Steve Harvey Sözleri ile İlham Veren Hayat Bilgileri ve Komik Anılar

Steve Harvey, yaşamı ve başarıya giden yolu hakkında derin bir içgörü sunan unutulmaz sözleriyle tanınan bir isimdir. Bu makalede, Harvey'nin hayat felsefesini yansıtan etkileyici sözlerini keşfedin. Aynı zamanda, komik anıları ve yaşam dersleriyle dolu olan Steve Harvey'nin sözlerinden ilham alarak, hayatınıza olumlu bir dokunuş katın. Unutulmaz anlara gülümseyerek yaklaşan bu ünlü komedyenin hikayeleri ve öğretileri, motivasyonunuzu artırmak ve günlük zorluklarla başa çıkmak için ilham verici bir kaynak olabilir.

Gönderim  269 Görüntüleme Güncelleme 4 ay önce
Steve Harvey Sözleri ile İlham Veren Hayat Bilgileri ve Komik Anılar

Steve Harvey Alıntılar

"Bütün erkekler değişebilir ve değişeceklerdir. Ama değişeceğimiz sadece bir kadın var."


"Tanrı sizi başarılı kılar çünkü size güvenir ve doğru şeyi yapacağınıza inanır. Şimdi, sık sık hayal kırıklığına uğrar mı? Sürekli olarak, çünkü insanlar oraya ulaşırlar ve nasıl elde ettiklerini unuturlar."


"Bir kişinin başarıya giden yolunun her zaman inşa halinde olduğunu hatırlaması gerekiyor. Başarılı olmak kolay değil. Bu gerçeği kafanıza sokmalısınız."


"Aynı anda ileriye ve geriye gidemezsiniz."


"Ben, yaklaşık 11 işte çalıştım. 11 kere kovuldum! Çünkü bu işe uygun değilim. Biliyorsunuz, harika bir çalışanım, herkes işe gelmemi seviyor - şarkı söylüyorum, montaj hattında şaka yapıyorum. Ama mutsuzdum, adam öldüm. Ölüyordum."


"Benim görevim insanlara yardım etmek, onlara öğretmek, onlarla paylaşmak; ölene kadar. Bunu asla durduramam. Yapamam ve istemem."


"Ben bir doktor değilim. Sadece çok fazla sağduyuya sahibim."


"Tanrı beni tam olarak böyle olmak üzere konumlandırdı, söylediğimi böyle söylemek üzere. "


"Sadece şuna inanıyorum: Eğer Tanrı'ya inanmıyorsanız, ahlaki pusulanız nerede? Bu sadece benim konuşmam. İstediğiniz gibi inanabilirsiniz."


"Nasıl oluyor da zeki kadınlar bazen erkekler konusunda bu kadar aptal olabiliyorlar? Bilgi eksikliği. Erkeklerin uzun süre sır olarak tuttukları şey bu."


"Ne 'Family Feud' ne de talk show'umda prova yapmam. Misafirlerle prova yapmam hiç yok. Önceden belirlenmiş düşüncelerim, kavramlarım olmasını istemem, çünkü bu benim sunuculuk ve stand-up yaratıcılığimi öldürür."


"Kadınlar, her gün kalkmamızın gerçek nedenidir. Gerçek erkeklerden bahsediyorum. Eğer kadınlar olmasaydı, hatta banyo yapmam gerekmezdi, çünkü kimin umurunda olurdu? Bu, takıldığım adamlar."


"Gerçekten harika bir ilişkiyi anlamak için kötü bir ilişkide olmanız gerekiyor."


"Standartlarınızı düşürmeyi bırakmalısınız. Gereksinimlerinizi önden belirleyin, böylece bir adam sizi kandırırken, bunun iş olduğunu bilmek zorunda kalır."


"Bir adam sizi seviyorsa... bunu ilan etmeye isteklidir. Bir süre sonra size bir unvan verecek. Bayanı, kadını, nişanlısını, karısını, bebek annesini, bir şey olacaksınız."


"Bu Tanrı tarafından verilmiş olan komik yeteneği alıp, onu her yaptığımda fıstık ezmesi gibi yaymak istiyorum."


"Sadece mükemmel bir asker olmanın Tanrı'nın ordusunda savaşmak için bir gereklilik olduğunu düşündüğüm yanılsamasına tanık oluyorum, çünkü ben değilim."


"Her zaman Beyaz Saray tarafından arandığımda, sadece onurlandım."


"Bir kadının yanına bir erkeğin, onu olduğu gibi kabul etmek zorunda olduğunu düşündüğü en büyük yanılgılardan biri. Hayır, biz kabul etmek zorunda değiliz. Kimin size bunu söylediğini bilmiyorum. Parlak ve parlak olanı severiz. Makyaj yapmayı bırakırsanız, oje sürmeyi bırakırsanız, topuklu ayakkabı giymeyi bırakırsanız, bizi kaybedersiniz."


"Marjorie ile evliliğim, bana olan en ödüllendirici şey. Bana varlığımı ve var olmayı bilmediğim bir yaşam ve ilişki verdi."


"Sizi ciddi anlamda seven bir adam, sizinle konuşmak zorunda, bire bir, yüz yüze etkileşimde bulunmak istemek zorundadır. İşte böyleyiz."


"İnsanların düşmesini görmelerini istemiyorum. Yani, şu anda benim düşmemi destekleyen yeterince insanım var... İnternet, kötülük için harika bir yer yarattı, anladın mı?"


"O zamanlar 'The Steve Harvey Morning Show'un ne kadar büyük olacağını düşünsem bana sorarsanız, size söyleyemem. Ama Steve Harvey olarak değil, bir karakter olarak değil, şaka yaptığım bir işte insanlara ulaşabileceğimi biliyordum, çünkü mizah yapıyorum ama aynı zamanda yaşadım ve size düşündüğünüzden daha fazla bağlanabilirim."


"Ben gerçekten bir ilişki uzmanı değilim ama... erkeklik ve erkeklerin düşündüğü konusunda bir uzmanım."


"Evde mutluysan, birçok şeyi başarabilirsin."


"Bir ilişkide olan bir adama mesaj atarsanız, hiçbir şeyiniz yok. Altı kadına mesaj atabiliriz. Onu mesaj atabilir ve 'hepsine yanıtla' düğmesine basabiliriz. Yani, yalan söylüyorsak, herkese yalan söyleyelim."


"Annem beni kiliseye yetiştirdi. Pazar günleri evde kalmama izin yoktu; seçenek yoktu. Üniversiteye gidene kadar koro da söyledim."


"Hollywood, Mississippi, Alabama, Chicago, Güney Carolina ile bağlantısı olmayan, kiliseye gitmeyen ve neyin doğru olduğuna dair kararlarını verdikleri yerde çalışan insanlar tarafından yönetiliyor. Hiçbir şey bilmiyorlar, kiliseye gitmiyorlar ve neyin doğru olduğuna karar veriyorlar."


"Annem bir pazar okulu öğretmeniydi. Bu yüzden ben, dua ürünüyüm. Annem, oğlu için dua etmeye devam etti."


"Hemen hemen her şey olmak için ders alabilirsiniz: uçak uçurma dersleri, piyano dersleri, serbest düşme dersleri, oyunculuk dersleri, yarış arabası sürme dersleri, şan dersleri. Ama komedi için bir sınıf yok. Buna doğuştan sahip olmalısınız. Tanrı size bu hediye vermelidir."


"TV için pek dikkatimi çekmiyor - basketbol playoff'larında gözlerim kapanır - ama 'Game of Thrones'u On Demand'de izlerken ekrana yapışıyorum. Mistik ve bağımlılık yapıcı. Tyrion Lannister, o benim adamım."


"'Tanrı' kelimesine başvurmanın 'Bunu inanmıyorsan söylememelisin' demek olduğunu düşünmüyorum. Çünkü dinlemek istemediğim bir sürü şey var. "


"Ben bir ilişki uzmanı değilim. Ben bir erkeklik uzmanıyım."


"'The Jerry Springer Show'un bende olmasını istemiyorum. Sadece 'Family Feud'um var, ama bazı aileler, kaybedince, gerçekten duvarın ardında birbirleriyle gerçek konuşmalar yapıyorlar, ama ben hiçbirinin içinde olmadım."


"Ben yazar değilim, dostum... yazma becerilerim 'New York Times' en çok satan kalitesinde değil, güven ve inan bana değil. Kelime dağarcığım da değil."


"Eşimi, Marjorie'yi ilk gördüğümde Memphis'te stand-up yapıyordum ve o ön sırada oturuyordu. Sonra yanına gidip, 'Hanımefendi, bir gün sizi evleneceğim' dedim. Ve 15 yıl sonra, evlendik."


"Babam bana aileme bakmamı öğretti. Hatta istemediğin zaman bile ortaya çık. "


"'Nagging' kelimesini hiç kullanmam. 'Nagging', kadınların bizi susturmak için erkeklerin yarattığı bir terim olduğunu düşünüyorum. Ama bu, yarattığımız bir tuzaktır. Kadınlar için birkaç terim yarattık ki sizi geri çekelim. Nagging, bana sorarsanız, erkeklerin yarattığı bir terimdir."


"Hepimiz bu ilişki şeyinin dışarıda bir oyun olduğunu düşünüyoruz. Kadınlara söylemek istediğim tek şey, 'Peki, eğer bir oyunsa, işte oynadığımız kurallar.' "


"Sorun şu ki, kadınlar çıtayı yeterince yüksek koymayı bıraktılar."


 


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM