Zodyak'ın en çok rüya gören ve sezgileri yüksek burcu olan balık ile ilgili 30 güzel söz

Balık hakkında daha fazla bilgi edinin. 19 Şubat - 19 Mart tarihleri ​​arasında doğan bu insanlar zodyakın en çok rüya gören ve sezgileri yüksek olan kişilerdir. Niteliklerini ve kusurlarını burada bulabilirsiniz.

Gönderim  558 Görüntüleme Güncelleme 1 yıl önce
Zodyak'ın en çok rüya gören ve sezgileri yüksek burcu olan balık ile ilgili 30 güzel söz

En Etkileyici Balık Burcu Sözleri

Ana Özelliği: Hassasiyet.
Kalite: Arkadaşlıklarda ve yaşamdan önce vermek.
Kusur: acı karşısında kaçma eğilimi.

Element: Su
Kalitesi: Değişken
Kutupluluk: Kadın Yönetici
Gezegen: Neptün
Sürgün: Merkür
Yüceltme: Venüs
Güz: Merkür

Son işareti:

Balık burcun sonu ve beraberindeki işaretlerin her birinin dersini ve deneyimini beraberinde getiriyor. Neptün'ün yönetimi, görünmez, ince düzlem, hassasiyet, bencillik, inanç, fedakârlık ile teması, yerlilerin şehit veya kurban rolüne götürmesine neden olabilecek "kutsal zanaat" olarak temasını temsil eder.

Duyarlılık:

Balık romantik, rüya gibi, hassastır ve doğası gereği onu asla anlamayanları bile anlamaya çalışır!

Karakter:

Balık burcu sakin, sabırlı ve naziktir. Başkalarının duygularını idare edebilirler ve başkalarının ıstırabına sempatik ve dokunaklı cevap verebilirler.

Tarafsızlık:

Balık mistik bir işarettir, ahlaksızlık işaretidir, maneviyat, hatta balık olduğunu söyler, dünyaya en son geldiği zamandır, çünkü reenkarnasyondur!

Rüya:

Bu seyahatin işaretidir. Onların hayatın problemlerinden ve korkularından alan fanteziler ve hayallerle dolu bir dünyaları var.

Sezgi ve duyarlılık:

Balıklar inanılmaz sezgilerini ve hassasiyetlerini kanalize edebilirlerse, etraflarındakileri kavrayabilir, çevreyi hissedebilir, adapte olabilir ve büyüyebilir ve bir fark yaratabilir.

Kurban:

Diğerleri için kendini iyi bir şekilde feda eden bir işaret olduğundan, Balık burcu bazen kendini unutur ve kendi hayatını sürdürür.

Sanatlar:

Balık burcu genellikle sanatçılar, ressamlar, şarkıcılar ve aktörler haline gelir. Yani yaşamın sanatsal yönüne odaklanırlar!

Balık baştan:

Bu işareti, aşırı kadınlık işaretidir. Tatlı bir görünüm ile baştan çıkarabilir ve bakirelerin bir görünüme sahiptir. Genellikle Balık'ın baştan çıkarıcı gücüne dayanamayan yengeçler ve Aslanlarla birlikte kalırlar.

Seks:

Balık'ın seksten sonra sana ne söyleyeceğini biliyor musun?
Adın neydi demiştin?

Biz Balık, biz özel bir cinsiz.

Balık, Zodyak'ın en titiz işaretidir.

Biz balıklar susuz yüzmeyi biliriz.

Balık fırtına ve toptan parçalanma dönemidir.

Tipik bir Balık olarak, ruh halindeki değişimler yaşayabilirdim, ancak herhangi bir depresyonu hatırlamıyorum ya da bir şey yapmam ya da birinin beni depresyondan çıkarmasını istemiyorum.

Bir yandan, insanları birbirine çeken harika, şefkatli, manyetik bir kişiliğe sahipsiniz. Öte yandan, soğukkanlı, hatta tereddütlü olarak karşınıza çıkıyor. Aslına bakarsanız, her iki kişiliğin aslında kim olduğunuzu, ne zaman olursa olsun, dünyaya hangi tarafta gösterdiğiniz, kiminle birlikte olduğunuza bağlıdır.

Balık burcu Zodyak'ın en büyük bukalemunadır. Genellikle kamuflaj sanatı sayesinde hayatta kalırlar. Peki, su bunu yapmaz mı? Su kütleleri, çevrelerinin, iklim bölgesinin vb. Niteliklerini ve özelliklerini üstlenir

Balık burcularının çok yaşlı ruhlar olduğunu duydunuz. Bunu defalarca kendim söyledim. Bu doğru. Onlar. Birçok reenkarnasyonun arındırıcı selinden geçtiler ve kendileri hariç her şeyi ve herkesi anlıyorlar.

Balık yorgun doğdu. Balıkların, birçok reenkarnasyonda gördüklerini göz önünde bulundurarak, ruhsal olarak yorgun bir önemsememe olması şaşırtıcı değildir. Tüm güç ve ihtişam, çirkin ve güzel, korkunç derecede açıklanamaz ve kendinden geçmiş bir şekilde tarif edilemez. Bu çok yorucudur.

Ben bir Balık'ım ve insanlar, Balıkların en iyisini en iyi sevenler yaptığını söylüyor. Çünkü Balık bir balıktır ve dedemin her zaman "Bir denizkızı ile sevişmek için en iyi şey bir balıkla yatmaktı" derdi.

Balık doğasının başka bir yanı daha var ve bu da diğerlerini korumayı başarabilecek acımasız dürüstlüktür.

Balıkçılar duygularını kolayca incitebilirler, çünkü onlar için duygusal sınırlar yoktur. Neredeyse her şeyi hissediyorlar.

Olasılıklar, içe dönük olarak karşılaşmanıza rağmen, görünür rezervinizin asıl nedeni, kalabalığı takip etmek yerine kendi hayatınızı (kafanızda veya kendi alanınızda olsun) olduğunuz için mutlu olmanızdır.

Balık'la, her şey, her şey sevgidir.

Balık hakkında "zayıf" bir şey yoktur. Bir askerin kalbine sahipler ve aile ve arkadaşlar söz konusu olduğunda her şeyi yaparlar.

Balıklar "Kapa çeneni ve dinle" gibi şeyleri söylerken asla ikna edici gelmezler.

Çoğu durumda aynı anda en çok yönü görmek için benzersiz, doğuştan gelen bir yeteneğiniz var!

Okyanusu tarif etmeye başladığınızda Balık'ı tarif etmeye daha da yaklaşıyorsunuz. Belki geniş, derin, güçlü, sürekli değişen akla geliyorlar.

Bir Balık, derinlemesine bakmadan çok kolay bir şekilde ayrılmaya kadar gidebilir; Balıklar cılızdır.

Gerçek Balıkların yükselmek için yabani otlara ihtiyacı yoktur. Bu şekilde doğduk.

Zayıf olduğumda beni Balık gibi görüyor.
Kalp şeklindeki kutunun içine haftalardır kilitli kaldım.

Balık, EN İYİ motivasyonel konuşmacılardan bazılarıdır ancak kendi sorunları ile ilgilenme zamanı geldiğinde farklı bir hikayeleri vardır.

Bazen bir Balık burcunun duyguları çok derindir ve çok güçlü kelimeler onları ifade edemez.

Yerleşmek zorunda kaldığın dünya dünyaya uymuyor.

Balık insanına göre, aşk, hayalperestin, hayallerinde yarattığı dünyayı, yumuşak pastel renkli, kırılgan ve değişken olan sezgisel algılarıyla neşeyle kontrol ettiği bir başka rüyadır.

Balık kadını, tamamen farklı bir zaman manzarasına sahiptir. Tükenmez olduğunu hisseder bugün onlardan herhangi biri kayarsa yarın her zaman daha fazlası olur. Ve harcamanın en güzel yollarından birinin hiçbir şey yapmadığına inanmasıdır. Özellikle binlercesine ve diğerlerine hizmet görevi olan enerjilerini tükettikten sonra, normal olarak neşeli ruhu dikişlere sarkıyor. Mümkün olduğunda zaman harcanan en iyisidir, sadece kendisinde olduğu gibi, serin, yeşil Balık sakin tefekkür sularında var olduğunu hisseder. Ruhunu yeniler.

 


Tepkiniz?

1
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
1
KIZDIM
0 Yorumlar

  • Zodyak'ın en çok rüya gören ve sezgileri yüksek burcu olan balık ile ilgili 30 güzel söz
  • Admin