Romantik İyi Geceler Sözleri

Aşağıda, çeşitli kaynaklardan yıllar boyunca toplanan ilham verici ve bilge Romantik İyi Geceler Sözleri koleksiyonumuzu bulacaksınız.

Gönderim  3,125 Görüntüleme Güncelleme 4 yıl önce
Romantik İyi Geceler Sözleri

Romantik İyi Geceler Sözleri

➥ Ben bir gün hayallerinde yaşayacağımı umuyorum. İyi geceler!

➥ İnsanlar yatmadan önce olumlu düşünceleri olduğunda, iyi rüyalar görmeleri daha kolay olur. Bizi düşün ve güzel rüyalar gör!

➥ Eğer hayaller ve aşk olmasaydı hayatımız anlamsız olurdu. Bu yüzden seni her gece seviyorum ve seni hayal ediyorum. İyi uykular!

➥ Senin için büyük bir gece, hayallerin seni güzel bir yolculuğa çıkarıyor ve iç çekerek huzur ve dudaklarında bir gülümseme ile uyanabiliyorsun. Seni seviyorum

➥ Bu gece rüyaların bizimle olsun, melekler seni mutlu olabilmemiz için birlikte olmamız gerektiğini gösterebilir mi? İyi uykular!

➥ Melekler sana tatlı rüyalar getirsin ve gökyüzü seni yıldızlarla aydınlatabilir. İyi uykular güzel insan, seni seviyorum!

➥ Hiçbir şey senin için hissettiklerimle kıyaslanamaz bebeğim, umarım güzel bir gece geçirirsin, tatlı rüyalar görürsün ve yarın benimle buluşmaya hazır olarak uyanırsın.

➥ Aradığın yanıtı rüyalarında bulabilir misin? Ve bu yarın bizim için güzel bir gün, ne istediğini, ne istediğimi biliyorsun, ancak o zaman beni mutlu edeceksin. İyi uykular!

➥ Her zaman seni düşünüyorum, uyumaya gittiğim günün son düşüncelerimi yaşayan sensin, hayallerim bile seni hatırlamakta ısrar ediyor. Seni çok seviyorum, iyi uykular, beni düşün!

➥ Gökyüzünde parlayan her yıldız yolunda bir ışık olabilir, hayallerin seni güzel yollarda, çiçekler, renkler, tatlar ve mükemmelliklerle yönlendirebilir. Seni seviyorum İyi geceler.

➥ Her gün sana aşık olmak kolay, hayallerinde yaşamak zor. Ama bir gün yapacağım, çünkü seni sevmekten vazgeçmiyorum. İyi geceler!

➥ Güzel bir insan için güzel bir gece. Ve senin için tatlı rüyalar!

➥ Her zaman yanımda olduğun için, bana şefkat verdiğin, dikkatini, sevgini ve bana olan sevgin ithaf ettiğin için teşekkür ederim. Senin gibi birine sahip olduğum için sonsuza dek minnettar olacağım, seni seviyorum! İyi geceler!

➥ Keşke hayallerine girebilsem ve hayatımdaki en önemli şeyin sen olduğunu söyleyebilseydim! Seni seviyorum iyi geceler

➥ En tatlı hayallerin, en samimi dileklerin ve kalbindeki zonklamanın sebebi olmak istedim. İyi geceler melek!

➥ Meleklerle uyu ve beni hayal et. Gecen güzel olsun! İyi geceler.

➥ Gökyüzündeki her yıldız seni sevmek için bir sebep. Seni sevmenin her nedeni seni hayal etmemi sağlıyor. İyi geceler!

➥ Senin yanında uzanmak ve hayallerimi seninle paylaşmak istedim! Seni seviyorum, iyi geceler!


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM