Komik Korona Virüs Sözleri

Korona virüsü, sadece canlı hücreleri enfekte edebilen ve böylece replike olabilen mikroskobik enfeksiyon etkenleri. Virüsler: hayvanlardan ve bitkilerden, bakterilerin ve arkelerin de içinde bulunduğu mikroorganizmalara kadar her türlü canlı şekillerine bulaşabilirler.

Gönderim  46,027 Görüntüleme Güncelleme 11 ay önce
Komik Korona Virüs Sözleri

COVID-19 İlgili Komik ve Anlamlı Sözler

Diyanetin umreden dönenleri eve gönderme fikrinin bir virüs gibi olduğunu kabul etmeliyiz.


Kızım ihanetleri affedemem, çünkü hayal kırıklığı bedenimi işgal eder ve ruhumu korona virüsü gibi aşındırır ve kimse beni iyileştiremez.


Yurt dışına çıkmayın, korona virüsünü bulaştırabilirsiniz. Türkiye'de kalın! burada sadece AIDS, "salgın", aptallık virüsü, kızamık, tüberküloz ve çok fazla yolsuzlukla kirlenebiirsiniz.


Coronavirüsü kadar kısa bir sürede, zaten bir domino etkisi veya kartopu haline geldi. Önemli olan hayat kurtarmak, kendinizi korumak ve başkalarını korumaktır. Hijyene dikkat edin ve bazı eylemlerle aşırıya kaçmayın. Bunun ölümcül bir şey olduğunu unutmayın, ancak ölüm cezası değildir, hayatınızda herhangi bir hasar olmayabilir, ancak bir risk grubunda insanlar var ... Dikkat edin!


Birçok insan korona virüsün en ciddi tezahürü ile enfekte olur - psikolojik virüs ... Beden, belli önlemleri alırız, virüs uzaktan tutulabilir. Ya zihin? Çünkü orada kurulduktan sonra, korona bağışıklık savunmanızı sona erdirmez, duygularınızla, yaşam zevkiniz, gülüşünüz, büyülenme yeteneğinizle biter. O olmadan yaşamak eğlenceli olmaz, katılıyor musunuz? Bir zombi dünyasında yaşamak ister misiniz? Kesinlikle hayır. Duygusal hayatta kalmamız için şefkatle, özenle, onur duygusuyla insanlarla, çıkmaya devam edelim. Çok iyiydi, değil mi?


Biz Farklıyız ama bize bulaşan korona tamamen aynı.


Öpücüğü çikolata kadar iyiydi, sarılması pamuk kadar yumuşaktı, kokusu aşkta uyanmak kadar iyiydi ve sanki bu yeterli değildi, hala Corona'yı yanında götürüyor.


İnsanlar, Dünya gezegenini çoğaltan ve hasta yapan virüsler veya bakteriler gibidir, bu nedenle depremler, şiddetli yağmurlar, kasırgalar, aşırı sıcaklıklar, çekirğe istilası, tsunamiler, diğer çevresel felaketlerin yanı sıra, gezegenin bir tür anti-sermaye'den başka bir şey değildir. tıpkı organizmamızın bir virüs veya bakterinin bize zarar verdiğinde yaptığı gibi kendisini hasta eden varlıklardan korumaya çalışmaktır.


Tanrı, korona virüsünün dünyayı yediğini gördüğünde bile dünyayı şekillendirdi ve destekledi! Kurallara uymayanlar için ölüm cezası için evet oyu veriyorum!


Yönünü kaybetmiş sapık tarikatçılara doğal seleksiyon amacıyla hızla yayılan korona virüsü bulaşacaktır. Bu bir alamet, önsezi,  din değil ... Sadece tecavüz virüsü. Panzehir nedir canım?


Korona hakkında bilgisi olmayan bazı cahil din adamlarının dili, uzaydan gelen bir virüstür.


Korona korkusu, başı olmayan bir hayvana 7 kafa atan bir virüstür.


Korona: ben basit, zararsız bir virüs değilim; sevgi ve özenle kalbinize bulaşacak ve ruhunuzu tutkuyla dolduracağım.


Direniş yarattığını düşünüyoruz, ancak virüslerin hiçbir zaman bakteri olmadığını ve asla olmayacağını unutuyoruz. Zorunlu parazit, bir gün aktif olmasa bile tepki gösterecek ve hala orada olduğu konusunda uyaracaktır!


Hayatımın yaşam felsefesinde kendi 'anti spam'im ve kendi anti virüsüm 'var. Bence buna kendini koruma deniyor, ancak kendimi bilinmeyen koronaya karşı koruyorum, eğer herkesin korunması bilinmeyene karşı bu uyarıyı almalıysa bir suç değildir.


Cahillik güçlü bir virüs gibi çalışır: alırken bir sonraki kişiyi kirletene kadar başka bir kişiye geçer.


Sevinç, kanserojen follik virüsüne karşı en etkili panzehir ise koranın kıç korkusu olmalı!


İnsanlığın en ölümcül virüslerinden biri, kurbanlarında sözlü türden patlamaları provoke edebilen virüstür: Kim bilir, belki de olabilir, sorun değil, o zaman yaparım ve sayısız diğer beyin inhibisyonları. Bu ölümcül virüs popüler olarak KORONA olarak bilinir.


Temizlik virüsü bulaştı. Bugün KOLANYA VE EL KIYAMADAN oluşan bir kokteyl kullanıyorum.


Koronadan daha tehlikeli gezegene bulaşan bir virüs var, yerinde duramayan insan denir.


Bilerek bana virüs bulaşırsanız kul hakkı olduğunu düşünüyorum, ancak virüs beni yok etmiyor, sizin için hissettiğim her şeyi çoğaltıyor ve bu karşılıksız değil.


Twitter çölünde isyan virüslerinin kır çiçekleri büyür.


Virüs patolojik bir elementtir; ancak art niyetli bilerek bulaştıran piç kurularının kalbinde gizlenmiş bir kötülükten daha büyük değildir.


Seni o kadar çok seviyorum ki yapabilseydim sadece vücuduna sızmak için korona virüse dönüşürdüm.


Koronaya itaat ediyorum, beni yavaş yavaş öldüren hastalığı kucaklıyorum.


Bazıları koronanın bulaşıcı olduğunu söylüyor ve eğer doğruysa, onlarınki beni mutant ve ölümcül bir virüs gibi yakaladı.


Milyonlarca virüs ile milyonlarca havada aşk var, o yüzden dikkat edin!


Sayın korona sanki bir bilgisayar virüsü gibisin, seni her düşündüğümde beyin hatalarım ve ismin aklımda takılı kalıyor.


Korona salgınıyla tedavi edilinceye kadar, gurur virüsüyle savaşın ve duyarsızlık bakterilerinin neden olduğu tüm vebalar için bir kez ve yok edelim, acilen iyi bir hastaneye başvurmamız daha iyidir. Dua hastanesi ve bizi sık sık alçakgönüllülük, meditasyon, dürüstlük, kişilik ve karakter dozlarına maruz bırakır.


Sakın 1 metreden fazla yaklaşmayın bana, iyi niyetim, iyilik kılığına giren kibir virüsüyle enfekte olmasın.


Bazı insanların korona virüsü gibi görünmesi şaşırtıcı. Uyarmadan hayatınıza girerler ve sizi yere düşürürler ve sizi çok hasta ederler.


Helal nesil olmadığı için Çinliler yarasa virüsünü üretir. İnsan, insanın virüsüdür.


Korona virüsünü yaymak için etrafta dolaşan zombiler, eceli gelmiş köpek gibi cami duvarına işermiş.


Korona virüsünden daha kötüsü aptallık ve cehalet hastalığı ile kontamine olmaktır. Türkiye'de bu durumda bir pandemi var.


Bu bir virüstür, kimyasal bir saldırı değildir. Millet kolonya bağımlısı olmaktan dolayı yolda giderken yandan yemiş gibi yürüyorlar.


Koronavirüs asla bizim siyasetçilere bulaşmaz, meclis dokunulmazlığı var.


Göt korkusu başlatıldı, biçimlendirildi ve yapılandırıldı. Eve anti virüs sabun sistemi kuruldu ve güncellendi. Her şey çökmeden CTRL ALT + DELETE tuşuna basmadan çalışıyor. Hayatımı yönlendiriyorum, odağımı değiştiriyorum ve kendime daha çok bakıyorum! Negativizme erişim engellendi!


Bu korona virüsü, ev sahibini öldürerek kendini öldürdüğünü bilmiyor, adam da öyle.


Vatandaşlık, Türkiye toplumunun aşılanmasına izin vermediği iyi huylu korona virüs gibidir!


2002 lanetinin korona ailesi virüsü, 2020'de demokrasi kılığına girmiş. Aşı olalım!


İzlediğimiz şey, virüsün hızını yakalamaya çalışan halk sağlığı topluluğudur.


Sanırım şu anda bu [COVID-19] virüsü ile keşfedilmemiş bir ülkede bulunuyoruz. Temmuz ayına kadar toplumlarımızda büyük oranda yok olabilir veya büyük bir sorun olabilir. Bu yüzden bol bol elinizi yıkayın.


Bir gecede herhangi bir şeye karşı aşı yapabilirsiniz. Zorluk işe yarıyor mu ve güvenli mi? Bu, bazen en iyi koşullarda bile uzun yıllar alabilen uzun zahmetli bir süreçtir.


Birçok virüs ve sanal tehdit arasında seni buldum sen diğerlerinden daha iğrençsin korona.


İnsanlar bir organizmada ölümcül bir virüsün çoğalması gibi Dünya yüzeyinde çoğalırlar. Korona virüsü yavaş yavaş evreni yok ediyor, tıpkı insanların dünyayı yok ettiği gibi.


Korona aşk virüsü gibidir. Herhangi bir zamanda herkesin başına gelebilir.


Bu korona virüsü kimyasal bir saldırı değildir. Bu gerçek kötülüktür.


Sabunla el yıkama grip grip aşısı gibidir: yeni bir virüs sizi tüketene kadar sizi güvende tutar.


İnsan zaten çok fazla kötülük icat etti. Keşif zamanı. Öldürmeyen bir mermi istiyorum. Sevinç virüsü. Gerçek arkadaşlar. Hırsız politikacılar. Alçaklardan kaçınmak için prezervatif. Ve asla kuruyan veya ısınmayan bir bardak bira. Basit şeyler.


Sen, her yerde titremeye neden olan arterlerimi korozyona uğratan günahsın, Çok fazla sevgi karşısında tedavi edilemeyen çığlıklara neden olduğu öksürüğü getiren korona virüsü gibisin, Sen ateşin parıltısı kalbime yanıklara neden oluyorsun çok fazla baştan çıkarman karşısında diz çöküyorum.


Hala böyle sosyal medya'da aptalca espiri yapan küçük zihinlerin sadece hasta virüsler olduğunu görmek beni şaşırttı.


Korona yerine böyle bir mutluluk virüsü varsa, lütfen dünyayı kirletin.


Dezenformasyon herhangi bir savaş, bomba, silah, virüs veya hastalıktan daha fazla insanı öldürür !!!


Korona virüsü! Bu virüsü kimin yarattığını bilen var mı?


Gezegene bulaşan bir virüs var, buna Çinliler diyorlar.


Korona virüsünün aşısını öğrenmek sadece öldüğünüzde AIDS virüsü gibidir.


Uyuyun oğlum, yoksa bir virüs gelir ve sizi hafızadan siler!


Korona virüsü milyonları öldürebilir, aşk milyarları öldürebilir.


Avast ruhumu taradı korona yerine sadece şiir virüsünü tespit etti.


Tanrı insanlığı yarattı, Şeytan kıskandı, virüsü yarattı


Koronanın kıçını kaldıran basın bir virüstür.


Ölümcül korona virüsüne karşı beyninize bir prezervatif koyun. Bu virüs bağışıklığınızı ortadan kaldırabilir, hayallerinizi öldürebilir ve reaksiyona girecek gücünüz kalmayıncaya kadar sizi dinden imandan edebililr.


Kafamda bir Google ve içimde bir antivirüs istedim.


Bu almanızı önermediğim bir virüs, delilik için bir çare çare değil, Kurallara uymayan sert kafalı olan herkes ölecek.


Aşkı, Virüslerle Doldurma koronanın iyi Olmaması Gibi.


Çin'de 80.000'den fazla Corona virüs vakası vardı. Türkiye'nin 40-50 vakası vardı, ancak insanlar bir maske istiyor ve evi temizlemek istemiyorlar.


Hatta "Başı boş gezen yaşlı dayılara bak"  "Başı boş korona virüsleri" olarak ortalıkta geziyorlar.


Koronavirüs vücudunuzu yok edecek, ama günah ruhunuzu sonsuza dek yok edecektir.


Diyerek şöyle devam etti: "Türkiye'yi yok eden ve bir milyon mutasyona uğramış Coronavirüs'ten daha zararlı bir veba var. Buna kutuplaştırma aptallığı deniyor."


Koronavirüs ile ilgilenen ve nüfusu etkilememek için ellerinden geleni yapan sayısız ülke var ama Türkiye'de bazıları ciddi şeylerle oynuyor.


Koronavirüs gibi, onun etrafında dönen cehalet ve radikalizm de demokratiktir. Beyin kütlemizi dış kaynak sağlamayı amaçlayan entelektüel yular yoluyla enfekte olan hayvancılığın virüsüne dikkat edin. Risk, politik ve ekonomik oportünizm kadar gerçektir.


Koronavirüs makro ekonomiyi ortaya çıkardı ve insanlar rahatlık bölgelerinde etkilendi, bu da dünyayı değiştirecek.


Medyada koronavirüs hakkında dolaşan çok sansasyonel bilgi var, bence yeni bir salgın salgını olacak, ama akıl hastalığı ile ilgili.


Koronavirüs ile tarikatçıları en çok tahriş eden şey, AIDS ortaya çıktığında olduğu gibi eşcinselleri de suçlayamamalarıdır.


Korona bir terörist grup, yok edildiğinde, daha güçlü ve dirençli olanın yakında ortaya çıktığı ve önceki gruba uygulanan aynı etiketlerin uygulanamayacağı bir virüs gibidir.


Korkudan ve dizginsiz panikten bir koronadan daha çok korkuyorum, çünkü eski en yaygın insan durumunda yayılıyor, cehalet ve hiçbir tedavisi yok.


Havada gizemli bir korona virüsü var; zaten aşırı dozlanmış; erkeklerin ev hanımı olması moda oldu.


İhmal olarak adlandırılan bu son derece salgın virüsün belirtilerinden biri, toplumda yanlış olan her şeyi korumaktır. İlahi olan tarafından cezalandırılma korkusu, insanları felç etmeyi tercih eden ve değişim gereksinimlerini görmek istemeyen önemli faktörlerden biridir ve korumadaki rollerine ilişkin sorumlu tutumlara sahip olmanın önemidir. bir gün dünyanın herkes için daha iyi olabileceği hayalini destekleyen temel ürünler. Bunlar hangi mallar? Onlar, bu metni okuyan, aklınızda bulunduğunuz, ancak kişisel nedenlerle değiştirmek için hiçbir şey yapmayanlardır.


Evet, antivirüsün nedeniyle virüsüm bilinmiyor, içine sızdığımda doğrudan akciğerlerine gideceğim ve orada hangi yavşakların olduğunu  öğrenmeye çalışırken çökmeye neden olacağım ...


Kuşkusuz, ölümcül covid 19 virüsünden daha dirençli görünen mallara karşı antikor yoktur.


Korona, akciğeri enfekte eden, tutuşturan, bunalıma neden olan ve hastanın doktora telefonunu atmasını sağlayan bir virüstür.


Hayatım virüslerle dolu Başım tamamen delice Herkes bu pisliği temizlemek istiyor mu? O zaman başı boş köpekler gibi dışarıda dolaşmayın.


Korona, en ufak bir temasta bulaşabilen bir virüs gibidir.


Kendini koşulsuz sevmeyi öğrenen insan, zararlı korona virüsüne asla bulaşmayacaktır.


Twitter aptalları: korona virüsünden daha fazlasını öldürür.


Bilim adamları birkaç formül icat etti. Neden bir barış ve sevgi virüsü icat edip herkesin enfekte olması için havaya atmıyorsunuz?


Kendimi kimsenin istemediği bir korona virüsü olarak tanımlıyorum. Çünkü aşılandıktan sonra asla iyileştirilmeyecek.


(Korona virüsü) - israil için değil, sadece Dünya içindir.


İçimdeki acı paylaşılamaz, tamamen bulaşıcı bir virüs, bu yüzden kendimi sadece sevdiğimden uzak tutmaya çalışıyorum, sadece hepsini tutmaya karar verdim benim için çok acı.


Bazıları koronanın bulaşıcı olduğunu söylüyor ve eğer doğruysa, onlarınki beni mutant ve ölümcül bir virüs gibi yakaladı.


Sanal cahillik virüsünden enfekte olmamanız için kötü hissetmeyin, salgının, gerçek hayatta, tüm insanlara bulaştığını unutmayın.


İnsan dağları, Bin Ladin binaları, Çinliler virüsleri dünyaya taşır.


Türkiye'de yolsuzluk, bugün, bulaşan korona virüsü gibi! Zaten salgın haline geliyor ve aşısı yok! ...


"Korona", dünyaya temizlik için yayılmış bir virüstür.


Virüs bulaşıp bulaşmadığı fiziksel bir eylemdir. Nefes alın ve hepsi bu. Kişi maruz kaldığında birinin "virüs bulaştırmasını" önleyen "manevi" veya "enerjik" bir şey yoktur. Soru başka: insanlar bağışıklık sistemini virüsü vücutlarında zararsız hale getirecek kadar güçlü tutmak için ruhsal ve enerjik davranabilirler. Ancak, acil bir müdahaleden daha iyi, kusursuz bir ahlaki duruş sürdürmek ve her şeydeki savaşan tonları reddetmektir.


Çoğu varlığa aynı virüsün (kolektif cehalet) bulaştığı bir toplum için, hasta olanlar korona olmamış ve tedavi arayan kişilerdir.


Tedavisi olmayan koronadan daha tehlikeli bir virüs var, bu virüse siyasetçiler deniyor.


Bir solucan veya virüs küçükse, daha fazla bulaşmadan hemen önce öldürün, ancak büyük, etkili ise kabul edin. Aksi takdirde onu takip ettiğinizi söylerler.


Düşünmeyi bırakırsak, Dünya bir beden gibidir ve bir korona gibiyiz. Vücut ya virüsü atmak için ısınacak ya da denerken ölecek, virüs ise vücudun hücrelerini ele geçirmeye çalışacak. İnsan, sadece vücudun hücrelerini yok ettiğinde, aynı şeyi yapmak için diğerine geçecek olan başka bir virüstür. Ve böylece virüs yok edilene kadar kendini tüm sonsuzluk için tekrarlayacak.


Korona virüsü gerçek, bir salgın olmasının durdurulması gereken bir virüs olduğu kadar toplumun düşmanı olarak da ele alınmalı.


Korona için bir tedavi yok, ama ellerim iyi bir kolanya ile korunuyor.


Korona vücudunuza zevkle giriyor! Bazıları ölüyor. Diğerleri yarım adam oluyor. Bir kez gördükten sonra unutamazsın.


Korkunun programlanmış virüslerin olduğu ve sürülerde takip etmekten daha iyi olduğu için, karmaşık planlarda gününüzü güzelleştiren gerçek özgürlüklerde, yalanlarda ve aldatmalarda bulunmaktır.


Hayatımızda istediğimiz her uzantı sağlıklı yaşamaktır: virüslerle birlikte gelebilir. Ne istediğinize dikkat edin.


Korona, bulaşma potansiyeli yüksek bir virüstür, cahil insanların karantinası, etraflarındaki kişilere sürekli yenilenen memnuniyet ideallerini takip etme hakkını garanti etmek için önemli bir profilaktik önlemdir.


Fiziksel veya sanal dünyada virüs, hasta olan biri tarafından bulaşır.


İnsan gezegenin kanseridir! Virüslere benziyoruz ... herhangi bir ekosisteme zarar vermeden ve diğer tüm canlılardan ödün vermeden uyum sağlayamıyoruz.


Yaymak istediğim tek virüs, salgın haline gelene kadar Sevgi virüsüdür.


Korona mı? Bu fantastik bir duygu ama aynı zamanda tehlikeli bir virüs, bu yüzden bulaştıktan sonra tedavi etmek zor, harika çünkü en iyi insanlar olduğumuzu hissediyoruz, ama "Koronaya" güvenebilir miyiz? Bugün hala aşısı olmayan bir musallat.


Korona virüsü kuralları dinlemeden dışarı çıkanlara, yani dikkati dağılmış, meraklı ... aptalları yakalayabilir!


Hangisinin koronadan daha kötüsü olduğunu bilmiyorum: Tükürerek konuşan ya da burunlarını karıştıran insanlar.


En azından şimdi, neden kimseyi öpmediğimi sorduğumda, Coronavirüsü suçlayabilir ve benlik saygımı sağlam tutabilirim.


Fakir bir insanı ziyaret edip bir kahve içiyorsun, bir pasta yiyorsunuz ve hala bir paketle ayrılıyorsunuz. Zengin bir adamı ziyaret edip Coronavirus ile ayrılıyorsunuz.


Ve karantinanın 14 gün olduğunu düşündüm.


Eğer okulları kapatmaya başlarlarsa ve tüm çocuklar evde kalmak zorunda kalırlarsa, eminim bir anne yakında tedaviyi keşfedecektir.


Tehlikeli kombinasyon: öksürük ve ishal.


Corona virüs: Sarılmak yok, öpücük yok, max 1 metre mesafe, sporun kapatılması ve sosyal aktiviteler. Öksürük dışında evli bir hayat gibidir.


Koronalı arkadaşımla kavga ettiğimde, sanal arkadaşlar edinmek için sohbete giderim.


Karantinada bir şeyler doğru gittiğinde, bundan sonra ne yapmamız gerekiyor? O bölüme hiç giremedim.


Çinliler "Çin Duvarı" adını "Korona Duvar" olarak mı adlandırıyorlar?


Seninle aynı wc'yi kullanan biriyle evlenemezsin.


Türkiye'de birkaç Corona Virüsü vakası var, çünkü çoğu hastaya bile bakmayan bir doktor tarafından virüs olarak teşhis edildi.


Telefonum virüs dolu. Ona kondom kullanmasını söyledim, dinlemedi.


Bugün iyi bir şey yapmıyorum, bir virüs mü yoksa bir bakteri mi, belki corona virüs veya bakvirüs mü bilmiyorum.


Bağışıklık sistemim, şimdi kanımda çalışan kıskançlık virüsüne tepki vermeye çalışıyor.


Corona Virüsünün öpülerek bulaşabileceğini söylediler. Ama kim bir yarasayı öpecek?


Bilim adamları tarafından corona virüsünün cep telefonu ile de bulaşabileceği keşfedildi. En son dava, bir adamın cep telefonunun karısına yakın kilidini açtığı ve virüsü kaptığıydı.


Türkiye'yi enfekte eden virüsler: Nihat Doğan, Şeyma Subaşı ve Aleyna Tilkidir.


Facebook virüslü kullanıcılar için virüs tarayıcıları sunuyor. 50 kişi ve ben teşekkür ediyoruz.


Bebeğim, virüsler için beni markalamayı bırak ve gidelim mi?


Kız öylesine çirkin ki, "Ciddi bir ilişkide" göründüğünde, kimse onu sevmediğini, bir korona virüs olduğunu düşünüyor.


Bilgisayarımda o kadar çok virüs var ki Avast programı koronadan öldü.


Virüslerle dolu bu bağlantılara benzeyen insanlar var, sizi sevdiklerini söylüyorlar, daha çok sizinle konuşuyor ve 50 kişi daha.


Anne, ne yaptın? Bilgisayarımı virüslerle doldurdu. Ancak sitede 1.000.000 ziyaretçi sayısı olduğu için iki iPhone ve Çin Wuhan'a bir gezi kazandın.


Geçmişte, bir virüsü yaymak için, bir zarfa hapşırmak ve bildiğiniz tüm adreslere göndermek yeterliydi.


O kadar gerginim ki, aşı aldığımda, "Virüs tanımları güncellendi" diyorum.


Ellerinizi alkolle temizlemek grip virüsü riskini ortadan kaldırıyorsa, o zaman vodka içmek, yaklaştırmıyor bile!


Virüsleri önleyin. Kullanmadan önce telefonuzu kaynatın!


Korona virüs Bulundu. Üzgünüm, üşüttüm.


Korona Virüs, ana belirti: kötü şans.


Şimdi mağara yarasaları bile korona.


Üçüncü dünya savaşı geliyor ve Türkiye sadece korona ile savaşmaya hazır.


Bir koronaya rehin olan bir ülkeden hiçbir şey bekleyemezsiniz.


Bir kişinin alkol ile koronayı öldürmeye bağımlı hale geldiğinde bir alkolik olduğunu anlıyoruz.


Kuraklığın iyi tarafını düşünün: tıpkı korona virüsünün olmayacağı gibi.


Kadınlara şiddet uygulayan erkeklerin testislerine bir korona virüsü indiğinde, şiddetle her şeyin çözülmemesi gerektiğini keşfedersiniz.


Beni çevreleyen bir korona virüsü dalga geçmeye, koluma alkol koymaya ve enfekte olmaya izin verdim. Şimdi beni kucaklıyor ve onun en iyi arkadaşı olduğumu söylüyor.


Haberler: Araştırmacılar kokuşmuş kokunun korona virüslerini çektiğini keşfetti. Ağabeyime acilen söylemem gerek.


Bakire kızlar için tavsiye: Asla ... asla, külot olmadan uyumayın. Sonuçta, korona virüsleri ağızları kapalı olarak gelmiyor.


Kanımda çok fazla tembellik var, bana giren korona içimde uyuyor.


Kıskanç koronalar ve çirkin kadınlar her yerde var.


Saç spreyi ile korona virüsü öldürmeye çalıştım. Hala yaşıyor, ama inanılmaz saçları var.


Korona virüslerin hareketsizken ellerini ovuşturduğunu fark ettiniz mi? Sanki bir plan hazırlıyor ve bize gülüyorlar.


Adamın en iyi arkadaşı koronaydı, çünkü bok halindeyken bile bizimle birlikte.


Fark yaratmak için çok küçük olduğunuzu düşünüyorsanız, korona ile kapalı bir odada uyumayı deneyin.


Sabrın yüksekliği corona virüsleri dikiş ipliği ile bağlamaktır.


H1N1, kuş gribi ve domuz gribi hayatta kaldım. Bu beni biraraya getirecek bira adlı bir virüs olmayacak.


Bu grevin iyi tarafı korona ile mücadeleydi. Korona için üreme alanı olarak kullanılabilecek birçok çamaşır ipinde kirli don vardı.


Bu gidişle maske yerine prezervatif kullanacağız ve birlikte korona virüsü ile savaşacağız.


Aşk hayatım korona virüsünden daha hareketsiz.


Dilimin içine "Mayıs 2015" tarihli dövme yapacağım, bu yüzden korona virüs son kullanma tarihine sahip olduğumu düşünecek.


Günümüzde yalancılık tıpkı korona gibi, kimsenin kontrol edemediği bir salgın gibidir.


Kızım, uğruna ölmek istiyorum ama korona bile beni almak istemiyor.


Bugün o kadar soğuk ki, kapatılmamış avmler koronalar için bir kayak pisti haline geldi.


Türkiye'ye varışta domuz gribi korona virüsü tarafından iyi karşılandı.


Kadınlarla dolu bir partide elde edebildiğiniz tek şey korona virüsüdür.


Korona virüsü bile fahişelerden daha fazla insanı yatağa götürür.


Senin gibi ateşli bir kadın korona gibi olmalı! Anladığımızda, doğrudan yatağa alıyoruz!


Evim korona virüsleri için elverişli, bundan daha sabit bir yer bilmiyorum.


Korona gibiyim ... dışarıdaki davalarla dolu!


Aşk seni sıcak yapmaz ve yatağa götürür. Bunun adı korona.


Nasıl bu kadar kolanya kullandığımı bilmiyorum. 80 derece kullanıyorum ve zaten başım dönüyor.


Coronavirüs o kadar ciddidir ki, önce bir osuruk gizlemek için öksürdüm. Şimdi öksürüğümü saklamak için osuruyorum.


2020'de zaten uçan arabalara sahip olacağını düşündüm. Ama insanlara ellerini yıkamayı öğretiyoruz.


Korona ile fazla ilgilenmiyorum. Çok daha kötüleştim ve hala buna aşk diyorum.


Hapşırdığın ve birisinin "Çok yaşa" dediğini özledim. Günümüzde hapşırırsanız ve birisi "sikt...!"


Önlem olarak, artık el sıkışma, kucaklaşma veya öpücük selamlarını kabul etmiyorum. Lütfen benden önce eğilin.


Herkesin istediği kolanyalı alkol gibi olmak istedim.


Korona ülkeye girmek istiyorsa, uyarı ışığını açmayı, araba ışığını açmayı ve pencereleri indirmeyi hatırlaması gerekecek.


Korona bir kadın gibidir: bir şey yapmanıza izin vermez.


Bilgisayarımda antivirüs yok. Google üzerinden Çin resimlerini görebilir miyim?


Hangisinin en kötü olduğunu bilmiyorum: Tükürerek konuşan ya da sakızla tükürlük ingilizce konuşan insanlar.


Bebeğim, Corona virüs'ten korkuyorsan, evimde karantinada kalabilirsin.


Eğer yaşam koşullarını okumuş olsaydım, asla bu koşullarda yaşamayı kabul etmezdim.


İnsanlığı etkileyen en büyük virüs, başkalarına duyulan sevgisizliktir.


Koronadan kaçmak için yürüyüşe çıkmaya karar verdim ve zaten Yunanistan sınırındayım.


Corona virüs, sakin ol, hala işe yarayan bir romantizm yaşamadım.


Okullar korona nedeniyle iptal edildi. Cuma geliyor, herkes parkta.


Odamda karantinaya alınacağız, sadece sen ve ben. Senin iyiliğin için.


Koronavirüse teşekkür etmek istiyorum, çünkü kimseye selam vermemek için bir bahanem var.


Şehrimdeki insanlar deodorant kullanmıyorlar, kolanyalı alkolü hayal edin.


Dindarlar için alkollü kolanya satmaya başlamak çok uzun sürmeyecek.


Üzülme. Herkes berbat durumda.


Coronavirus 8.000 kişiyi öldürdü ve dünya durdu. Obezite her yıl 50 milyonu öldürüyor ve Doritos'un yeni bir lezzetini aramaya devam ediyoruz.


Coronavirüs: İnsanların bazı toplantıların yalnızca e-posta alışverişi ile değiştirilebileceğini anlamalarına yardımcı olmayacak.


Coronavirüs adlı üyeye bir email gönder.


120k olası Coronavirüs vakası ve herkes maske takmak istiyor. Ancak 30 milyon HIV vakası var ve kimse prezervatif kullanmak istemiyor.


Tıp mucizelerle çalışmaz ve dikkatli olmalısınız.


Hastaneye gittiğinizde, serumle selfieler çekin, ölürseniz, cenaze töreninde de aynısını yapamayacağınızı biliyorsunuz.


Fahişe 100 kişiyi öptü şimdi, ellerine kolonya sürüyor.


Sevdiğimiz insanları öpmek başka bir şeydir. Çok kötü Birçok insanı severim.


Güzel bir öpücük, ağızda başlar ve mezarda biter.


Grip olduklarında Korona olduğunu düşünüyorlar


Hayatım o kadar trajik ki, bir koronavirüs bile beni yakalamak istemiyor.


Maske kullanmadan evden çıkmak, silahsız savaşa girmek gibidir.


Koronayı dengelemek kolaydır. Evi süpürmek zor.


Sosyal Ağlarınızın gruplarında ishali paylaşırsanız, evinizde kimse şaşırmaz.


Eve aşık olmayı özledim. Şimdi obez oldum.


Evi çılgınca temizleyenler bilinki, korona için değil, yeni bebeğin geldiğini bilin.


Korona tatili için tahmin: Evde kilo alarak kalın.


Bebeğim, eğer koronadan bıkmışsan, gelip ilacı evde alabilirsin.


Coronavirüs döneminde, siyasetçiler sokakta fakirleri öpüp kucaklayamadan oy almaya nasıl devam edecekler?


Yurtdışına seyahat eden ve bize bulaşmaya gelen bu zengin insanlar nankörler, bizim kolanya alacak paramız bile yok.


Bugün hapşırma bir atış gibidir.


Sosyal medya üzerinden seyahat etmek, ölümcül bir virüs gibi cinsel kutuplara nüfuz etmek, anormal dünyayı kirletmek, kötülüğün akımını enfekte etmek, derinlemesine yerleştirme gücü, sistemin deşifre ettiği, ulaştığı ve çöpe gitmeye, hatta bir trol atmaya, bozuk kalbi kesmeye, ağların ufuklarındaki her klavyeyi, duvarlardan, kapılardan ve pencerelerden sokulmayı, her bir tarayıcıyı basit bir şekilde, kanalların yayılabileceği, derinlemesine gitmeyi ortadan kaldırmaya çalışın, ağ, akım, duygu akışı, düşmanca rahatsızlığa neden olan şiir, Türkiye'de ölü yük, yaşam melekleri ve konsept yaratıcıları, böyle yazmak, deli değilsin, normal değilsin, ölümcül bir virüssün.


Sevgilim bana bulaştırdığın lanet beni korona virüsü ya da mikrop gibi işgal ediyor. Uzaydan solucan gibi. İçimdeki duyular büyüteçle sağlanmış seni arar ama sen kaçarsın. Beni köle yapmak için etkili bir gizlilik kurdun. Deneysel içgüdülerin için kobay olmak.Bu aramayı nasıl tam olarak arayacağımı hala bilmiyorum. Bu yüzden yumurtalarını ve larvalarını yumurtadan çıkarır, yuvanı ısıtır ve daha verimli olursun. Duyularımı ve tüm savunma hissini kaybettiriyorsun. Senin yüzünden, ihanet ediyorum,, çünkü senden çıkan yılanın uzantısı sanki gözlerime zehirli bir leke düşmüş gibi. Dışımda başka bir şey görmüyorum. Resmim sanki sanki sanki bitmiş gibi ... bitler ... sıkıcı. Bedenim senin denin oldu ... ruhum, koşulsuz cehennem. Görünüşe göre bir tür amonyak veya kükürt beni baştan çıkarıyor ve gerisini unutturuyor. Ve böylece her şeyi bırakıyorum. Ve böylece seni takip ediyorum. Sen benim arzumun çaresini almaya ve beni bu tutkunun aşırılıklarına teslim olmaya ikna eden deli şeytanımsın.


Nakit almanın Corona virüsü iletebileceğini söylüyorlar. Zaten rahatladım, çünkü uzun zamandır para görmedim.


Korona virüs'ün sonunda, Türkiye'de ölenden daha fazla iflas edecekler.


Dünya çapında koronavirüs pandemisi tüm Türkiye kültürünü korkutuyor. Kayıtların ve katalogların geçmişte ihmal edilmesinden dolayı, eski popüler kültürlerin bilgelik ve geleneklerinin çoğu, yaşlı insanlarımızda sözlü olarak tanışır ve yoksul ailelerde, minimal çevresel ve sosyal ahlakı olmayan yerlerde çok kötülük hayatta kalır. Virüs sürdürülebilirlik değil.


Yeni koronavirüs ile karşı karşıya olan evde kal Yasası uygulanır, her biri kendine bakar ve aşk için yaşlılara bulaşmaz.


Koronavirüs makroekonomiyi ortaya çıkardı ve insanlar rahatlık bölgelerinde etkilendi, bu da dünyayı değiştirecek.


Özgürlüğünüzü engellemede hiçbir şey korona virüsten daha etkili değildir...


Her günün hatırlatıcısı: Koronavirüs ile ilgili endişe duyulan zamanlarda, tüm dayanışma eylemleri ortak faydaya karşılık gelir.


Koronavirüs ile enfekte olmuş insanları evlerine gönderiyorlar, çünkü o zaman "sadece binayı, asansörleri, kapıcıyı, mahalleyi ve aileyi kirletiyorlar", öyle değil mi? En azından sakinleri aldıkları risk konusunda uyarabilirler.


Duyduğum kadarıyla, yaşlı insanlar, bu koronavirüs daha ölümcül. Evde bile maske takmaya başlayacağım.


Koronavirüs huzurunuzu ortadan kaldıracak, ama bilgiyi asla...


İkili evrende koronavirüs, sonsuz astronomik avantajlarla tedavilere neden olan hastalıkları getirir. Barışı, insan gibi hissedin.Huzuru olduğu gibi hissedin.


Birçok insanın korona virüs nedeniyle evde yiyecek stokladığını duydum. Bu, polis grevi sırasında da oldu. Bu bir önlem değil, bunun adı hırs. Cimri, dünyadaki herkesten daha iyi olmadığını, hepimizin aynı gemide olduğumuzu ve herkesin onlar kadar şeylere ihtiyacı olduğunu anlamalıdır. Zorluklardan geçmek zorunda kalırsak, birlikte yapacağız. Her şeyle donatılman ve diğerini hiçbir şey olmadan görmen ne kadar eğlenceli? Kendisine Müslüman diyen herkes için açgözlülüğün en büyük günahlardan biri olduğunu bilmelidir. Ve bir Müslüman olsanız da olmasanız da, bu son derece küçük ve insanlık dışıdır.


Bana öyle geliyor ki, korona virüs krizinden etkilenmeyecek tek şirket ilaç şirketleridir.


Corona virüs, Allah'ın insanlık hakkındaki yargısından başka bir şey değildir.


Koronavirüs pandemisinin yayılmasını önlemek için, Türkiye'deki nüfusunun sosyal temas, karantina ve ev hapsinin kısıtlanması aşağıdaki durumlarda önemli bir artışa neden olur: Obezite, Gebelik, Boşanma, Siroz, Hanzo saçlar


Bugün, koronavirüsün neden olduğu pandemik ile mücadele etmek için mesafe bizi birleştiren bir sevgi jestidir.


Korona virüsten korkmayan parklara ve diğer boş zaman yerlerine gitmeye devam eden insanlar. Kesinlikle iyi bir siyasetçi seçemezsiniz.


Avrupa gezisi sırasında koronavirüs ile sözleşme yapmak bir meritokrasi mi yoksa bu terim sadece kota sahiplerini diskalifiye etmek için mi kullanılıyor?


Koronavirüs çoğu insanı öldürmeyecek ve saygınlığı söndürmeyecek, ancak tekrar hayal korkusuyla birçok hayali yok edecek.


Koronavirüs bizim için iyi bir şey getirdi: Birbirimize sevgi ve merhametle bakma yeteneği.


Beni endişelendiren, koronavirüs hakkında bilmediğimiz şey değil, daha önce duygusal olarak sarsılmış bir toplum hakkında zaten bildiğimiz şey.


Koronavirüs karantina zamanlarında, akıl sağlığımızı ve inancımızı korursak her şey daha hafif hale gelir.


Koronavirüs sadece insanları hasta eden ve öldüren bir virüs değil, aynı zamanda insanların materyalizm ve iktidarın ölme korkusu karşısında hiçbir şey ifade etmediğini düşünmelerine neden olan bir salgın olacaktır.


Büyük şirketlerden gelen bağışlar, koronavirüs ve Türkiye'deki etkileriyle mücadele etmek için gerekli olacaktır. Eğer yardım etmek istemiyorlarsa, devletin servetlerine el koyma ve Türkiye toplumunu bu benzeri görülmemiş krizden kurtarmak için para aktarma yanlısıyım.


Allah bize bu korona virüs salgını hakkında çok şey anlatıyor (COVID-19), çünkü insanlık biraz kördü, uyanmamız gerekiyordu.


Korona virüs olumlu bir miras bırakacak: Yaşlılara duyulan sevgi ve bakım, hayatta kalmak için hayati önem taşıyor.


Çok sayıda satranç parçası, kitlesel yalnızlığın basit bir bölümünde yok oluyor.


Siyasi olarak gittikçe yanlış olan bugünün Türkiyesinde, yeni koronavirüsü (covid-19) kontrol etmek ve savaşmak için gerekli sağlık önlemlerinin zorunlu militarizasyonu olmadan, tarihimizdeki en büyük ölümcül demagojik felaketlerden biriyle karşı karşıya kalacağız.


Pandemi: İnsan, daha az politika ve daha fazla yaşamla karşı karşıya.


Virüs bizim hastalığımızın en azıdır. Zaten ikiyüzlülük, cehalet, utanmazlık ve diğer sosyal problemlerden etkilenmiştik. Şu anda psişik tükenmenin ortasında zihinsel sağlığa sahip olmak arasında ince bir çizgi yaşıyoruz. Çünkü zihnimiz bile onu koruyamaz.


Bu salgının üstesinden gelmek istiyorsanız, içinizdeki dayanışma gücünün çiçek açmasına izin verin!


Cimri olma zamanı değil, diğerine dikkat ederek vatanseverliği göstermenin zamanı geldi.


Doğada her şeyin bir açıklaması ve ulaşılması gereken bir sonucu vardır.


Sarılıp öpülemiyoruz ... ama enerjiyi hissedebiliyoruz!


Bunu okuyorsan eğer yalnızlığında yalnız değilsin!


Corona virüsü çağında, canlı sınıflar ölüyor.


Hepimiz, zamanın hem şifa hem de iflas olduğu devasa bir küresel sosyal ikilemin bir parçasıyız.


KORONA VİRÜS BİR AMACA SAHİP OLABİLİR: Evet, belki tüm bunların daha büyük bir amacı vardır. Dünyada sevdiğimiz kişinin dokunuşu olmadan yaşamanın nasıl bir şey olduğunu, hapsedilmenin ne kadar yorucu olduğunu, dünyadaki birçok hayvanın yaşadığı veya belki de hayatın gerçek anlamı hakkında yeniden düşünmemizi göstermenin amacıdır. Bir şeylere asla değer vermeyiz, onları kaybedene kadar, hergün uyandığımızda yeni gün için Allah'a dua etmiyoruz, daha fazla yapamayana kadar, bir gün ne kadar bir sarılmanın neşelendirebileceğini fark etmiyoruz ... artık bulana kadar. Bunu fark ettiniz mi? Her geçen gün insanlar birbirlerinden uzaklaşıyor, kendi dünyalarında yaşıyor ve etraflarındaki şeyleri unutuyorlar. Bugün bir kuşu izlemek için durdunuz mu? Açıkçası hayır, çünkü küçük hayatınız çok meşgul, kuşları izlemeye devam etmenizin nedeni nedir??? Ama size söylüyorum, yaşamak için anlam bulduğumuz en basit şeylerde. Bir kuşun şarkısı, bir bebeğin gülüşü, sevdiklerimizden bir öpücük, arkadaşlar arasında bir gülüş, bir mektup, anneniz tarafındanyapılan bir pasta, eğlenceli müzik vb. Mutlu olmak için çok fazla şeye ihtiyacımız yok, bir cümle tam olarak şöyle diyor: "Bir kuş yere bağlı olarak tanımlanmaz, uçma kabiliyeti ile tanımlanır: insanlar sınırlarıyla değil, sevme istekleriyle tanımlanır" . Aşk, doğru olduğunda, insanları dönüştürmek için saçma bir güce sahiptir, tükenmez bir ilham kaynağıdır. Ancak aynı zamanda iyi ya da kötü olsun, her zaman önemli izler bırakır. Peki, bundan sonra ne olacak? Birinin hayatında fark yaratmak ister misiniz? Yoksa kalan günlerinizi gururlu ve sadece problemlerinizi düşünerek mi geçirmeyi düşünüyorsunuz? Değişiklik şimdi başlıyor. Zor zamanlar hala önümüzde duruyor, ancak daha önce söylendiği gibi korkacak bir şey yok; kim kalmayı seçerse, her zaman kalırdı, "Ben senin yanında olacağım, zamanın sonuna kadar". Sevdiğiniz kişi için de aynı şeyi yapıp yapmayacağınıza karar vermek size kalmış.


Komik ve Anlamlı Korona Virüs Sözleri - Part 2


Komik ve Anlamlı Korona Virüs Sözleri - Part 3


Tepkiniz?

12
ÇOK KOMİK
22
SEVDİM
13
SADE
24
VAY CANINA
12
KOMİK
20
KÖTÜ!
10
BERBAT
14
MÜKEMMEL!
10
KIZDIM
0 Yorumlar