Jennifer Garner Sözleri: Hayatın Anlamı ve Mutluluğun Anahtarı

Jennifer Garner'ın etkileyici sözleri, hayatın anlamını bulma ve mutluluğun sırlarını keşfetme yolculuğunda ilham veriyor. Garner'ın yaşamla ilgili derin gözlemleri, küçük anlarda mutluluğu bulma öğüdü ve içsel huzurun önemini vurguluyor. Bu sözler, günlük hayatın güzelliklerini fark etmeyi ve sevinç dolu anların değerini anlamayı teşvik ediyor.

Gönderim  42 Görüntüleme Güncelleme 1 ay önce
Jennifer Garner Sözleri: Hayatın Anlamı ve Mutluluğun Anahtarı

Jennifer Garner Alıntılar

"Annem kendi mutluluğunuzdan sorumlu olmanın büyük bir taraftarıdır. Hep küçük anlarda mutluluğu bulmaktan bahsederdi ve sıradan bir günün güzelliğini fark etmemizi isterdi. Çocuklarımı gerçekten bir günbatımını görmeye durdurduğumda, annemin sesini duyarım ve gülümserim."


"Güzellik iyi yaşamaktan gelir. İyi yaşamışsanız, gülüş çizgileriniz doğru yerlerdedir ve kaş çizgileriniz çok kötü değilse, daha neye ihtiyacınız var?"


"Tüm dublajları kendim yapıyorum!"


"Kadınlar birbirlerine sahip çıkmalı, birbirlerini yıkmamalı."


"Sanırım işim, insanların kendilerini bıraktığı şekilde, başkalarının düşündüğü kadar farklı değil. İnsanlar kendi fikirlerine kapılıyorlar ama gerçekte öyle değil."


"Senaryoya bağlı kal, senaryo kutsaldır."


"Eğer bu işte herhangi bir başarı elde etmeye çalışıyorsanız, bunun bir de tersi tarafı olduğunu kabul etmeden olmaz."


"'Kötü adam'ın peşinden gitmek benim için gerçek bir sorun olmadı."


"Annem Oklahoma'da yoksulluk içinde büyüdü - toz fırtınası, dokuz kişinin bir odada yaşadığı türden bir yer - ve yoksulluktan kurtuluş yolunu eğitimle buldu. Babam babasız büyüdü, çok az şeye sahipti ve o da yolu eğitimle buldu."


"Büyük ablam Melissa çok başarılı birisi, küçük ablam Suzanna ise her zaman kusursuz bir vücuda ve iri mavi gözlere sahipti. Biz bir güçtük."


"Orta çocuk modeliyim. Sabırlıyım ve herkesi gözetmeyi severim. 'İyi' denilmesi bir iltifattır. Beni sıkıcı bir şekilde tanımlamak değil."


"Yaşlanmayı düşünüyorum. Anlarımı panik ve boşuna, ama hayat her geçen gün daha iyiye gidiyor, bu yüzden çok fazla endişelenmemeli."


"Ve şimdi, gerçekten pek umursamıyorum ama artık evimde sürekli müzik çalıyor, bu benim için bir ilk. Neyse. Ani DiFranco'dan Dave Matthews'a, Jack Johnson ve Norah Jones'a kadar her şey."


"Son şey şu ki, şikayet etmek istemiyorum; ne yaptığımı seviyorum ve her işin bir dezavantajı olduğunu biliyorum."


"Ben bir barış yapıcıyım, birçok duruma uyabilirim. Ben oldukça anlayışlıyım. Birçok sabrım var."


"Şimdi şunu söyleyeyim, hamile değilim, ama üç çocuğum oldu ve bir 'bump'ım var. Artık bayanlar, benim bir 'bump'um olacak ve bu benim 'bebek bump'um olacak ve hepimiz oturup alışacağız; bu hiçbir yere gitmiyor."


"Dış dünya çok zor olabilir."


"Ben bir balerin olmak için her zaman New York'a taşınmanız gerektiğini biliyordum ve bu hayatınız olurdu. Ben sadece Charleston'da şirketimde iyi olmak istedim ve bu her zaman hayatımın bir parçası olmasını istedim."


"Bence beyzbol oyunları pembe diziler gibidir. Beş tane izlerseniz, bağımlısı olacak kadar bilgi edinirsiniz."


"Evliğe dair kural, mümkün olduğunca az konuşmaktır, bana öyle geliyor."


"Çocukları yukarı kaldırmak ve beslemek, birini okula götürmek, diğerini bir uykuya indirmek, markete gitmek, birini okuldan almak, diğerini bir başka uykuya indirmek, yemek yapmak... Hayatımı bu iki uçta yaşıyorum. Ya tam zamanlı bir evde annesiyim ya da tam zamanlı bir aktrisim."


"Liseye kadar ben asla cool kalabalığın bir parçası olmadım."


"Benim dünyam topluluk bir bale okulu, bir marş bandı, iki kız kardeşim ve kız arkadaşlarım. Bende bir marşta saxofon çaldım ve birazcık cıvık biriydim."


"Bence hepimizin bir yerde gönüllü olma sorumluluğumuz var ve ben şanslıyım ki eğitim alabiliyorum ve dünyada neler olduğunu görmek için bir yerlere götürülüyorum ve sonra da bunun bir parçası olabiliyorum, umarım etkileyici bir şekilde."


"Benim annem ve babam her zaman benim için oyuncak yapmama tutkumu destekledi. Sanırım sadece New York'a taşınıp aktris olup maceralar yaşamamı ve bu maceraların bir parçası olmamı bekliyorlardı."


"Ben hala çatışma kaçınan biriyim. Tartışmayı sevmem."


"Her zaman, her zaman sahnede olmayı niyetlendim. Sadece bir mini dizi aldığımda ve o kadar fakir olduğumda, bir dizi üzerinde rol almak zorunda kaldım ve bu beni utandırdı çünkü ben böyle bir burnum kaldırıcıydım."


"Ben bir barış yapıcıyım, birçok duruma uyabilirim. Ben oldukça anlayışlıyım."


"Benim annem her zaman 'Tek bir şey yapmasaydım çok iyi olurdu' demiştir. Kendini biraz deli hissettiği zamanlar olmuş ve kendine bir çıkış yolu bulabilirdi, biz küçükken."


"Hepimizin çocuklarla ilgili nedenleri var. Benim çocuklar için mücadele etme nedenlerim, şimdi kendi çocuklarım olduğundan, insanlar beni daha fazla dinliyor."


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM