Uzaktaki Sevgiliye Özledim Mesajları

Erkek arkadaşınızdan / kız arkadaşınızdan ayrı olduğunuzda ve her ikiniz de uzun mesafeli bir ilişkideyseniz, her ikiniz de birbiriniz tarafından özleneceksiniz. Erkek arkadaşınıza / kız arkadaşınıza unutmadığınızı ve sevgi dolu sarılmaları ve tatlı gülümsemesini ne kadar özlediğinizi göstermek için elinizden geleni yapın. Bu tür duyguları ona tatlı ve romantik özlem mesajlar göndererek ifade etmek çok kolaydır.

Gönderim  25,205 Görüntüleme Güncelleme 4 yıl önce
Uzaktaki Sevgiliye Özledim Mesajları

Erkek Arkadaşınız için Özledim Mesajları

Benimle birlikteyken kabusların en kötüsü bile tatlı görünüyor… ve sen burada olmadığında en tatlı rüyalar bile karanlık görünüyor. Seni özledim.


Yastığım artık omzunun başımı dinlendirmesini ve etrafımda sıkıca sarılmış kollarını telafi edemez. Seni özledim.


Hayatımda eksik olan tek alfabe S.


Dünyanın en ölümcül hapishanesinde kafesliyim ve buna seni özledim deniyor. Beni serbest bırak bebeğim.


Sadece seni özlemiyorum, nefesindeki sıcaklığı, gözlerindeki derinliği, parmaklarının dokunuşunu ve ellerini belimde hissediyorum. Seni gerçekten ve derinden özlüyorum.


Facebook, Twitter, WhatsApp, Snapchat ve e-postanın ortak yönlerini biliyor musun? Hepsinden nefret ediyorum çünkü seninle sanal olarak konuşmaktan bıktım. Geri dön bebeğim, seni özledim.


Su değil, hava değil, yiyecek değil ... tek ihtiyacım olan sarılmalar. Seni özledim.


Seni o kadar özlüyorum ki eğer ismini söylemek bir dua olarak kabul edilirse, göklerdeki yerim zaten güvende olacaktı.


Seni görmeden bir gün bile geçirmek mutlu hissetmeden bir hayat yaşamak gibidir. Seni özledim.


Seni özlemek duygusu en sevdiğim çikolatayı yemek gibi, asla çok fazla yiyemem.


Gözyaşlarım kurudu, duygularım uyuştu. Gülüşüm kayboldu, hayatım parladı. Yakında buluşalım, üzüntülerimi sil. Bana sıkıca sarıl bebeğim, beni bu sıkıntılardan çek. Seni özledim.


Bir saniyeliğine bile yanında olmak, bir ömür boyu mutlu olmak gibi hissettiriyor. Tek bir saniye bile senden uzak olmak, sefalet içinde bir ömür boyu kafesli hissettiriyor.


Bu kısa mesaj yüzlerce hıçkırık olmak üzere, çünkü seni biraz fazla özlüyorum.


Bana sorduğun gün, her gün en az bir kez benimle tanışmanı zorunlu kılacak bir Erkek Arkadaşlık Sözleşmesi hazırlamalıydım. Seni özledim oğlum.


İlişkimizin her detayı kalbime kazınmış ve şimdi her aşındırma bir diken gibi içeri giriyor çünkü seni özlüyorum.


Aynaya bakıyorum ve yaprakları olmayan dikenli bir gül görüyorum. Açık mavi gökyüzüne pencerenin dışına bakıyorum ve kanatsız bir kuş gibi hissediyorum. Gel ve bana bir kucak ver, böylece tekrar tekrar güzel bir gül ve özgür bir kuş gibi hissedebiliyorum. Seni özledim.


Unutma, kız arkadaşın tatlı, sevimli ve çoğu zaman hoştur. Ama onunla sık sık karşılaşmazsan, acı, iğrenç ve sinir bozucu olacak. Seni özledim.


Seni özlüyorum… elde edilmesi kolay, ancak ele alınması zor bir duygu.


Birlikte yaşadığımız anıları hatırlayarak, zaman sonsuza dek durmuş görünüyor. Hiçbir şey yolunda gitmiyor gibi görünüyor, sen uzaktayken beni sana yakın tutman için nefes alıyorum… nasıl ilerlediğimi, sadece kalbim biliyor. Seni özledim.


Birisi kollarından birini veya bacaklarından birini kestiğinde nasıl hissedersin? Sensiz böyle hissediyorum.


Ay ya da yıldızsız bir gece gökyüzü, uzaktan olduğunda boş hissediyorum. Seni özledim.


Seni özlemek, sevdiğim ve nefret ettiğim aklımın bir halidir. Nefret ediyorum... çünkü burada değilsin. Aşk, çünkü bana paylaştığımız tüm romantik anıları hatırlatıyor.


Daha önce hiç kontrolsüz hissetmemiştim. Kendi benliğimden hiç bu kadar emin olmadım. Sadece gecelerim değil, günlerim bile koyu ve mavileşti. Hepsi seni özlediğim için.


Aramızdaki mesafe mutluluğumu çaldı, hayattaki her şey donuk ve işe yaramaz görünüyor. Geri dön ve beni kollarına almana ihtiyacım var, bebeğim büyülerine yenilmek için çaresizim. Seni özledim.


Bir kaplumbağanın kabuğu olmadan ne kadar savunmasız olduğumu, sarılmadan nasıl hissettiğimdir. Seni özledim.


Sensiz hayatım SEN adlı bir çiçekle doldurulmayı bekleyen güzel bir vazo gibidir. Seni özledim.


Kalbimde bir delik var ve onu tıkayabilecek tek tesisatçı sensin. Bu sızıntıyı düzeltmeye yardımcı olacak en önemli araçları getirmeyi unutma - sarılmanı ve öpücüklerini. Seni özledim.


Benimle olduğun zaman hayatım güzel bir gün doğumu gibi geliyor. Ama sen yokken korkutucu bir fırtına gibi geliyor. Lütfen gel ve güneş ışığını hayatıma geri getir. Seni özledim.


Facebook ya da Twitter umurumda değil çünkü sadece sen kalbimi çaldın. Instagram veya Pinterest'i umursamıyorum, çünkü aşkın benim tek ilgim. WhatsApp veya Google Plus'ı umursamıyorum, çünkü kalbimin yaygarasını sadece sen sakinleştirebilirsin. Seni özledim.


Rastgele arzular çikolata ve dondurma ile sınırlı değildir. Bazen sarılmalar ve öpücüklerin için de. Seni özledim.


Seni özlüyorum, şu anda nasıl hissettiğimin bir göstergesi. Gözyaşlarım bile seni ve nasıl özlediğimi söyleyemez.


Odamın tavanındaki tüm çatlakların tam olarak nerede olduğunu biliyorum... çünkü bütün gün ona bakmaya, seni düşünmeye ve seni özlemeye devam ediyorum.


Aşkında boğulmak, sensiz bir hayattan daha kötü bir ölümdür. Seni özledim.


Sensiz ne kadar kırıldığımı fark etmenin tek yolu, elini kalbime koyup ve acı içinde toparlandığını hissetmektir. Seni özledim.


Tüm özçekimlerimizi değiştiriyorum, yaramaz hatıraları sevgiyle hatırlıyorum. Tüm romantik tarihleri ​​düşünüyorum, kaderimizin ne kadar güzel iç içe olduğunu merak ediyorum. Ama senden uzak olmak beni aşağı çekiyor, bebeğim kaşlarını silmem için öpücüklerine ihtiyacım var. Seni özledim.


Unutma kız arkadaşın sadece sarılmaları ve öpücüklerinin düzenli dozları verilirse düzgün çalışması için tasarlanmıştır. Böyle bir bakımda gecikme, pahalı hediyeler şeklinde çok paraya mal olacak bir arızaya neden olacaktır. Potansiyel bir çöküşün ilk işareti iki kelimedir - Seni Özledim.


Kız Arkadaşınız için Özlem Mesajları


Her eylemimde ve her adımımda, o kadar değerli ve iyi anılarıma yalan söylüyorum ki. Düşündüğüm ya da yaptığım her küçük şeyde, anılar beni sertçe ısırıyor ve bana seni hatırlatıyor. Seni özledim.


Çok şey istemiyorum, tek yapmak istediğim elini tutmak. Seni özledim.


Parlak GÜNEŞ olmadan güzel bir günün nasıl tamamlanmadığı ve parlak AY ve parlayan YILDIZLAR olmadan mükemmel bir gece tamamlanmadığı gibi, SEN olmadan da tamamlanamam. Seni özledim.


Seni özlediğimi söylediğimde, aslında seni öpmem, sarılmam ve tüm üzüntüleri silmek için sana sarılmam gerektiği anlamına gelir. Sana ihtiyacım var bebeğim.


Hayatta mıyım yoksa öldüm mü? Seni özlediğimde farkı gerçekten göremiyorum. Yakında buluşalım canım.


Seni özlemek sadece bir alışkanlık değil, ölümcül bir bağımlılıktır. Seni özlemek sadece bir zorlama değil, acı verici bir çaresizliktir. Seni özledim kız.


Seni sevmek şimdiye kadar yaşadığım en güzel zevk… ama seni özlemek şimdiye kadar yaşadığım en çirkin acı. Seni çok özledim.


Seni özlemenin en kötü yanı, şu an birlikte olsaydık aklımın ne yapacağımızı düşünmesini engelleyemem. Seni özledim.


Seni özlüyorum, soğuk olduğumda beni sıcak, sıcakken de soğuk hissettirdiğim komik bir duygu.


Ayrıldığımızda nefes almıyorum… Boğuluyorum. Seni özledim.


Senden uzakta geçirilen bir gün, yaşamaya değmeyecek bir gün kadar iyidir. Seni özledim kız.


Keşke kollarımı senin etrafına sarıp sana sıkıca sarılabilseydim, böylece yalnız kalbimin yüksek seslerini hissedebilirsin. Seni özledim.


En çirkin canavarlar bile senden uzakta olduğumda korktuğum kadar beni korkutamaz. Seni özledim bebeğim.


Asla kasıtlı olarak senin hakkında DÜŞÜNMEM zorunda kalmam çünkü her zaman DÜŞÜNCELERİMDE. Seni özledim kız.


Birlikte olduğumuzda, zaman sadece bir jet uçağı gibi uçar. Ama ayrıldığımızda, saatin her bir saniyesini bir çiviyi birbiri ardına çırparak hissedebiliyorum… doğruca kalbimde. Seni özledim kız.


Senden uzakta geçirdiğin her saniye, sıcak bir çölde susuz bir gün geçirmek gibi geliyor… umutsuzca direk kollarıma yürüdüğün serapına bakıyorum. Seni özledim.


Benden kilometrelerce uzakta olabilirsin, ama tek yapmam gereken, sanki burada kucağımda oturuyormuş gibi hissetmek için gözlerimi kapatmak. Seni özledim.


Güzel anılarımız asla kaybolmayacak, ama bu daha fazlasını yaratmamamız gerektiği anlamına gelmiyor… Seni özlüyorum.


Erkek arkadaşın olduğun için şanslıyım ama senden çok uzak olduğum için şanssızım. Seni özledim.


Geceler uykusuz ve sen gittiğinden beri günler uykulu oldu. Seni özledim.


Erkeklerin ağlaması gerekmiyor ama bu adamın kalbinin kız arkadaşının kucaklamaları için yüksek sesle ağlamasını engellemiyor.


Hayır, iyi değilim, seni özlüyorum.


Benimle olduğun zaman, hayatım canlı bir gökkuşağıyla süslenmiş açık mavi gökyüzünün manzarasına benziyor. Benden uzaktayken, hayatım bir zifiri karanlık gecenin korkutucu sessizliği gibi hissediyor. Seni özledim.


Bunu hissediyor musun? Duyuyormusun? Bu benim kalbim, senin için atıyor. Seni özledim.


Hayat biraz garip… İlk başta sana aşık olduğumda dünyanın en şanslı erkeği gibi hissettim. Ama şimdi kalbim kırılma yolunda çünkü çok uzaklarda yaşıyoruz. Seni özledim kızım, yakında dön.


Elini tutmak, seni yakın tutmak, sıkıca sarılmak, yumuşakça öpmek ve kafanı göğsümde dinletmek istiyorum, böylece kalbimin atışını duyabilirsin... sadece senin için. Seni özledim.


Sensiz gün batımı, hiç gerçekleşmemiş bir gün doğumu kadar iyidir. Seni özledim.


Sürekli seni özlemenin kalıcı ve geri döndürülemez bir sakatlığından muzdarip olduğum ölümcül duyguma seni özledim Sendromu teşhisi kondu. Seni özledim canım


Boş bir davul kadar boş, kullanılmış bir kibrit çöpü kadar yanmış ve ıssız bir adada mahsur kalan bir adam kadar umutsuz ... bunlar seni özlediğimde nasıl hissettiğimi söylemenin birkaç farklı yoludur. Bana gel kızım.


Kanatsız bir balık, kanatsız bir kuş. Pençesiz bir yengeç, pençesiz bir kedi. Sensiz ben Sensiz. Seni özledim.


Sana sarılmayı seviyorum ama gitmekten nefret ediyorum. Merhaba demeyi seviyorum ama hoşçakal demekten nefret ediyorum. Bana doğru gelmeni izlemeyi seviyorum ama yürürken seni sevmiyorum. Seni özledim.


Hangi kısa mesaj bip seslerinin, kapı zillerinin ve telefon çağrılarının ortak olduğunu biliyor musun? Her biri bana bunun senin olduğunu düşündürüyor. Seni özledim.


Eğer aydınlık ve güneşliyse, seni özlüyorum çünkü sen benim hayatımın ışığısın. Yağmur yağıyorsa, seni özlüyorum çünkü sana yağmurda sarıldığım gibi hissediyorum. Eğer açık bir gökyüzü olan bir gece ise, seni özlüyorum çünkü ay ve yıldızlar bana birlikte geçirdiğimiz romantik zamanları hatırlatıyor. Seni özledim.


Tepkiniz?

12
ÇOK KOMİK
4
SEVDİM
7
SADE
2
VAY CANINA
6
KOMİK
8
KÖTÜ!
2
BERBAT
6
MÜKEMMEL!
6
KIZDIM