Zodyak'ın Soğuk algınlığı hesaplanmasıyla bilinen Oğlak burcu ile ilgili güzel sözler

Soğuk algınlığı hesaplanmasıyla bilinen Oğlaklar, dünyaya aşırı derecede düşkün olarak bilinirler. Yetkili ve sorumlu, parayla karşı çok iyidirler. Aralık ve Ocak ayları arasında doğan, Oğlakların özelliklerini ve kişiliğini öğrenin.

Gönderim  2,431 Görüntüleme Güncelleme 3 yıl önce
Zodyak'ın Soğuk algınlığı hesaplanmasıyla bilinen Oğlak burcu ile ilgili güzel sözler

En Etkileyici Oğlak Burcu Sözleri

İfade:  'BUGÜN ORGANİZE yapacağım bir şirketin Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenip 10 yıl sonra başarılı olacağım'.


Oğlak'ın eşinden ne beklediği:  Dengeli ve yaşamında belirgin bir pozisyon ve statü kazanmasına yardımcı olabilecek bir ortak arar. Sadakat ve destek onun için tutkulardan daha önemlidir.


Oğlak seksten sonra ne diyor : 'Kartviziniz var mı?'


Oğlakları nasıl tahriş eder:  İşe yaramaz hale getirmek için her şeyi düzenleyin, onlara düşük sosyal duruşlarını hatırlatın. Onları toplum içinde utandırın: skandallar yaratın, onlara bağırın. Onları beklet, asla zamanında gelme.


Oğlak yatmadan önce dua eder:  'Sevgili Tanrım, dua edecektim ama sanırım kendimi bulmalıyım. Yine de teşekkürler.


Oğlak neden caddeyi geçmiştir? Çünkü diğer tarafta dükkanlarda pazarlık yapıyordu.


Soyuldun ve Oğlak…. 'Ne kadar sürdü ??'


Oğlak Arabası Tampon Etiketi:  'Sevdiğim her şeye sahibim ve daha fazlasını elde etmek için çok çalışıyorum'


Bir ampulü değiştirmek için kaç tane Oğlak gerekirtir? Yok. Oğlaklar ampulleri değiştirmez - kazançlı bir iş olmadığı sürece.


Hayatımızda birçok etiket kullanıyoruz ve onlar tarafından tanımlanması çok kolay. Bir şekilde, kendimizi sekiz veya bir on dört beden, bir oğlak burcusu veya bir taros olarak, bekar veya aşık olarak düşünmeye alıştık.    


Keçiler, hiç kimsenin umurunda olmayan, bağımsızdır. Herkes, hatta kral bile keçiye saygı duyar.     


Buna gerek yok, Oğlak nihayet başladı, sesini yükseltti, "Çoğunuz için neden gördüğünüz üç mahkumun cezalandırıldığını açıklamam. konuşma özgürlüğü ve aptallık Biri, aptallığın ölümü hak eden bir suç olup olmadığı üzerine elbette tartışılabilir, çünkü bunun ihanetle aynı sonuçları doğurabileceğini düşünüyorum. 


Oğlakçı adam çok fiziksel ve tutkulu, ancak dışarıdan duygusal değil. İçinin derinliklerinde aşkı özlüyor ama bu gerçeğe dönüşmesi çok uzun sürüyor, başka birine güven duymakta isteksiz. Ona ne kadar hayran olduğunu ve zaman içinde giderek güven kazandığını göster. O çok sadıktır, muhtemelen tüm burçların en sadığı. Gizemli doğasının altında, güçlü bir şehvetli yanı olan romantik bir çizgi vardır, bu taraf tamamen gizlenir ve kilidi açıldığında, bu adamın yaşadığı dönüşüme şaşıracaksınız! Sabır ve güven bir Oğlak adamı için anahtardır, onu bekleyecek doğru kadını sunmak için çok şeyi vardır.     


1 Ocak'tan 10 Ocak'a kadar olan Oğlaklar inatçıdır ve yavaş olmalarına rağmen, canlılık ve verime sahiptir.


Toprak elementi tarafından yönetilen Oğlak, büyüyle cüceler, dünya ruhları tarafından tezahür eder. Cesetlerin katılaşmasından sorumludurlar ve en çok bitki ve ormanlara bağlı elementlerdir. Aynı zamanda insanlar ile en çok teması olan ve bize en çok benzeyen kişilerdir.


Kurşun Oğlak burcu işareti ile ilişkili metaldir. İnsanoğlu tarafından manipüle edilen ilk kişilerden biriydi ve günümüzde oldukça toksik olmasına rağmen hala kullanılıyor. Mitolojide kurşun, değişimi, dönüşümü ve öğrenmeyi temsil eder.


Metodik, ihtiyatlı içe dönük özgürlük, bağımsızlık, sebat ve kararlılık sevgisine sahiptir. Duygusal alanda şüpheli ama sadıktır, zaman ve enerjiyi profesyonel çıkarlarına ayırdığı için arka plana aşkı koyar; Gerçek duygularını göstermiyor, onları görünürde saklıyor.


Oğlak parfümü lavanta ve çamdan oluşur. Lavanta, aroması kaygı ve stresi hafifleten parfümeride çok geleneksel bir özdür. Çam, oldukça yoğun olduğu için az miktarda kullanılması gereken odunsu bir aromadır.


Çam, okaliptüs, hanımeli ve gelincik, Oğlak burcunun bitki ve çiçekleridir. Çam ağacı canlılığı, dürüstlüğü ve gücü temsil eder. Okaliptüs, zihni öğrenme ve genişletme isteğini sembolize eder. Hanımeli, huzur verir ve sevgi ve bağlılığını simgeler. Haşhaşın birçok tıbbi ve mutfak kullanımı vardır, fakat aynı zamanda narkotiklerden de elde edilir. Hayaller ve bereket demektir.


Oğlaklar için şanslı gün Cumartesi. Tabiat sahiplerinin anlaşmaları kapatmaları ve kararlar almaları için doğru gün, çünkü etraflarındaki enerjiler daha güçlü ve daha pozitiftir.


8 şanslı oğlak sayısıdır. Bu sayı üstesinden gelmek ve refah ile bağlantılıdır. 8, finansal hayatlarını iyi yönetmeyi bilen ve büyük bir adalet anlayışına sahiptir, Oğlak yerlilerinin özelliklerini tanımlayan insanları temsil eden sayıdır.


Vega. Bu yıldız takımyıldızında bulunan Lira, gece gökyüzünde en parlak beşinci ve ayrıca güneş sistemimize en yakın yıldızlardan biri. Vega, Arapça'dan geliyor ve "dalış kartalı" anlamına geliyor. Mısır ve Hint mitolojisinde, bu yıldız hayvan olarak temsil edildi.


Oğlak'ın aklın durumu korkudur. Bu işaretin temel özelliklerinden biri zorlukların üstesinden gelmektir. Bunu başarmak için, kişinin korkularıyla başa çıkması gerekir, ancak Oğlaklar korkuları ile başa çıkmalarını engelleyebilecek felçleri karıştırmakla başa çıkmalarını önleyebilirler.


Stimulus, (İngilizceden çevrilmiştir-Fizyolojide, bir uyarıcı, bir organizmanın iç veya dış ortamının fiziksel veya kimyasal yapısında tespit edilebilir bir değişikliktir. Bir organizmanın veya organın dış uyaranlara yanıt verme kabiliyetine hassasiyet denir.) Gerçek günlük problemlerle ilgili korku ve endişeleri tedavi etmek için çare bir çözümdür. Oğlakların odak noktası olan acı korkusu, maddi zorluklar, kazalar veya dünyevi kaygılardır.


Kemikler, eklemler, dizler ve sindirim sistemi, Oğlak ile ilişkili vücut parçalarıdır. Kemikler vücut kadar iyi olmanın da yapısıdır. Eklemler ve dizler hareketliliği temsil eder ve vücuttaki önemli enerji noktalarıdır. Bölgedeki ağrılar aşırı ruhsal sağlamlığı göstermektedir. Sindirim sistemi, duygularımızın yansıdığı ve duygusal bozuklukların bölgeyi etkileyebileceği bir sistemdir.


Oğlaklar büyük değişime karşıdır, bu nedenle temel özelliklerinden biri korumadır. Eski dostlukları koruma, para tasarrufu ve gelenekleri takip etme konularında uzmanlaşıyorlar.


Oğlaklar olumlu yönleri gibi sağduyulu, doğruluk, sadakat, organizasyon, yürütme ve başkalarının ihtiyaçları için endişeleride vardır.


Oğlak burcunun olumsuz yönleri talep ve despotizm, doyumsuz olduğunda hırs ve maddi şeylere hayranlıktır.


22/12 - 31/12 arasında doğan Oğlaklar genellikle kararsız ve değişkendir. Ayrıca aşk için acı çekebilirler.


Önerilen hedeflerden sapmadan organizasyon kapasitesini ne zaman kullanabilirse başarılı olurlar. Riskli işlerden etkilenmezler.


Hastalığa dayanıklılar ancak romatizmaya, egzamaya, karaciğer taşlarına ve diş problemlerine açıklar.


1 Ocak'tan 10 Ocak'a kadar olan Oğlaklar inatçıdır ve yavaş olmalarına rağmen, canlılık ve verime sahiptirler.


11/11 ile 01/20 arasında doğan Oğlaklar utangaç, melankolik, sebatkar ve sessizler.


Dünya, Oğlak burcundaki en önemli unsurdur. Dünya, yerine getirme kapasitesini ve gerçek ve fiziksel dünya ile ana teması sembolize eder. Aynı zamanda pratiklik, güvenlik ve istikrar unsurudur.


Oğlak burcunun egemen gezegeni Satürn ve Uranüs'tür. Satürn, insan deneyiminin sınırını temsil eden gezegendir, çünkü yapı, sınırlarını tanıma bilgeliği getirir. Uranüs, genişlemeyi simgeleyen bir gezegen olarak, Oğlak burcundaki tutkuları besleyerek hareket eder.


Oğlak burcunun işareti, kadınsı cinsiyetle ilgilidir ve bu işaret en zorlu ve kararlı tarafını ortaya koymaktadır. Bağımsız ve sabırlı, ama hırslı olan kadındır.


Oğlak'ın ideal çifti Torostur. Bu işareti ile birlikte, Oğlak uzun vadeli planları için bir ortak bulur. Her iki işaretin yerlileri azim ve kararlılığın yanı sıra, rahatlık ve finansal ve maddi güvenlik arayışı içindedir. Çok büyük tutkular yaşayamayabilirler, ancak ömür boyu süren güvenli bir romantizme sahiptirler.


Oğlak burcuyla ilgili renkler siyah, gri ve yeşildir. Siyah, iç içe geçmiş, huzursuzluğun rengidir ve aynı zamanda gücü gösterir. Gri, istikrar ve başarıyı temsil eder. Yeşil, sakin, uyum ve denge getirir.


Oğlak! İnsanları sevmek yerine antisosyal olarak adlandırılmayı tercih ediyor. Samimi ve sağlamdır.


Beni boğduklarında nefret ediyorum, ama beni ertelediklerini fark ettiğimde de sevmiyorum. Bazen kendimi bile anlamıyorum, nasıl başa çıkacağımı bilmiyorum.


Mutluluğum, mücadele etmek, hedeflerimi takip etmek ve onlara ulaşmak için her türlü çabayı göstermektir.


Beni inciten herkese teşekkürler, beni gerçekten güçlendirdiniz.


Gülümseyeceğim ve dünyam parçalansa bile her şeyin yolunda olduğunu söyleyeceğim.


Beni bu kadar sessiz gören herkes kafamda ne kadar diyalog olduğunu hayal etmez.


İroni kullanıyorum çünkü şiddet kullanamıyorum.


Eğitimim var, sahip olmadığım sabır.


Dünya dönüyor, bu yüzden asla pes etmem Daha iyi günler gelecek!


Ağzımın söylemediği, yüzüm ortaya çıkıyor.


Her gün kendime karşı mücadele etsem bile işler değişecek!


Yeryüzüne, ama hep geleceği düşünüyor. Aklınızda binlerce planınız ve muazzam bir kalbiniz var.


Oğlak pes etmek ya da cesaretini kırmak değildir. Ama artık olmadığını fark ettiğinde ısrar etmez. Sloganları: ya kazan ya da kaybet.


Samimiyeti seviyorum, ne hissettiklerini söylemeyi ve hataları kabul etmeyi seviyorum. Ne istediklerini bilenleri, sahip olduklarına nasıl değer verileceğini bilenleri seviyorum.


Bazen geleceği düşünerek çok kayboluyorum. Tüm hayatımı planladım zaten.


Sebat benim en iyi arkadaşım.


Huzur almaktansa haklı olmayı tercih ederim!


Kızgın olduğunda ironik, kıskançken soğuk, iyi olmadığında sessizdir.


Azim, sadık, güvenilir ve çok güçlü bir karakterdir.


Ne kadar tökezlesem de, çok ısrarcıyım ve hala kazanma gücüm var. Biraz zaman alabilir, ama oraya geleceğim!


Zenginlik işareti olan Oğlak, yaptığı her şeyde elinden gelenin en iyisini yapar. Sadık, refakatçi ve rutini seviyor.


Şöyle yapalım: Sen faturalarımı ödersin ve hayatım hakkında konuşma hakkını kazanırsın.


Kazanana kadar dinlenmeyin! Disiplin ve hırs benim için çok belirgindir.


Birçoğunun düşündüğü gibi taş kalbi yoktur. Fakat zayıf aşklara karşı gerekli sertliğe sahiptir.


Neyse ki, bu hayatta hiçbir şey kesin değildir. Her zaman iki adım ve on adım ileri gidebiliriz.


Oğlak sadece kullanılmış kitapçılardan para satın almak için kitap satın alır.


Hala işe yaramazsa sorun değil. Başımı kaldırıyorum ve devam ediyorum!


Oğlak hayatındaki planların listesi: çok para kazanın.


Oğlak aşık: hiçbir şey için para harcamayı sevmez, evde kalmayı ve istikrarlı olmayı sever.


Her şeyi kolayca önemsiyor. Kalıcı, dikkatli ve çok sabırlı değil. Keskin bir mizah anlayışına sahiptir ve eğlenceyi sever.


Ağlamak ve izole etmek isteyeceğim günler olacak, bunun gibi nedenlere gerek duymadan.


Rol yapmanın bir yararı yok. Kimin sahte olduğunu ve kimin gerçek olduğunu biliyorum.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM
  • Zodyak'ın Soğuk algınlığı hesaplanmasıyla bilinen Oğlak burcu ile ilgili güzel sözler
  • Admin