Toby Keith'in İlham Veren Sözleri: Müzik, Vatanseverlik ve Bağımsızlık Üzerine Derin Düşünceler

Ünlü country şarkıcısı Toby Keith'in etkileyici ve düşündürücü sözlerine bir göz atın. Kendi deneyimlerinden ve düşüncelerinden ilham alan Keith, müzik kariyeri boyunca vatanseverlik, bağımsızlık ve yaşam felsefesi üzerine derin mesajlar vermiştir. Bu sözler, dinleyicilere cesaret vermek, kendilerine sadık kalmak ve hayallerini gerçekleştirmek için ilham kaynağı olabilir.

Gönderim  25 Görüntüleme Güncelleme 22 gün önce
Toby Keith'in İlham Veren Sözleri: Müzik, Vatanseverlik ve Bağımsızlık Üzerine Derin Düşünceler

Toby Keith Alıntılar

Bir şansa tutunmak istiyorsanız, tam gaz devam etmeniz gerekir.


Kendin olmak acıtsa bile, asla taviz verme.


Tüm yıl boyunca şarkı yazıyorum ve yıl sonunda bu kırk veya elli şeyi çıkarıp, hangisini kaydetmek istediğime karar veriyorum.


İşte şöyle bir şey var: Sadece askerlere destek olmanız, savaşa destek olduğunuz anlamına gelmez. Ve savaş karşıtı olmanız, asker karşıtı olduğunuz anlamına gelmez. Savaşı desteklemediğiniz için insanlar sizi asker karşıtı ve kötü adam olarak görüyor.


Biz, neredeyse bir yüceltilmiş bağımsız etiket olan şeyi, kasabanın en güçlü etiketlerinden birine dönüştürdük.


Etkilendiğim her tür müzik var. Çok çeşitli bir iPod'um var. Karıştırma modunda olduğumuzu asla bilemezsiniz. Bir sonraki şarkıyı asla bilemezsiniz.


Annem Serenity Duası'nı bize küçük yaşta öğretti.


Bilgisayar bir zamanlar beni satrançta yendi, ama kick boksta bana hiç rakip olmadı.


İçimizde müzik endüstrisini bir günde kapatma noktasına getirecek kadar kötü durumdaydık. Onlar milyonlarca dolar borçlu ve kapılarını kapatmaktan birkaç gün öteydiler.


İyi, beni görmeye gelene kadar beş mil koştum. Sonra, sonunda dedim ki, 'İşte bayan... cüzdanını al.'


Politikacı olmanın günlük işlerini yapamam, ama herkesin bir fikri olması gerektiğini ve herkesin oy kullanması gerektiğini düşünüyorum, ve bu bizim üzerine inşa edildiğimiz şey.


İnsanlar bana, 'Kennedy vurulurken neredeydin?' diye hep sorarlar. İyi, alibim yok!


İnsanlar her zaman bana 'Neredeydin, Kennedy vurulurken?' diye sorarlar. İyi, bir alibimim yok!


Şarkı yazmak ve fikirler aramak, göz kırpma gibi. İstemsiz bir kas hareketi. Düşünmeden yapıyorum.


Hepsinin kendi şeyine sahip olması lazım, ve o rol model olmak istemiyorsa, bu ona kalmış. Doğru durumlarda, yardım etmeye ve rol model olmaya çalışabilirim, ama yine de düşüncemi söyleyeceğim, ve eğer bu rol-model anlaşmasını etkiliyorsa, ne yazık ki.


Herkesin kendi şeyine sahip olması lazım, ve eğer o rol model olmak istemiyorsa, bu ona kalmış.


Bu hikayenin varoluş amacı, başkalarının müzik hayranlarını etkilemesine ve motive etmesine yardımcı olmaktır.


Dürüst olmak gerekirse, herkesin albümü olduğunu bazen Grammy için aday gösterilene kadar söylenene kadar bile fark etmem. Bence, country, genel olarak Grammys tarafından aşağılanıyor.


Bir insanın albümü olduğunu bazen Grammy'ye aday gösterilene kadar fark ettiğimi söyledim. Bence country, genel olarak Grammys tarafından aşağılanıyor.


Her zaman adamların işi bitirebileceğine inandığım kişiye oy veririm. Ve kimin için oy verdiğimin kimseyi ilgilendirmez, ama iki kez Clinton'a oy verdim. Ve bunu duyanların aklı başlarından gidiyor.


İyi, fotoğraf çekimleri yapmaktan hoşlanmam. Ve eğer telefonla değil de bir yere gitmeme rağmen, biriyle oturup tanışmak istemezdim, anladın mı?


Her yıl yazıyorum ve yıl sonunda bir albüm çıkarıyorum. Ve kötüyse, kötüdür, ve eğer iyi ise, iyidir. Sadece nerede yattığını bırakırım. Bir sonraki yıl bir tane daha yapmamı engellemez.


Şarkı yazmak yıl boyunca iş değil, yıl sonuna geldiğimde bu kırk veya elli şeyi çıkarır ve kaydetmek istediğim şeyi belirlerim.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM
  • Toby Keith'in İlham Veren Sözleri: Müzik, Vatanseverlik ve Bağımsızlık Üzerine Derin Düşünceler
  • Admin