Uzun Günaydın mesajları ve deyimler, aşkıma

Kız ve erkek arkadaşınızı her sabah uyandırmanın en güzel yollarından biri, güne bir gülümsemeyle başlamak için günaydın ifadelerini adamaktır. Aşağıda önerdiğim romantik ve orijinal mesajlar, daha da âşık olmanıza ve düşüncelerinizde daima mevcut olduğunu görmenize yardımcı olacak. Eşinize unutulmaz ve güzel bir jestle şaşırtmak istiyorsanız, bu mesajlardan ve günaydın ifadelerinden birini kullanın

Gönderim  3,890 Görüntüleme Güncelleme 1 yıl önce
Uzun Günaydın mesajları ve deyimler, aşkıma

Aşağıda aşkınız için günaydın sözlerini bırakıyoruz.

Her sabah mutlu uyanmamın sebebi sensin. Günaydın!


Günaydın! Aşk Her sabah mutlu uyanmamın sebebi sensin.


Sadece günaydın demek istedim aşkım, çünkü yapmazsam, içimde beni kovalamayı bırakmayan bir boşluk oluşuyor. Seni delice seviyorum


Bu gece seni hayal ettim ve sabah uyandığımda seni düşünmeye devam ettim. Günaydın aşkım!


Günler geçiyor ve ben daha mutluyum. Neden biliyor musun çünkü uyandığımda düşündüğüm ilk şeysin. Sen benim enerji kaynağımsın, beni tatlılığınla, sevginle ve nezaketinle seviyorsun. Kalbim senin sayende yoğun şekilde atıyor.


Sabah ilk iş biziz ve seni çok özledim. Umarım tatlı rüyalar görmüş ve dinlenmişsin. Günaydın aşkım!


Bugün yeni, güneşli bir gün doğdu. Allah'a şükür, bugün gülüşünün parladığını ve tekrar bakışına daldığını görebileceğim. Kollarımda olman benim için bir hediye.


Şimdi gözlerimi açtım ve gülümsüyorum. Sebebini bilmek ister misin? Sen ve ben. Günaydın tatlım.


 


Günaydın mesajları prenses:


Şimdi size cümleleri, özel birine adamak için bırakıyoruz.


Ben yoğun bir şekilde sana aşığım. Her uyanışta zihnimin imgesi, var olma nedenim, devam etme arzum. Seni delice seviyorum!


Uyandığında yanımda olduğunu görmekten daha iyi bir şey olamaz, bana seni düşünmenin zevkini ve yaşama motivasyonu veriyorsun. Günaydın hayatım!


Bir öpücükle seni sevdiğimi bileceksin, bir gözyaşı ile seni özlediğimi bileceksin, sarılmaya ihtiyacın olduğunu bileceksin, "Günaydın, prenses"


Günaydın prensim, parlak küçük yıldızlar, Dünya merhaba diyor.


Sabahları bir sms sadece "günaydın" anlamına gelmez. Aynı zamanda: Uyandığımda seni düşünüyorum.


Günaydın aşkım! Her zaman hatırla: Her gün yeni bir şafakla aşkımız doğar.


Günaydın prensim! Evlendiğimizde, beni her sabah 6:00'da kulağıma fısıldayıp" günaydın, aşkım"  ile uyandırırsan şikayet bile etmem.


Günaydın aşkım. Zaman sensiz kısa olsun. Birleşme anı tatlı olsun. Birlikte geçirdiğimiz zaman sonsuz olsun.


 


Erkek arkadaşın için bu "günaydın, hayatım" adanmışlıklarını kaçırmayın:


Aşağıda erkek arkadaşına günaydın demek için en iyi ifadelere sahipsiniz.


Güne neşe ve mutlulukla başlayalım


Günaydın aşkım, güne sevinç ve mutlulukla başlayalım


Seni her sabah uyandıran kadın olmak istiyorum. Mutluluğun nedeni olmak istiyorum. Seninle kahvaltı yapan ve şafakta sarılabilecek tek kadın olmak istiyorum. Bu arada, birbirimizi tekrar görene kadar seni özlemeye devam edeceğim. Seni çok özledim Umarım bu mesaj beni hatırlamana yardımcı olur. İyi günler.


Umarım birlikte daha iyi bir hediye ve gelecek elde etmek için geçmişimizi aşarız. Senden ayrılmak istemiyorum, senden çok hoşlanıyorum. Mutlu günler seni seviyorum


Günaydın aşkım Uyanırken sadece benim olduğunu bildiğim için çok mutluyum. Asla ihtiyacın olan sevgi için emrinde olacağımı unutma, seni tüm ruhumla seviyorum.


Kalkma zamanı geldi. Gözlerini aç ve gülümse. Şimdi yatağın diğer tarafında olamam, seni çok özlüyorum, ama umarım iyi bir gün geçirirsin ve tüm isteklerin gerçekleşir.


 


Mutlu ve güzel bir gün geçir aşkım:


Burada size özel bir kişiye aşık olmak için günaydın güzel mesajlarını bırakıyoruz.


Mutlu uyanmak için, sabahları bir rutini izlemem gerekiyor: kalk, yatağı yap, otur, iç çek, seni düşün ve günaydın demek için özveri yaz prenses.


Tatlım, bugüne kadar benim için ne kadar önemli olduğunun, sevginin ve güveninin ne anlama geldiğinin farkında değildim. Bugün kendimi dünyadaki en şanslı erkek olarak görüyorum, çünkü kulağına fısıldayabileceğimi bilerek uyandım "Günaydın, güzel".


Bugün, geçen günden daha iyi geçen her gün yaptığın için teşekkür ederim. Günaydın güzelim!


 


Günaydın tatlım:


Kız arkadaşın zaman zaman romantik bir günaydın ifadesini hak ediyor. Bunlara bak!


Bazen işler, özellikle sabahları yokuş yukarı yapılır. Ama seni düşünüyorum ve negatif olan her şey renkli, pozitif ve neşeli hale geliyor. Günaydın hayatımın aşkı.


Hoş çakal dediğimizden bu yana sadece birkaç saat geçti, ama güneş yeniden doğdu ve başka bir günün seni sevebileceğimi, seni öpebileceğimi ve mutluluğun tadını çıkardığını bilmek beni çok mutlu etti. Günaydın seni seviyorum!


Belki de günüm kötüdür, başarısızlık veya en büyük başarıyı buluyorum. Sorunlar, engeller ve hayal kırıklıkları ortaya çıkacaktır. Ama senin sayende tüm zorluklarla yüzleşecek kadar enerjim var. Günaydın, sana tapıyorum.


Harika bir gün geçireceğimi biliyorum çünkü seni düşünerek uyandım. Görüntün aklımda ilk beliren olduğunda, sadece iyi şeyler ve mutluluk hissi bekleyebilirim. Günaydın tatlım.


Bu mesajla yalnızca başarılar ve gülümsemelerle dolu güzel bir gün geçirmeni diliyorum. Ah, sana gözlerimi açtığımda, ilk önce düşündüğüm ilk kişi olduğunu söylemek istedim. Günaydın prenses!


Bugün, güneşin asla sona ermeyecek bir film olan aşk hikayemize anlatmak için yükseldiğini bilerek uyandım. Sen mükemmelsin, romantiksin ve seni daima seveceğim. İyi günler!


Belki güneş parlıyordur, ama gözlerimden geçerken hiçbir şey bakışların kadar parlamaz. Aşkımızın ışıltısına neden olan şey budur. Seni seviyorum harikasın!


Günaydın tatlım. Hayatımda sana sahip olan en şanslı erkek olarak hissediyorum. Hiçbir şey ve hiç kimse beni senin kadar güldürmedi. Ben senin kişiliğine, güzelliğine, hepsine derinden aşığım.


Selam tatlım. Bugün senin için harika bir gün, çünkü uzun zamandır en büyük zorluğun üstesinden geleceksin. Senin yanında olacağım ve seni destekleyeceğim. Seni bütün ruhumla seviyorum.


Tepkiniz?

4
ÇOK KOMİK
2
SEVDİM
1
SADE
1
VAY CANINA
3
KOMİK
2
KÖTÜ!
0
BERBAT
1
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM
0 Yorumlar