Amcaya Doğum Günü Mesajları

Aşağıda, çeşitli kaynaklardan yıllar boyunca toplanan ilham verici ve bilge Amcaya Doğum Günü Mesajları koleksiyonumuzu bulacaksınız.

Gönderim  659 Görüntüleme Güncelleme 3 yıl önce
Amcaya Doğum Günü Mesajları

Amcaya Doğum Günü Mesajları

Doğum günün kutlu olsun, mutluluğun bir ömür boyunca sürsün. Nice mutlu yıllara bitanecik amcam.


Hani bir selam beklersin ya uzaklardan kimden olursa olsun. Bu selam sana seni unutmayandan olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik amcam.


Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek oIması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninIe kutluyorum. Nice yaşlara canım amcam.


Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Gönlünden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar canım amcam!


Canım amcam İyi ki doğdun, seni çok seviyorum amcacığım Sağlık, başarı,huzur, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!


Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun amcacığım. Nice yıllara seni çok seven yeğenin!


Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun canım amcam. Seni çok seven yeğenin!


Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki doğdun canım amcam. Seni çok seven yeğenin!


Nice yaşlara, doğum günün kutlu ve mutlu olsun biricik amcam. İyi ki doğdun, seni çok seviyorum Amcacığım.


Gözlerime baksana, sevincimi anlasana, bugün en güzel gün bana. Doğum günün kutlu olsun canım amcam. Seni çok seven yeğenin!


Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, başarıların yıldızlar kadar bol, yüzün hep gülücük dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun canım amcam. Seni çok seven yeğenin!


Gülmek için mutlu olmayı beklememek lazım, belki gülmeden ölürüz. Hep gülümsemen dileğiyle, iyi ki doğdun biricik Amcam.


Bir amca düşün tatlı mı tatlı yakışıklı mı yakışıklı. O kim deme sensin amca. İyi ki varsın iyi ki doğdun Amca.


Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik amcam. Mutlu yıllar.


Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra diIediğin tüm mutlulukları getirsin! Nice yıllara amcam.


Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. İyi ki doğdun biricik amcam.


365 sayfalık bir öykü daha başlıyor. Her güne bir yaprak sakla, her yaprağa bir öykü sığdır ve mutluluk de adına. Nice güzel öyküler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik amcam.


Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün kutlu olsun canım amcam. Seni çok seven yeğenin!


Varlığın varlığım, sebebin sebebim, niyetin niyetimdir, yanımdasın ya bundan ötesi yok. Doğum günün kutlu olsun canım amcam. Seni çok seven yeğenin!


Hayatının geri kalanı su gibi berrak olsun. Doğum gününde tuttuğun tüm iyi dilekler gerçek olsun. İyi ki doğdun biricik amcam.


Bugün umutların daha güzel olmalı, hayatı daha çok sevmelisin, çünkü sen bugün doğdun. Doğum günün kutlu olsun biricik amcam.


Güneş kadar sıcak. Kar tanesi kadar berrak. Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım amcacığım.


Sağlık başarı, mutluluk, aşk senin Bugün bir yaşını daha doIdurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun canım amcacığım.


Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar amcacım.


DaIgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun canım amcacığım.


Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın bitanecik amcam.


Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.


Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara yakışıklı amcacığım.


Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde oImasını dilerim. Nice seneler.


Her zaman mutlu ve neşeli olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik amcam.


İyi ki doğdun İyi ki varsın benim dünya iyisi yakışıklı amcam. Doğum günün kutlu olsun canım amcacığım.


Yeni yaşında her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik amcam.


Yılların sormadığı, yolların yortmadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başIangıç olsun, yeni yaşın kutlu olsun amcam.


Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun amcam.


Adım attığın yeni yaşında yeni umutlar ve güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun amcam.


Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun amcam.


Doğum günün kutlu olsun canım amcam. Seni çok seven yeğenin!


Sevgi dolu aşk dolu yolunun hep aydınlık olduğu ve her günün doğum günü tadında oIduğu bir yıl yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu yarınların umutlu olsun amcam.


Özel günlerde özel insanlar hatırlanır güzel hediyeler özel insanlara verilir. Benim için çok özel olan bitanecik amcam İyi ki doğdun, seni çok seviyorum amcacığım


Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye. Doğum gününde mesaj yazdım sırf sen mutlu ol diye. Doğum günün kutlu olsun biricik amcam.


Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Doğum günün kutlu olsun canım amcam. Seni çok seven yeğenin!


Farkında mısın amca biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın.Doğum günün kutlu olsun.


Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama oIsun sen tanıdığım en tatlı en tonton ihtiyarsın. Doğum günün kutlu olsun Amca!


Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik amcam.


Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. İyi ki doğdun biricik amcam.


Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara amcacığım.


Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun canım amcam. Seni çok seven yeğenin!


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM