmak istedim." - Jodee Blanco.


48. "Çoğu insan senin daha iyisini yaptığını görmek ister ama onlardan daha iyisini yapmadığını görmek ister." -  Londra Mond.


49. "Samimi olmayan ve kötü bir arkadaştan, vahşi bir canavardan daha çok korkulur; vahşi bir canavar vücudunuzu yaralayabilir, ama kötü bir arkadaş zihninizi yaralar." -  Buda.


50. "Eğer ülkeme ihanet etmekle arkadaşıma ihanet etmek arasında bir seçim yapmak zorunda kalsaydım, umarım ülkeme ihanet edecek cesarete sahip olurdum." -  EM Forster.


51. "Bir kadın, bir erkeği kendisine verdiği zarar için affedebilir... ama onun hesabına yaptığı fedakarlıklar için onu asla affedemez." -  W. Somerset Maugham.


52. "Bu vesileyle öne çıkmak... benim için uygunsuz olarak değerlendirilebilir; ancak, sözde arkadaşlarının korkaklığı yüzünden yok olmak üzere olan bir yaratık gördüğümde, konuşmama izin verilmesini isterim ki, karakteri hakkında bildiklerimi söyle." -  Mary Shelley.


53. "Geliyorsa bırak gelsin...Giderse tamam, bırak gitsin. Olup bitenler. Sakin ol, hiçbir şeyin huzurunu bozmasına izin verme ve yoluna devam et." -  Almanya Kenti


54. "Daima bir gözünüz açık uyuyun. Hiçbir şeyi hafife almayın. En iyi arkadaşlarınız sadece düşmanlarınız olabilir." - Sara Shepard.


55. "Başarılı bir adam olmaya değil, değerli bir adam olmaya çalışın." -  Albert Einstein.


56. "Arkadaşlarını saymadan önce, onlara güvenebildiğinden emin ol. Bazı arkadaşlar sadece senden bir şey istediklerinde yanında olurlar ama onlardan bir şeye ihtiyacın olduğunda asla yanında olmazlar." -  Rashida Rowe.


57. "İftiralardan daha sinir bozucu olan tek şey, onları dinleyecek kadar aptal olanlardır." - Chris Jammi.


58. "Yanlışlıkla savaşarak başarısızlığı ateşleyin. Korkuları unutun, geleceği düzeltin, sahte arkadaşlardan kaçın. Yarı gerçek diye bir şey yoktur... Yalan gibi görünen her şey yalandır!" -  İsrailmore Ayivor.


59. "Zaman geçiyor ve insanların göründükleri gibi değil, gerçekte kim olduklarını görmeye başlıyorsunuz." - Scarlet Koop.


60. "Başarının en kötü yanı, senin için mutlu olan birini bulmaya çalışmaktır." -  Bette Midler.


61. "Sadece bir mevsim olması gereken bir arkadaşlığı bir ömür boyu uzatmaya çalışmanın hiçbir anlamı yok." - Mandy Hale.


62. "Sessizliğinizi hak eden birine asla dikkatinizi vermeyin." -  Emma Xu.


63. "Yalnız zaman arkadaşlığın değerini kanıtlayabilir. Zaman geçtikçe yanlışları kaybeder ve en iyileri koruruz. Geri kalan her şey bittiğinde gerçek arkadaşlar kalır." -  Ritu Ghtourey.


64. "Baskıda yanında duran bir dost, yanında zevkle duran yüz arkadaştan daha değerlidir." -  Edward G. Bulwer-Lytton.


65. "Gerçek dostluk sağlıklı sağlık gibidir; kaybedilene kadar değeri nadiren bilinir." -  Charles Caleb Colten.


66. "Sizin için su birikintilerinden atlamayanlar için okyanusları geçmeyi bırakın." -  Anonim.


67. "Sahte dostluk, sarmaşık gibi, sardığı duvarları çürütür ve harap eder; ama gerçek dostluk, desteklediği nesneye yeni bir hayat ve canlılık verir." - Richard Burton.


68. "Arkadaşlar sana sorular sorar; düşmanlar seni sorgular." -  Criss Jami.


69. "Arkanızda kimin olduğunu, kimin sizi bıçaklayacak kadar uzun süre sahip olduğunu söylemek zor." -  Nicole Richie.


70. "Dışarı çıkıp benden hoşlanmadığını söyleyen birine, seviyormuş gibi davranıp ben yokken benim hakkımda kötü konuşanlardan daha fazla saygı duyuyorum." -  Mitchell Perry.


71. "Sevemediğim şeyi gözden kaçırırım. Bu gerçek dostluk mu?" -  Anais Nin.


72. "Sahte arkadaşlara sahip olmak kaktüse sarılmak gibidir. Ne kadar sıkı sarılırsan o kadar çok acı çekersin." -  Rıza Prasetyaningsih.


73. "Gerçek bir arkadaş, sen batmadıkça asla yoluna çıkmaz." -  Arnold H. Glasow.


74. "Arkadaşlığın görkemi, ne uzanmış bir el, ne nazik bir gülümseme, ne de arkadaşlığın sevincidir; o, bir başkasının size inandığını ve size güvenmeye istekli olduğunu keşfettiğinizde size gelen ruhsal ilhamdır.." -  Ralph Waldo Emerson.


75. "Katlanmış eller bir hançeri gizleyebilir, Düşmanın gözyaşları gibi." -  Tiruvalluvar.


76. "Dürüst bir düşman, sahte bir arkadaştan daha iyidir. Şüpheye düştüğünüzde, insanların söylediklerine daha az ne yaptıklarına daha fazla dikkat edin. Eylemler yalnızca kelimelerden daha yüksek sesle konuşmakla kalmaz, aynı zamanda onları taklit etmek daha zordur." -  Sıfır Dean.


77. "Arkadaşınızın düşmanının dostunuz hakkında söylediklerinin yanlış olduğuna dair %100 bir güvence vardır. Başarısızlığınızın size tutkunuz hakkında söylediği şey sahtedir. Vazgeçmeyin!" -  İsrailmore Ayivor.


78. "Sahte insanların sürdürmesi gereken bir imajı vardır, gerçek insanlar umursamıyor." -  Hikigaya Hachiman.


79. "Sahte ilişkiler ve sahte insanlar yanıma geliyor ve birdenbire arkadaşım olmak istiyor." -  Jason Ritter.


80. "İnsanlar her zaman senin hakkında ne hissettiklerini söylemeyebilirler ama sana her zaman gösterecekler. Dikkat et." -  Keri Hilson.


81. "İnsanlar yalnız olmanın seni yalnızlaştırdığını düşünüyor ama bunun doğru olduğunu düşünmüyorum. Yanlış insanlarla çevrili olmak dünyanın en yalnız şeyidir." -  Kim Culbertson.


82. "Gerçek bir arkadaş, dünyanın geri kalanı dışarı çıktığında içeri giren kişidir." -  Walter Winchell.


83. "Sahte arkadaşlar hakkınızdaki dedikodulara inanır ama gerçek arkadaşlar daha iyisini bilir ve sizi destekler." -  Anonim.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM