Su Taşıyanlar İçin Mükemmel Kova Burcu Alıntıları

19 Ocak - 18 Şubat tarihleri ​​arasında doğan bireyler Kova burcuna girer.

Kova, İkizler ve Terazi ile birlikte bir hava işaretidir . Kova burcunu yöneten gezegen Uranüs'tür.

Komik Kova sözleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kova bireylerinin bağımsız, özgür ruhlu ve fedakar oldukları varsayılır. Bir Kova ile en uyumlu olduğu varsayılan burçlardan bazıları Koç, Terazi, Yay ve İkizlerdir, bu nedenle bunlar bir evlilik partnerinde aramak için harika işaretler olacaktır.

Gönderim  358 Görüntüleme Güncelleme 2 yıl önce
Su Taşıyanlar İçin Mükemmel Kova Burcu Alıntıları

İlişkili Kova Alıntıları

Bir Kova ile ilgili bazı alıntılar istiyorsanız, bu alıntılar en iyi seçeneğinizdir! İşte aklımıza gelebilecek en ilişkilendirilebilir Kova alıntılarından ve zodyak gerçeklerinden bazıları!


1. "Her şeyden önce, Kovalar bağımsızlıklarına değer verirler. Bu burç için yalnız zaman kesinlikle gereklidir ve yeterli alana sahip olmadıkları takdirde kesinlikle isyan edeceklerdir.” - Aliza Kelly.


2. "Birçok insan gökkuşaklarını sever. Çocuklar üzerlerine dileklerde bulunur, sanatçılar onları boyar, hayalperestler onları kovalar ama Kova herkesin önündedir. Bir tanesinde yaşar.” - Linda Goodman.


3. "Su taşıyan kişi özgürlüğünü sever, sever, sever ama sonunda özgürlük tek amaç olduğunda, biraz sınırlayıcı olabilir.” - John Marchesella.


4. "Bu, Kova çağının başlangıcıdır.” -  5. Boyut, 'Kova Çağı'.


5. "Kova Burcu'nun en belirgin özelliklerinden biri adalet için seferber olmaktır. Herkes benim kardeşimdir. Adalet benim için çok önemlidir.” - Morgan Fairchild.


6. "Bu su taşıyıcıları, ailelerini ve arkadaşlarını ihmal edecekleri, ilişkilerde mesafeli ve mesafeli oldukları için itibar kazanacakları yaygın reformları uygulamaya odaklanabilirler.” - Aliza Kelly.


7. "Kovalar ayrıca olağandışı durumlara girme ve tuhaf bireylerle uğraşma eğilimindedir.” -  Joanna Martine Woolfolk.


8. "Akvaryumlar bir tür alışılmışın dışında, orijinal insanlardır, kalabalığı takip etmeyi ve kendi yollarına gitmeyi reddeden bir tür kaçık, esprili delilerdir.” -  Joanna Martine Woolfolk.


9. "Kova burcunda arkadaşlığı sembolize eder ve yakın ve kalıcı bağlar kurabilirsiniz.” -  Joanna Martine Woolfolk.


10. "Amansız hakikat arayışı ve kendi güdülerini saklama arzusu uyumsuz özelliklerdir ve Kova, kendisi hakkındaki gerçeği öğrenecekse, sonunda bu tutarsızlıkla yüzleşmek zorundadır.” - Linda Goodman.


11. "Bir Kova'nın yeni bir dostluk kurmak istemesi için yüksek derecede karşılıklı saygı ve doğal kimya olması gerekir.” -  Susan Taylor.


12. "Kovalar çelişkilerle yürürler. İşleri işleme biçimleri nedeniyle bazen bir şeylerin yanlış olup olmadığını fark etmezler.” -  Imelda Green.


13. "Ben dünyaya özgü bir adamım. İşte böyle bir yıldızın altında doğdum; Oğlak ve Kova'nın zirvesinde.” - Jose James.


14. "Şirketinizin antetli kağıdında ne yazıyor olursa olsun, Kova burcu patronunuzun asıl işi arkadaşlıktır.” - Linda Goodman.


15. "Yine de, düşüncelerinde batıl inanç yoktur. Gerçek bir bilim adamı, bir tamirci veya müzisyen olsa bile, Uranyalı, keskin zekasının testini geçene kadar bir sonuca varmaz.” - Linda Goodman.


16. "Kova su taşıyıcısı herkesi sever. Herkes onun arkadaşıdır.” - Linda Goodman.


Ünlü Kova Alıntıları


En sevdiğimiz ünlülerin çoğu Kova burcuna giriyor. Bu ünlü Kovaların sözleri kesinlikle Kova'yı çığlık atıyor ve biz onu seviyoruz!


17. "Mücadele yoksa güç de yoktur.” -  Oprah Winfrey.


18. "Kalbimi kıran her türlü acıdır. Çoğu zaman, dünyamız birleştirici ve sevecen olması gereken yerlerde bölücü ve acımasızdır.” -  Alicia Keys.


19. "Birçok şeyi geri alabilirsin. Mutlu değilsen mutlu olabilirsin. Mutluluk bir seçimdir. Gerçekten hissettiğim şey budır.” -  Jennifer aniston.


20. "Ama kimseyle karşılaştırılmak istemiyorum, kendi oyun tarzımı empoze etmeyi ve burada kendim ve kulüp için en iyisini yapmayı seviyorum.” -  Cristiano Ronaldo.


21. "Ben yabancılardan oluşan kalabalığın önüne çıkıp monologlar yapmak isteyen türden bir insanım. Her biri kendi başına.” -  Stephanie Beatriz.


22. "Kendinizi nasıl görünmek istiyorsanız o kadar yeterli şekilde tasvir edin.” -  Chloë Grace Moretz.


23. "Ben çok sosyal bir insanım ve dünyada olmayı seviyorum ve buna sahip olamama hissi benim için en korkunç şeydir.” -  Elizabeth Olsen.


24. "Özgün olun, cesur olmaktan korkmayın.” -  Ed Sheeran.


25. "Dürüstlük, annemin her zaman söylediği gibi, her zaman en iyi politikadır.” -  Kelly Rowland.


26. "Her zaman değerimin görünüşümden çok zekamda olduğunu hissettim.” -  Kerry Washington.


27. "Bence farklı olmak, toplumun özüne aykırı olmak dünyadaki en büyük şeydir.” -  Elijah Wood.


28. "Aslında eğitimsizim, bu yüzden sadece hayal gücümle hareket ediyorum ve oynayacağım kişinin yerine kendimi olabildiğince sağlam bir şekilde koymaya çalışıyorum.” -  Christian Bale.


29. "Yalnız olmanın en iyi yanı, gerçekten kimseye cevap vermek zorunda olmamanızdır.” -  Justin Timberlake.


30. "Kadınlar başarılı olmak için erkeksi özellikleri benimsemek zorunda kalmamalı. Kadın olarak kalabilmeli ve kadınlığınızla uyum içinde kalabilmeli ve yine de eşit olmalısınız.” -  Isla Fisher.


Kova Aşk Sözleri


Kova iseniz veya bir Kova'ya yaklaşmak istiyorsanız, aşağıdaki alıntılara göz atın. 'Kadın Kova sözleri' arayanlar bu listeye bakmalı.


31. "Kova etiketlenmekten ve kategorize edilmekten nefret eder, bu yüzden bu burç gerçekten bu dünyanın dışında bir ortaklık arıyor.” - Aliza Kelly.


32. "Bu sevimli, komik, zeki, baştan çıkarıcı kadın, bir erkeği büyülemek için oyun oynamak zorunda değil. Kendini oynuyor.” -  Joanna Martine Woolfolk.


33. "Bir Kova'nın güvenini kazanmak için, tuhaflıklarında hüküm sürmeye çalışmayın ya da onların ucube bayrağını yükseklerde dalgalandırmalarına engel olmayın, Kova şok değerinde büyür.” -  Aliza Kelly Faragher.


34. "Kova, şapkasıyla en iyi dövüşür. Şapkasını takar ve gider. Ancak gerçeğe saygılı zihni, nahoş çatışmalardan hoşlanmamasına rağmen, kesin bir inancı olduğunda, bir milim bile kıpırdamaz.” - Linda Goodman.


35. "Garip bir şekilde, çoğu şey hakkında çok gerçekçi olduğundan, Kova ilk aşkını asla unutmayacaktır.” - Linda Goodman.


36. "Bir aşk ilişkisinde Kova cömert ve hoşgörülüdür, asla haklarınıza tecavüz etmeye veya emir vermeye çalışmayan türdendir.” -  Joanna Martine Woolfolk.


37. "Kova dişisinin özgürlük talebi ısrarlıdır, ancak bu sınırlar içinde romantizmi kabul edebilen herkese bağlılığı sınırsızdır.” - Linda Goodman.


38. "Belirtildiği gibi bazen insanlara izin vermekte zorlanırlar, ancak bu derin bağlantı kurulduğunda hiçbir şey onu bozamaz.” -  Susan Taylor.


39. "Kovalar, görüp görebileceğiniz en sadık yaratıklardır; sadakatleri çok yüksektir.” -  Imelda Green.


İlham Verici Kova Alıntıları


Bu motive edici Kova alıntıları, herkes için büyük bir ilham kaynağı olabilir. Günlük haberlerine yeni bir kaynak arayanlar, bu ilham verici Kova alıntılarından başka bir yere bakmalarına gerek yok!


40. "Bu devrimci düşünürler, radikal toplumsal ilerleme yoluyla dünyayı değiştirmeyi hedefleyen 'halkın iktidarını' hararetle destekliyorlar.” - Aliza Kelly.


41. "Birçok Kova siyasete girer ya da sosyal amaçlara karışır. Bu, umutların ve dileklerin astrolojik işaretidir ve siz bir hayalin peşinden giden türdensiniz.” -  Joanna Martine Woolfolk.


42. "Kova insanlığa aittir. O, onun en gerçek umutlarını ve en derin ideallerini temsil eder.” - Linda Goodman.


43. "Gerçekleri sorgulamadan kabul etmek onlara yabancı geliyor. Bu yüzden olaylara açık bir zihniyetle yaklaşıyorlar ve asla bir kitabı kapağına göre yargılamıyorlar.” -  Susan Taylor.


44. "Yaptıkları her şeyde bu kadar tutkulu ve kararlı olmaları onları amansız başarılı kişiler yapar.” -  Imelda Green.


45. "Fakat ister karışsın, ister şarkı söylesin, diğerlerinden hem daha derin hem de daha hızlı olan keskin algısını koruyacaktır.” - Linda Goodman.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM