News
12.07.2023 11:08:37
News
30.10.2021 15:42:33
News
19.03.2020 19:36:30

Bir Kızın Kalbini Eritecek Komik Flört Sözleri

Bir kızı etkilemek kolay bir iş değil. Ama aynı zamanda birçok erkeğin düşündüğü kadar da zor değil. Flört etmek, sadece birkaç seçilmiş erkeğin yapabileceği bir şey değildir. Aslında, herkes yazışmalarla bir kızla flört edebilir. Sadece kızların burada sevdiği doğru şeyleri bilmek zorundasınız. Cilveli kısa mesajlar bir kızı kazanmak ve kalbini eritmek için harika metinlerdir. Bir kıza göndermek için seksi metin mesajları için kelimeleri seçmek konusunda biraz zor olmak zorunda. Bazen basit kelimeler, onu gerçekten açabilir ve sizi gerçekten ilgilendiren bir noktaya geldiğinde onu baştan çıkarabilir. Bunları flört metinlerinizde nasıl kullanacağınızı biliyorsanız, bazı normal kelimeler bile romantikleştirilebilir. İşte onun için sevimli seksi metin mesajları ve aşk için romantik seksi metin mesajlarından bazı örnekler.

Gönderim  45,766 Görüntüleme Güncelleme 4 yıl önce
Bir Kızın Kalbini Eritecek Komik Flört Sözleri

Kızlara Söylenebilecek Sevimli Seksi Metin Mesajları

Seni tutmak istiyorum, sana dokunmak ve sonra gerçekten şekerden yapılıp yapılmadığını kontrol etmek için seni öpmek istiyorum. Çünkü çok tatlısın!


Seninle tanıştım ve tam olarak her gece hayalini kurduğum yüzün olduğunu anladım. Seninleyken merak ediyorum Uyanık mıyım yoksa rüya mı görüyorum?


Gerçekten bana gençlik aşkı hissi veriyorsun. Gerçekten ilk aşkım olabilirsin, çünkü seninle yeni bir hayata başlamak için geçmişin her anısını sileceğim.


Gelecekten gelen birisi olmalısın. Çünkü geleceğimi seninle görüyorum. Seninle şimdiki zamanda tanıştığıma memnun oldum, çünkü birbirimizi tanımak için çok zamanımız olacak.


Cennete gitmek için daima ölmene gerek yok çünkü cennetteki melekler hayatımızı kutsallaştırıyorlar. Benim için geldiğin için teşekkürler!


Kalbimi çaldın ve hiçbir şey demedim. Ama sen de benim uykumu çalıyorsun! Şimdi, beni gerçekten rahatsız etmeye başladı. Beraber olacağız neden uyku mu çalıyorsun?!


Bu gece çok garip bir düşüncem var. Birinin seni bir gün kazanacağını biliyorum. Neden denememe izin vermiyorsun? Bakalım bizi nereye götürecek!


Şimdi, zekanın katil olabileceğine ikna oldum. Masum olduğun için kalbimi yaraladın. Bunun için sadece iki tedavi var. Sonsuza dek benim ol ya da sonsuza dek senin olmama izin ver!


Kalbimin taştan olduğunu sanıyordum. Ama güzelliğinin balmumu gibi bir taşı eritebileceğini asla bilmiyordum. Lütfen eriyen kalbimi kurtar!


Hayallerde gerçeğe dönüşemediğin özel olan nedir? Seni kollarımda tutmayı hayal ettim. Şimdi bunu gerçek yapmak istiyorum. Bana yardım eder misin?


Kızlara Söylenecek Romantik Seksi Mesajlar:


Muhteşem gözlerin, tek bir göz açıp kapayıncaya kadar binlerce gardiyanın içeriye girmesini sağlayabilir. Kalbin sadece yumuşak bir kalp dokusuydu. Sana aşık olmamaya nasıl direnebilirim?


Vücudun bir kütüphane gibi ve yüzün bir kitap gibi. Gerçekten bir kütüphanenin içinde oturan bir kitabı okumaktan zevk alırdım. Ve seni sevmek benim bilgeliğim olacak!


Cennet her zaman içinde olmak kutsal bir yer anlamına gelmez. Bazen birlikte olmak için bir kişidir. Benim için cennet her zaman seninle birlikte olmaktır!


Seninle ve mum ışığında bir akşam yemeğiyle başladıkları her biri hakkında romantik fantezilerim var. Onlarla ilgili her şeyi bilmek istiyorsan, mum ışığında bir akşam yemeği için bana katılmaya gel. Baştan başlayacağız.


Hakkımda ne düşündüğünü bilmiyorum ama senin hakkında her türlü garip fantezilerim var. Bazı sarılma ve öpüşmeyi içerir, ancak bazıları daha romantiktir!


Kalbinde bir koltuk rezerve etmek isteyip istemediğimi merak ediyordum, sırada beklemek zorunda mıyım yoksa arkadaş olduğumuz için fazladan ayrıcalık mı var?


Kalbimi iznim olmadan çaldın ve iznin olmadan âşık oldum. Şimdi seninle evlenmek için iznini istiyorum. Bunun için evet diyecek misin?


Seninle tanışmasaydım hayatım çok işe yaramaz olurdu. Ama sonsuza dek içinde olmazsan daha da işe yaramaz olurdu. Hayatta buluştuktan sonra bile seni kaybetmekten pişman olmak istemiyorum.


Vücudundan fazladan şeker almayı düşünürsen, bana haber ver. Bunu yapmanın en doğal yolunu biliyorum. Kulağa iğrenç gelebilir ama işimi seviyorum!


Kızlara Söylenebilecek En İyi Seksi Mesajlar:


Daha dolgun bir dudak, hoş bacakların ve övülmeyi hak eden muhteşem bir yüzün var. Konuşamayan ama sadece gerçekleştirilebilecek bazı yeteneklerim var. Ne harika bir kombinasyon olurdu!


Seninle ilgili tüm güzel şeylerle ilgilenirken zor zamanlar geçirdiğinden eminim. Beni ilgilenen görev için kabul eder misin? Sana bedavaya bakardım!


Etrafımda bir sürü güzel kız görebiliyorum. Ama güzel bir bayan nadirdir. Gerçek hayatta senin gibi güzel bir bayanla tanıştığıma sevindim, rüyalarımda değil!


Hayatımı baharatlı ve romantizmle doldurmayı düşünüyorum. Bundan sonra seni aramaya başlayacağım bebeğim. Muhteşem ne düşünüyorsun?


Muhteşem bir yatak örtüsü almayı düşünüyordum ama yatağım bunun için mükemmel bir yatak örtüsü yapacağını söylüyor. Bu gece lütfen gelir misiniz?


Kalbimi, uykumu ve düşüncelerimi çaldın. Ne yaptığın hakkında çok az fikrin var. Bu gece benim yerime gel, beni telafi etmenin yollarını tartışalım!


Muhteşem olmak suç değil, çok şanslısın. Öyle olsaydı, adalete teslim edilen ilk kadın sen olacaktın. Ve seni yasanın ellerine teslim edecek kişi ben olurdum.


Eğer bir kız olsaydım güzelliğin için seni çok kıskanırdım. Ama ben bir erkeğim. Kendimi sana aşık olmayı nasıl durdurabilirim! Uykusuz gecelerimde seni nasıl arzu etmeyebilirim?


Gözlerin, en sakin olanın içine bir tsunami dağıtma yeteneğine sahiptir. Hiç kimse sana adamın kalbinin ne yapabileceğini söyledi mi?


En saf, en güçlü kalp bile yüzünün güzelliğinden önce erir. Ve ben bir din adamı değilim! Sadece öldüğümde seni arzulamamı engelleyebilirim!


Not: Hiçbir erkek doğuştan flört makinesi değildir. Sadece internette kısa mesajlar arayarak ve bir kadını etkilemenin yeni yollarını öğrenerek bu teknikte ustalaşıyorlar. Siz de onlardan biri olabilirsiniz!


Tepkiniz?

64
ÇOK KOMİK
57
SEVDİM
23
SADE
31
VAY CANINA
37
KOMİK
53
KÖTÜ!
31
BERBAT
42
MÜKEMMEL!
25
KIZDIM