Salı ile İlgili Sözler ve Alıntılar

İlham verici ve mutlu Salı alıntıları ve mesajlar mı arıyorsunuz? Harika bir güne başlamak için en iyi alıntıları topladık.

Gönderim  2,453 Görüntüleme Güncelleme 3 yıl önce
Salı ile İlgili Sözler ve Alıntılar

Salı ile İlgili Sözler

Günaydın Salı! Bol çiçekli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

Bugün İYİ BİR SALI olacak ve bu sabah harika olacak!

Günaydın Salı! Umarım bugün Pazartesiymiş gibi davranmazsın.

Günaydın Salı! Bugün kontrol edemediğim şeyler için stres yapmayacağıma söz veriyorum.

Yeni bir başlangıç, temiz bir sayfa ve gelecek harika şeyler için birçok potansiyel. Salı günleri aslında budur.

Tutumunuzu değiştirerek dünyayı değiştirebilir, karşınıza çıkanların yüzünü her zaman gülümsetebilirsiniz. Çok yaşa. Harika bir Salı olsun.

Kendinizi muhtaçlara yardım edemeyecek kadar büyük hissetmeyin, er ya da geç hayatınız neşe ve mutlulukla dolacaktır. Amin.

Görmek istediğiniz değişim olun, çünkü takipçileriniz tepki verecek eylemleriniz ve samimiyetinizle olacaktır. İyi günler.

Arkadaşlarınızı seçin ve arkadaşlarınızın sizi seçmesine izin vermeyin. Hayatınızın size ait olduğunu anlamalısınız, bu yüzden onu akıllıca kullanın. Harika bir Salı olsun.

Başarıya ulaşmanın kestirme bir yolu yoktur, yaptığınız her işte samimi olmalısınız, gereğini yapın çünkü bu dünyadaki her adım tamamlanmış bir süreçtir. Sıkı çalışın ve ne olmak istiyorsanız o olabilmeniz için birçok neden bulun. İlham dolu bir Salı olsun.

Doğru olanı yapmadan hayatta asla yükselemezsiniz ve bunun için doğru insanlarla kaynaşmanız gerekir. Allah doğru insanlara yolunu göstersin. Günaydın.

Bugün salı. Pek çok olasılıkla dolu başka bir müthiş gün için teşekkür edin. Mutlu Salılar!

Yeni bir başlangıç, temiz bir sayfa ve gelecek harika şeyler için birçok potansiyel. Salı günleri aslında budur. İyi günler.

Şimdiye kadarki en iyi Salı olsun! Günaydın Salı! Olacak harika şeyler için hazırım.

Tembel Salı sabahınızı güzelleştirmek için dün gece gördüğünüz rüyaları düşünün.

Taşlamaya devam edin! Kalıcı olun! Bir gün uyanacaksın ve tam olarak hayal ettiğin yerde olacaksınız.

O zaman olanları değiştiremezsin. Ama bir sonraki dakika, saat, gün içinde olacakları değiştirebilirsiniz. . .

Mutluluk, işiniz ve sözleriniz kendinize ve başkalarına fayda sağladığında gelir. Bugün ilham verin, kimin hayatını değiştirdiğinizi asla bilemezsiniz. Harika bir Salı olsun.

Hata yapmaktan korkma hatasına düşmeyin. Bugün farklı bir şey deneyin! İyi günler.

Önemsiz olduğunu ve bu dünyada hiçbir gücünün olmadığını düşündüysen, tekrar düşün. Zihniniz aslında etrafınızdaki dünyayı şekillendiriyor. Fark yaratmayı bırakmayın. Mübarek Salılar!

Sözlerdeki nezaket güven yaratır. Düşünmede nezaket derinlik yaratır. Vermedeki nezaket sevgi yaratır. Hiçbir şey için bunlardan hiçbirini kaçırmayın. Sen mübareksin. Günaydın ve mutlu Salılar.

Büyük liderler, güçlü oldukları için değil, insanlar onlara saygı duyduğu ve güvendiği için harikadır. İnsanların size saygı duymasını ve sizin hakkınızda iyi konuşmasını sağlayacak şeyleri yapın. Mutlu Salılar.

Şimdi iyi hissetmeyi seçebilir veya bir gün, hafta, ay veya daha uzun süre erteleyebilirsiniz. Ya da mutsuz kalmayı seçebilirsiniz. Sana kalmış. Ama sonuçta, Tanrı olmadan yapamazsınız. Tatlı bir Salı olsun.

Sahip olduğunuz para için minnettarsanız, ne kadar az olursa olsun, paranızın sihirli bir şekilde büyüdüğünü göreceksiniz. Bu minnettarlığın gücüdür. Harika bir Salı olsun.

Herkes mutluluk ister, kimse acı istemez ama biraz yağmur olmadan gökkuşağı yapamazsınız. Şu anda karşı karşıya olduğun şey, yarının daha iyi olacağına dair bir güvencedir. Günaydın.

Sağlık bir yaşam armağanıdır; bu, aldığınız ve her gün almaya devam ettiğiniz bir şeydir. Daha fazla sağlık almak için sağlığınıza şükredin! Günaydın ve mutlu bir Salı olsun.

Herkes mutluluğun peşinden koşar, mutluluğun hemen yanında olduğunu fark etmez. Mutluluk içten gelir! Bugün mutlu olun ve karşılaştığınız herkesi mutlu edin. Verimli bir Salı olsun.

İlişkilerinizdeki iyi şeyler için ne kadar minnettar olursanız, hayatınızdaki her ilişki o kadar hızlı mucizevi bir şekilde değişecektir. Bunun hakkında düşün. Salı gününün tadını çıkar.

Dünyaya elinizdekinin en iyisini verin ve en iyisi size geri dönecektir. Mutlu Salılar.

Her türlü yıkılma hakkına sahip olsalar bile güçlü kalan insanlara gerçekten saygı duyuyorum. Sen o insanlardan birisin. Ateşi yakmaya devam et!

Şans bir fırsat geldiğinde ve buna hazır olduğunuzda diyorum. Şans seni bulsun ve hayatının tüm günlerinde seni görsün. Mutlu Salılar.

Bu Salı, bugün gelecekteki benliğinizin size teşekkür edeceği bir şey yapın.

Yaratıcılık, bugünden Salıya kadar yapmam gereken iş için çok şatafatlı bir kelimedir.

Bu Düşünceli Salı gününde, istediğinizi elde etmek ve başarılı olmak için ne yapmanız gerektiğini düşünün.

Salı, konuştuğunuz her kelimeden sorumlu olduğunuzu hatırlama günüdür, bu nedenle her ifadeyi kınamak yerine kutlanacak bir ifade haline getirin.

Şu anda kendinizden şüphe duyuyorsanız, başarının ve harika şeylerin ancak kendinize inanmaya başlarsanız yolunuza çıkacağını bilin.

Kendinize o kadar güçlü bir şekilde inanın ki, dünya yardım edemez ama size de inanır. Her zaman güçlü kal. Harika Salılar.

Engelsiz bir yol bulursanız, muhtemelen hiçbir yere götürmez. Şu anda karşı karşıya olduğunuz şey, Tanrı'nın hikayenize dahil olduğuna dair bir güvencedir. En son güleceksin. Salı gününün tadını çıkar.

Ağaçları bilen, sabrın anlamını anlar. Çimi bilmek, kalıcılığı takdir edebilir. Allah sana devam etme inancını versin. Salı gününün tadını çıkar.

Cesur ol. Risk almak. Deneyimin yerini hiçbir şey tutamaz. Güzel bir Salı olsun.

Hayat, silgi kullanmadan resim yapma sanatıdır. Şimdi ne yaparsan yap, iyi yap… Tatlı bir Salı olsun.

Bugün bir şeyler yap. Eğer işe yaramazsa, başka bir şey yap. Hiçbir fikir çok çılgın değildir. Harika bir Salı olsun.

Mutluluk istediğini elde etmekle olmaz. Mutluluk, sahip olduğunuz her şey için minnettar olmakla başlar. Bugün sahip olduğunuz her şey için Tanrı'ya şükretmek için zaman ayırın. Salı gününün tadını çıkar.

Başarılı insanlar, kötü oldukları şeyleri geliştirmek için çok fazla uğraşmazlar. İyi oldukları şeylerden faydalanırlar. Pozitif kal!

İnandığınız her şeyde kararlı olun; doğru karar olarak gördüğünüz sürece ve sonra dürüstçe yüzleşin. Allah tüm çabalarınızı taçlandırsın. Dolu bir Salı olsun.

Durumunuz ne kadar kötü olursa olsun, umudunuzu asla kaybetmezseniz, er ya da geç hikayeniz tamamen değişecektir. Her ne yapıyorsan güçlü olun. Günaydın!

Bitirebileceğin şeyler için kara kara düşünmene ya da kendini öldürmene gerek yok. Güçlü ol ve her zaman yüzüne bir gülümseme koy. Her zaman güçlü kal. Güzel bir Salı olsun.

Her ne yapıyorsanız, elinizden gelenin en iyisini yapmanızı tavsiye ederim, er ya da geç her şeyi kolay bulacaksınız. Salıya hoş geldiniz.

Şu an içinde bulunduğunuz durumdan memnun olmayabilirsiniz, ancak sabırlı olup doğru olana devam ederseniz, kısa sürede her şey sizin lehinize dönmeye başlayacaktır. Amin. Muhteşem bir Salı olsun.

Kaybeden kendini kaybeden, kazanan da onu kazanan saymıştır. Kendinizi her zaman bir kazanan olarak düşünün. Güzel bir Salı olsun.

Ne hayal ettiğinize dikkat edin çünkü mahkum olup olmayacağınızı belirleyecektir. Daima iyimser olun ve düşüncenin gücünü asla küçümsemeyin. Yaratıcı olun ve bu Salı en iyi sonucu verin. İyi günler.

Üretken olduğunuzda; başarı evinize giden yolu bulacaktır. Bu Salı üretken olun. İyi günler.

Bu Müteşekkir Salı gününde, sahip olduğunuz harika nitelikler için şükretmeyi unutmayın.

Olumlu düşünmek zorundasınız; Olumlu düşünmek zorundasın çünkü düşündüğün şekilde hayatında uygulayabilirsin.

Hazır ya da değil, gelecek olacak. Her gün, hayattaki amacınızın henüz gerçekleşmediğinin bir armağanı ve kanıtıdır. Hazırlanın ve her anın kıymetini bilin. Önünüzde harika bir Salı olsun.

Mutluluğunuz bir başkasının ne yaptığına bağlıysa, sanırım bir sorununuz var. Mutluluğunuzu tamamen kendiniz yapın. Salı gününün tadını çıkarın.

Her gün, neden işe yaramayacağını ve bunu hak etmediğinizi söyleyen dış etkilerle karşılaşacaksınız. Devam edin çünkü bunlar sadece dikkat dağıtıcı şeyler. Mutlu Salılar!

Ağaçta oturan kuş dalın kırılmasından korkmaz çünkü güveni dala değil kanatlarınadır. Bugün cesaretinizin etrafınızdaki dünyaya ilham vermesine izin verin.

Hayat günlük bir eğitimdir; Her gün uyandığınızda yaptığınızdan daha çok ne zaman yatacağınızı bilmeye özen gösterin. İyi günler.

Kendinizi iyi hissettiğinizde, daha fazla iyi şeyi güçlü bir şekilde kendinize çektiğinizin farkında olun. Kendinizi iyi hissetmekten vazgeçmeyin. Mutlu Salılar.

Gerçek bir lider, melodiyi sevmese bile müzikle yüzleşir. Çalışanlarınıza adil davranın, her şey kolay olmuyor. Harika bir Salı olsun.

Pozitiflik pozitifliği doğurur! Öyleyse git ve bu olumlu hisleri yay! Salı gününün tadını çıkar!

Hey! Odak noktanıza ulaşana kadar durmayın, sizi temin ederim ki insanlar cesaretinizi kırmak için gelecekler ama onları dinlemeyin. Muhteşem Salılar.

Kendinle arkadaşlık çok önemlidir çünkü o olmadan dünyada başka kimseyle arkadaş olamazsın. Kendinizi ve yaptığınız işi sevin. Kendini sevmek gerçek anlaşmadır. Harika bir Salı olsun.

Bazı insanlar bir şeyleri gerçekleştirir, bazıları olanları izler ve bazıları ne olduğunu merak eder. Bir şeyleri gerçekleştirin ve dünyanın nedenini merak etmesine izin verin. Mutlu Salı!


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM