Yeni Bir Yere Taşınan Sevdikleriniz veya Arkadaşlarınız İçin Mesajlar

Yeni Bir Yere Taşınma Dilekleri : Hayatınız güzel bir yolculuktur. Ama bu yolculuğa anlam katan şey, bizim için değer verdiğimiz insanlar - arkadaşlar ve aile. Onlar kalbinize en yakın olanlardır. Ve bazen bariz nedenlerden dolayı arkadaşların ve ailenin taşınması gerekir. Kederinize kapılmak yerine, neden bu geçici vedayı onlar için daha özel kılmıyorsunuz? Güzel hazırlanmış mesajların gücünü kullanarak, paylaştığınız bağların sonsuz doğasını bilmelerini sağlayın. Onları ne kadar sevdiğiniz ve onlara değer verdiğiniz konusunda aydınlatın. Nerede ya da ne kadar uzakta olursa olsun, arkadaşlarınız ve aileniz her zaman kalbinize yakın olacak.

Gönderim  20,516 Görüntüleme Güncelleme 2 yıl önce
Yeni Bir Yere Taşınan Sevdikleriniz veya Arkadaşlarınız İçin Mesajlar

Yeni Bir Yere Taşınma Mesajları

Size bol şans diliyorum. İlerleyin ve fethedin!


Yeni bir yere giderken iyi şans sana gülsün! İyi Yolculuklar !


Yeni yolculuğun için en iyisi diliyorum dostum! İyi şeyler yoluna çıkmaya devam etsin. Seni çok özleyeceğim İletişimde kal.


Mesafe dijital çağda bir şey ifade etmiyor. Yeni bir yere taşındığınızı biliyorum, ama bağlarımızın her zamanki gibi güçlü olacağına inanıyorum.


Hoşçakal demek çok zor. Yeni şehirde sadece güzel şeyler olabilir. Umarım güvenli bir yolculuk geçirirsin!


Sizin gibi değerli bir akrabanızla yolları ayırmak zordur. Ancak bazen, sevdiğiniz insanların onları ne kadar sevdiğinizi bilmelerine izin vermelisiniz.


Dürüst olmak gerekirse, tüm güzel zamanlar için teşekkür ederim. Ve coğrafi olarak ayrılmış olsak da, her zaman kalbime yakın olacaksın.


Ayrılmamı gişe rekorları kıran bir film olarak düşünmeyi seviyorum. Ama devamı olan biri. Yakın gelecekte tekrar görüşmek dileğiyle.


Trafik sinyalinin kırmızısına bakınca seni hatırlatıldı. Sana durmanı söylemek istiyorum ama renkler artık yeşile döndü. Şimdilik güle güle.


Senin adına gerçekten çok sevindim Yeni bir ülkeye taşınmak, yeni bir büyük maceranın sadece başlangıcıdır. Umarım tadını sonuna kadar çıkarırsın.


En iyi dileklerimle, yeni ülkede hayatı olan arkadaşım. Mesele bizim için bir şey ifade etmiyor. İletişimde kal. Seni seviyorum.


Yeni hayatında iyi şanslar. Arada sırada ziyarete gelip eski günleri birlikte yakalayabiliriz.


Birlikte geçirdiğimiz zamanın kum saati bitmiş görünüyor. Umarım nereye gidersen git, hayat senin için harika olur.


Seni bilmek çok hoş bir deneyim oldu. Yeni yolculuğunun başlangıcında iyi şanslar. Yeni eve taşınmak için en iyi dileklerimle.


Gitmeyesin diye pasaportunu saklamak istiyorum. Ama, hey o zaman ben seni geride tutmuş olurum. Gerçekten harika şeylerin seni beklediğine inanıyorum.


Nihayet şimdi bir kez dinlenebilirim. Beni 7/24 rahatsız edecek biri olmayacak. Ziyarete gelirsen bana hediyeler getir.


Şehrimin iyi bir vatandaşı olduğun için teşekkür ederim. Şehir ve sakinleri seni çok özleyecek. Yokluğu her saniye hissedilecek.


Yeni bir yere taşınmak kesinlikle korkutucu görünüyor. Ancak, arkadaşlarınızın ve ailenizin her zaman arkanızda olacağını ve artık o kadar da korkutucu görünmediğini fark edersiniz.


Sonsuz ve paha biçilmez hatıraların hatıralarıyla sana veda ediyorum. Seni çok özleyeceğimi bil! Yeni bir şehre taşınmak için en iyi dileklerimle.


Mahallemizi terk ettiğin için üzülme. Ve lütfen melankolik olma çünkü eğer yaparsan, seni bir ayı kucaklamasıyla rahatlatmak için gelmem gerekecek.


Hayatımız her türlü tecrübeden ibarettir. Hayat yolunda seni birlikte yürümek büyük bir ayrıcalık oldu. Sanırım yollarımızın ayrıldığı yer burası.


Hayatı büyük bir satranç tahtası olarak hayal etmeyi seviyorum. Başka bir ülkeye taşınmanız, şu anda yeni bir satranç tahtasında olduğunuz anlamına gelir. Oyunu iyi oynayın.


Tepkiniz?

2
ÇOK KOMİK
2
SEVDİM
5
SADE
2
VAY CANINA
10
KOMİK
8
KÖTÜ!
6
BERBAT
5
MÜKEMMEL!
6
KIZDIM