Yeni araba için tebrikler: Yeni araba satın alanları tebrik etme mesajları

En iyi dileklerinizi göndermek için birisini, komik mesajlar ve alıntılarla yeni bir araba satın aldığınız için tebrik edin. Ford, Honda, Chevy, Jeep, Ferrari, SUV, hatchback'ler, pahalı sedanlar ve hatta havalı özel sürüşler, bu yazı dört tekerleği olan hemen hemen her şey için fikirlere sahip. İster yeni sıcak tekerlekler satın alan arkadaşınız, ister ilk arabasını satın alan oğlunuz olsun, iyi dilekleriniz, yeni satın almalarının keyfini çıkarmaları için uzun bir yol kat edecektir.

Gönderim  16,801 Görüntüleme Güncelleme 2 yıl önce
Yeni araba için tebrikler: Yeni araba satın alanları tebrik etme mesajları

Yeni araba tebrik mesajları

Araba kullanmak harika, ama yürümekten vazgeçme. Yeni Honda araban için tebrikler, ama umarım tembel bir panda olmazsın.


Yeni arabanı asla boş sürmeyeceksin, benim gibi arkadaşlar bolca sığacak. Tebrikler.


İlk aracına, sahip olduğunda gerçekten seveceğin ve sattıktan sonra, çok özleyeceğin tek araçtır. Tadını çıkar.


 Yeni bir araba, yeni bir tekerlek setinden çok daha fazlasıdır. Güzel anıları ilişkilendireceğiniz bir şeydir. Tebrikler.


Yeni arabanız sizi yeni insanlarla yeni yerlere götürebilir ve hayatınızda yeni fırsatlar açabilir. Tebrikler.


Sıcak yeni aracın sana birçok yeni tarih alacak, umarım eski arkadaşlarını unutmazsın. Tebrikler dostum.


Ford pikap gücü, dayanıklılığı ve sağlam tutumu ile bilinen bir efsanedir. Keşke aynı niteliklere sahip olsaydın. Tebrikler.


Yeni bir araba satın aldığın için tebrikler, senin için çok mutluyum ama benim için de mutluyum. Seni her aradığımda beni gezdirebilirsin.


Bin millik bir yolculuk tek bir adımla başlar. Böylece yeni bir Ferrari'ye yolculuk yeni hatchback'inizle başlar. Tebrikler.


Sonunda cılız eski tekerleklerinden kurtuldun ve onları, yüksek topuklu bir kadın gibi sıcak görünen bir araba ile değiştirdin. Tebrikler dostum.


Yeni aracınız, pahalı bir tada, lüks bir tarz duygusuna sahip olmanızı hıza ihtiyaç duyduğunu gösteriyor. Tebrikler.


Kaputun altında bir V8 var, bu seni paketin önüne koyuyor. Yeni makinen için tebrikler.


Asanti jantlar, Borla egzoz ve Brembo frenler, pahalı özel sürüşün ucuz sahte ürünlerden başka bir dünyadır. Yeni yolculuğun için tebrikler kardeşim.


Yıllar geçtikçe, ilk araban yavaş yavaş paslanacak ve ölecektir. Ama tatlı anılarını düşünmek, sana her zaman anahtarlarını ilk kez çevirdiğin zamanı hatırlatacaktır. Tebrikler.


Doğan'ın ikonik ve efsanevi olması nedeniyle bir kült vardır. Anahtarları senin gibi havalı bir insanın eline çok yakıştı. Tebrikler.


Böyle pahalı yeni bir arabaya binerek büyük bir cebe sahip olduğunu kanıtladın. Şimdi eğlenmek için bizi arkadaş alarak büyük bir kalbin olduğunu göstermelisin. Tebrikler.


Bu, şehir dışına çıktığın her seferinde yeni Mercedes'inine bakıcılık yapmaktan mutluluk duyduğum samimi bir hatırlatma. Sadece sigortanı almayı unutma. Tebrikler.


Önce kendi iki ayağının üzerinde durmayı öğrendin, şimdi kendi tekerleklerine biniyorsun. Keşke başarı gittiğin her yerde seni takip etse. Yeni araban için tebrikler.


Kendine yeni bir cip aldığın için şaşırdım. Şimdi kesinlikle ucuz olmadığını biliyorum. Tebrikler.


Serin yeni bir Holden ute satın aldığın için tebrikler, şimdi kızlar sizi süper sevimli bulacaktır.


Yeni araban şaşırtıcı değil çünkü içinde iyi bir motor var. Yeni araban harika çünkü biniyorsun. Tebrikler.


Yeni araban seni kıskanç olduğum şeylerin uzun listesine ekledi. Tebrikler.


Araç kredin için bankaya borçlu olabilirsin, ama umarım bana da bir sürüş borcun olduğunu hatırlarsın. Tebrikler.


Yeni araban da senin gibi havalı. Tebrikler.


Güzel yeni araban, iyi sürüş yapmayı gerçekten bilen biri tarafından sürülmeyi hak ediyor. Beni istediğin zaman arayabilirsin. Tebrikler.


İlk araban, 20 yaşındayken sahip olduğundan çok daha lüks ve süslü. Sadece yaşlı adamın bir adım önünde olduğunu gösteriyor. Tebrikler oğlum.


Umarım yeni araban seni yakın ve uzak yolculuklara götürür. Tebrikler.


İlk aşkın ve ilk araban arasındaki ortak şeyi biliyor musun? İkisini de unutamayacaksın. Böyle tatlı bir yolculuk için tebrikler.


Facebook'ta neyi sevdiğimi, Instagram'da paylaştığımı, Twitter'da tweetlediğini ve Pinterest'te sabitlediğimi biliyor musun? Harika yeni arabanın resimleri. Tebrikler.


Yeni arabanı sevgilin diyebilirsin, ama kız arkadaşın olarak içtenlikle hayatında bir numaralı sevgilim olarak kalmanı umuyorum. Seni seviyorum.


Yepyeni SUV, bloktaki en havalı, hepimiz katılıyoruz. Tebrikler.


Bu kadar pahalı bir araba satın almak, şimdiye kadar vermiş olduğun en iyi karardır, ancak ne kadar ödediğini hayal etmek bile istemiyorum. Yeni araban için tebrikler.


Tepkiniz?

4
ÇOK KOMİK
3
SEVDİM
2
SADE
2
VAY CANINA
3
KOMİK
6
KÖTÜ!
0
BERBAT
3
MÜKEMMEL!
1
KIZDIM