Yetişkinliği kutlamak için 18. doğum günü sözleri

18 yaşında en iyi şekilde kutlanmayı hak eden eşsiz bir andır. Bu çağda geleceğimizi daha fazla farkındalıkla haritalamaya başlıyor ve her zaman hayalini kurduğumuz her şeyi aramaya başlıyoruz. Bu yeni yaşı tamamlayacak birini tanıyorsanız, 18. doğum günü sözlerinden birini gönderin ve o özel kişiyi tebrik edin!

Gönderim  81,707 Görüntüleme Güncelleme 3 yıl önce
Yetişkinliği kutlamak için 18. doğum günü sözleri

Kızlar için 18. doğum günü sözleri

Küçük kızım şimdi 18 yaşındasın. Zaman çok hızlı uçar! Bu yeni aşamada sana çok mutluluk, bilgelik ve güç diliyorum. Seni seviyorum kızım!


Sevgili kızım, olmakta olduğun harika kadınla gurur duyuyorum. Her zaman çok mutlu ol ve hayallerine inan. 18. Yaş Doğum Günün Kutlu Olsun!


18 yaşındasın ve bu aşamada zorluklar ve denemeler de var. Ama biliyorsun her zaman bana güvenebilirsin kızım. Seni ne kadar çok sevdiğimi asla unutma! Doğum günün kutlu olsun.


Allah sizi bu yeni aşamada korusun kızım. 18 yaşında olmama rağmen hep benim küçük kızım olacaksın. Mutlu Yıllar!


18 yaşına girmek korkutucu görünebilir, ancak çok fazla inanç ve açık bir kalple herhangi bir zorluğun üstesinden gelebilirsin. Doğum günün kutlu olsun kızım. Her zaman çok mutlu ol!


Olduğun güzel kız ve şimdiye kadar elde ettiğin her şeyi gördüğümde kalbim gururla dolu. Çok mutlu olmayı hak ediyorsun kızım! Doğum günün kutlu olsun.


Ne istediğini bilen güçlü, bağımsız bir kız haline nasıl geldiğini görmek harika. Gözlerindeki parıltıyı asla kaybetmesin! Doğum günün kutlu olsun kızım.


Zaman geçti ve inanılmaz bir kız oldun. Baban ve ben kim olduğunla gurur duyuyoruz ve seni desteklemek için her zaman yanında olacağız. Mutlu Yıllar, kızım!


Başlamak üzere olan bu yeni aşamadan korkma. Zihnini ve kalbini aç ve yetişkinliğin tüm maceralarını kucakla. Doğum günün kutlu olsun kızım!


Büyümeni izleyebildiğim ve tüm başarılarını görebildiği için Allah'a şükrediyorum. Bu yeni çağdan yararlan ve dünyayı keşfet. Doğum günün kutlu olsun, sevgili kızım!


Erkekler için 18. doğum günü sözleri


Yetişkinliğin hayatındaki harika bir sahnenin başlangıcını işaret etsin. Mutlu Yıllar!


18 yaşında, ha? Hep mutlu olursun dostum. Çok mantıklı ol ve sanki son saniyenmiş gibi tadını çıkar. Mutlu Yıllar!


Bu yeni aşamanın yaşadığı büyük maceralara hazır mısın Bundan sonra ne olursa olsun, hep birlikteyiz, arkadaşız. Mutlu Yıllar!


Bu yeni çağı, 18 yıllık yaşamı kutlayan her gün olmadığı için tarzda kutla. Mutlu Yıllar!


18 yaşın için tebrikler! Açık kollara sahip insanların çoğunun kucaklamasını al, çünkü yolculuğun harika olacak. Çok mutluluk!


Mutlu Yıllar! Her zaman başarı arayışı içinde yürüyebilir, geniş bir geleceğe ulaşabilir, daha da gelişebilir ve daha başarılı olabilirsin!


18. doğum günü için tebrikler. Bu tarih hayatındaki büyük başarıların başlangıç ​​noktası olabilir!


Tebrikler kardeşim! Sonunda 18 yaşına ulaştın. Bu yeni aşaman birçok başarı ile işaretlenmesini diliyorum. En iyi dileklerimle, Doğum Günün Kutlu Olsun!


Yetişkinliğini gösteren gün sevinç ve hazırlıkla dolu olsun. Seninleyim arkadaşım. Tebrikler!


Yetişkinliğin genç olmanın keyfini çıkarmasına engel olmasın! 18. Doğum Günün Kutlu Olsun!


18 yaşında ha? Artık araba sürebilirsin, ancak tutuklanabilirsin! Dikkat et.


18 yaşına gireceğini ve hayatının daha iyi için değişeceğini düşünüyorsun ... Senin için yeni bir şeyim var: değişecek, evet, ama daha da kötüsü!


18 yaşından sonra servet biriktirmeye başlayacakasın, ancak faturalar, sorunlarla yağ biriktirmeye başladığını düşünüyorum.


18 yaşından sonra her şey ters gittiğinde annenin kucağına koşabilir misin?


18. doğum günün için tebrikler, ancak dikkat: şimdi sorumlu bir kişi olduğunu düşünecekler.


Doğum gününde sana söyleyebileceğim tek şeyden en çok istediğim şey, en sevdiğim pastanın çikolatalı kek olduğunu hatırlamandır.


18 yaşın için tebrikler, arkadaşım. Keşke benim kadar inanılmaz bir insan olsan.


18 yaşımdayken hala ailemle yaşıyorum ve geleceğe dair bir ihtimalim yok. Doğum günümde neyi yanlış yaptım?


Mutlu 18 yıllar dostum. Umarım bundan sonra hayatında her şey yoluna girer. Bu bir tür imkansız, ama dilek acı vermez, değil mi?


Tebrikler, 18 yaşını doldurdun! Artık normal yaşamaya devam edebilirsin, hiçbir şey değişmedi...


Yeğen için 18. doğum günü sözleri


Her geçen yıl, takdire şayan ve güçlü bir kız oluyorsun. Her zaman böyle devam et. Doğum günün kutlu, sevgili yeğenim!


Zaten 18 yaşındasın, artık küçük bir kız değilsin, ama ihtiyacın olduğunda teyzene güvenebileceğini biliyorsun. Seni çok seviyorum canım


Güzel ve sevgili yeğenim, bugün senin için çok özel bir gün, ama aynı zamanda benim ve seni seven herkes için, 18. doğum gününü kutlamak başka hiçbir şeye benzemez Doğum günün kutlu olsun tatlım!


Beni gururla dolduruyorsun ve benim için daha iyi bir yeğen hayal edemiyorum. Tebrikler ve tüm hayallerin gerçekleşsin!


18 yaşını doldurduğum bu çok özel günde tüm barış ve neşe anlarını diliyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgili yeğenim!


Sevgili yeğenim, yargı ve sorumlulukla yetişkinliğinin tadını çıkar. 18 yılını kutlarım. Bana her zaman güven!


Mutlu Yıllar! Çok mutluyum çünkü hayatın senin için harika şeyler olduğunu biliyorum. Onları aramak için cesaret, güç ve cesarete ihtiyacın var!


Her gün gülümsemenin nedenlerini bulabilir ve 18 yaşın tam olarak hayal ettiğin gibi olsun. Tebrikler!


Doğum günün kutlu olsun sevgili yeğenim! Güzel bir gün ve mutluluk, sağlık ve sevgi dolu bir hayat geçir.


Arkadaşlar için 18. doğum günü sözleri


Büyük an geldi, 18. doğum günü. Dünyadaki en iyi dileklerimle hep çok mutlu olmanı dilerim sevgili dostum.


Bu çok özel günde, dünyadaki tüm mutluluğu, en sevgili arkadaşıma diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin. Doğum Günün Kutlu Olsun!


O anı hayal ettiğimiz zamanı hatırlıyor musun? Sonunda bu geldi, bizim 18 yıl. Tüm ortaklık için teşekkürler dostum. Çok mutlu olmayı hak ediyorsun. Tebrikler!


Yaşadığımız her şeyi her zaman kalbimde çok sevgiyle tutacağım. Sen ve her zaman en iyi arkadaşım olacaksın. Mutlu 18 yıllar. Bu yeni aşama birçok macerayı ve başarıyı beraberinde getirebilir!


Sonunda yetişkinlik kulübüne katılman için gün geldi! Daha fazla özgürlük, neşe, hatta daha fazla sorumluluk çağına girmek üzeresin. Her saniyenin tadını çıkar!


Resmen bir yetişkinsin! Zamanın ne kadar hızlı geçtiği komik. Zaten birlikte çok fazla şey yaşadık ve şimdi bu yeni aşamaya başlıyoruz. Doğum günün kutlu olsun, arkadaş!


Harika bir insansın ve örnek bir arkadaşsın. Hayatımı seninle paylaşmaktan gurur duyuyorum canım. Mutlu Yıllar!


Rüyalar ufkundan asla ayrılmasın. Yol her zaman kolay olmayacak, ama ihtiyacın olduğunda her zaman yanında olacağım. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım. Çok mutlu ol!


Sevgili dostum, bugün bir yıl daha tamamladın. On sekiz yıllık bir varoluş, inanılmaz sevinç ve üstesinden gelmek için birçok inanılmaz hikaye ile işaretlendi. Doğum günün kutlu olsun!


Eşsiz olduğu için hayatının her anından en iyi şekilde yararlan. Bu yeni aşama inanılmaz olsun ve günlerin asla mutluluk ve sevgiden yoksun olmasın. Doğum günün kutlu olsun, arkadaş!


Tepkiniz?

13
ÇOK KOMİK
19
SEVDİM
5
SADE
15
VAY CANINA
12
KOMİK
24
KÖTÜ!
7
BERBAT
12
MÜKEMMEL!
10
KIZDIM